Pierwszy raz...

Malinova_kawa

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Cześć ja mam takie pytanie do was dziewczyny... czy po pierwszym razie bolał was następnego dnia brzuch? Czy było wam tak dziwnie, inaczej? Ja tak mam.
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
ja po pierwszym razie, mhh.. nie nic nie czulam, poprostu bylo tak jak i przed :)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
mnie bolal brzuch i wylatywaly ze mnie krwiste strzepki bylam przerazona i musialam zawolac mame ale mnie uspokoila ze tak sie zdarza niektorym kobietka i ze to normalne.a zabezpieczyliscie sie?
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ze mną było w porządku :)
no może czułam się trochę dziwnie z nadmiaru wrażeń i tego co się wydarzyło :D
 

silvka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
stamtąd
nic mnie nie bolalo. nawet nie krwawilam w trakcie, ani pozniej...zreszta ja swojego pierwszego razu nie wspominam zbyt dobrze.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Mnie bolał brzuch i to dość mocno, po drugim zresztą też, ciężko opisać ten ból bo nie pamiętam dokładnie ale wiem że się stresowałam z tego powodu...
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Mnie bolały jajniki. Pierwszego dnia, i drugiego... I po kilku nastepnych stosunkach również. Ale ja mocno krwawiłam. Dobrze mieć to za soba :D
 

hole_love

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...
Mnie nic nie bolało następnego dnia, ani razu... Również krwi nie miałam :)
 
W

wroneczki4

Guest
ja nic nie czulam
To raczej orgazmu nie przeżyłaś :D

nielegalnax3- Twój ranking mówi sam za siebie ;)

@topic
mnie raczej nic nie bolało, ale moja była dziewczyna nic nie mówiła, że ją coś boli
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
miałam to szczęście, że nie odczuwałam żadnego bólu, ani w trakcie, ani po stosunku ;)
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
ja mialam tylko zakwasy :D no i nastepnego dnia nie mialam w ogole apetytu ( z wrazenia nie moglam nic jesc) :D no i niewyspana bylam :D
 

aa_gggga@onet.eu

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
mnie cholernie bolało podczas stosunku, zresztą podczas drugiego tez ;) a czy po niepamiętam czy bolał brzuch ale pamiętam że długo się dziwnie czułam, obolała cała i krew na drugi dzień jeszcze była ;) zresztą po drugim stosunku też :niepewny:
 

Myszk

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Po boleć nie bolało :) ale w trakcie;/ A czy dziwnie się czułam, ooo tak. Jak to mówią takie motyle przez cały dzień miałam :) hehe
 

ona1711

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mnie tez nic po nie bolało w trakcie to tylko troche na początku ale poźniej już wogóle :)
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
mnie po nic nie bolalo ale w trakcie ;/ masakra... czekalam tylko kiedy skonczy, moze troche czulam przyjemnosci ale napewno na rozni z bulem a co to za przyjemnosc :/ i nie leciala zadna krew w ogole podczas gdy to robilismy zapomnialam ze to krew ma leciec hehe ale nie lecialo nic a nic, az chlopak sie zdziwil ze dziewica nie jestem... 

:p
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Nic mnie nie bolało... chyba bo już nie pamiętam. Sporo czasu minęło.
 
Do góry