Pierwszy raz (Marycha)

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Po alkoholu i owszem :) niezły maraton :) ale akurat gdy zacząłem eksperymentować z MJ rozstałem się z ukochaną. Więc niestety nie
 

slonikart

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Zielona Góra
kiedys palilem i to duzo ale w koncu na koncercie pfk sie przepalilem :p
od tamtego czasu nie tykam ziolka :p
nie sprobujesz to sie nie przekonasz jak to jest :p :D
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
to teraz jeszcze przyszedl chyba czas na mnie. Owszem nie powiem bo zdazalo mi sie czasami popalac. I nie zaprzecze bo na poczatku byl super ogolnie lol i kwik ciezki z byle czego. A pozniej zauwzylem u siebie jakies glupie reakcje mojego organizmu i mojej glowy tzn. wkrecanie sobie ze jakis glos mowil mi teksty typu: wyskocz z okna,zabij sie itp... Wiec powiedzialem sobie sobie ze to bez sensu skoro kwas thc tak mi ryje leb i zaprzestalem... nie bakalem jakies pol roku i kumpel pewnego pieknego popoludnia mnie nawowil i znowu se z nim przycmilem,poczym czulem sie poprostu fatalnie(to chyba za malo powiedziane). Od tamtego ostatniego razu mienelo jakis rok czasu i wogole mnie do tego nie ciagnie.... za to uwierzcie mi ze jestem i bez tego mega wesolym i spontanicznym gosciem.....

" Don't you worry baby. I’m a professional. " - Rocco Siffredi
 

Attachments

  • ip.gif
    ip.gif
    3 KB · Wyświetleń: 9

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
pierwszy raz Cię nic nie wezmie bo nie bedziesz umiał się zaciągać. Poźniej się nauczysz i bedzie jazda :> oczywiscie jedna zasada "bierz, ale nie uzależnienie" jeżeli wiesz że szybko się uzaleznisz (bo np miałes juz takie cos z innymi rzeczami) to odradzam bo to nieprzyjemne dla zdrowia. ba, nieprzyjemne.
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Hmm... Każdy ma inną masę :p Pierwszy raz jak dla mnie jest najgorszy :p Przynajmniej jak dla mnie bylo fajnie za 3 razem :D
 

punk1493

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
city_of_angels
ZAWSZE UWAŻAŁAM TO ZA ZŁO...I nadal uważam ale i tak tylko raz jak to jest chciałoby sie spróbować.Ale jak ktoś zauważy to będzie masakra... :/ Ile trwa faza?
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Przynajmniej jak dla mnie bylo fajnie za 3 razem :D
Dla mnie tak samo ;]

ZAWSZE UWAŻAŁAM TO ZA ZŁO...I nadal uważam ale i tak tylko raz jak to jest chciałoby sie spróbować.Ale jak ktoś zauważy to będzie masakra... :/ Ile trwa faza?
Faza trwa ok. 2-3 godziny ;]

Ostatnio po Marii tak sie zamuliłem że to nie porozumienie :/
SPaloliłem, usiadłem i już nie wstałem ;]
Patrzyłem sie jak poj3b na spaloną, dobrze bawiącą sie wiare ;]
Wkońcu wstałem żeby coś zjeść i sie napić bo ostro suszyło ;]

Drugiego dnia palenia było normalnie ;]
:cenzura:ista zabawa i humorek ;]


A teraz czas abstynencji do następnego wyjazdu na kilka dni ;]
Albo wolnej chaty xD
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
ja sie uzalezniłem po kilku razach a potem weszły ciezsze rzeczy.owszem raz na pare miechow mozna ale nie za czesto;)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
punk1493

Raczej dużo. Na fazie, czas się liczy zupełnie inaczej :).
 

punk1493

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
city_of_angels
Teraz nie zawracam tym sobie głowy narodził sie nowy problem.Ehh jakie to życie jest ciężkie. :bag: a właściwie to po co mi to? kobieta zmienną jest :p
 
S

Silvesters

Guest
Jak sie raz sprobuje to jest z :cenzura: bo nie dasz rady opanowac bomby, trzeba zalapac o co biega i wtedy jest git... Ale jak dla mnie to nie jest nic takiego odlotowego.
 

yamakashi

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja najbardziej lubię rozkminy po ziółku beka już mi sie znudziła fajnie tez sie filmy ogląda ogólnie lepsze od alkoholu
 

bezimienny typ

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
znienacka
Za 1 razem to mieliśmy z kumplami gramika na 3 i nie powiem bo nieźle nas kopło :D jeden kumpel palił drugi raz i miał taką samą faze co ja, natomiast trzeci (palił jak ja pierwszy raz) złapał muła i cały czas leżał, ale i tak stwierdził, że było za:cenzura:iscie :lol:
 

rad3k19

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Mój znajomy jak zapalił pierwszy raz zrzygał się na ziemie, zaczął płakać, upadł i wcierał te swoje wymiociny w twarz :p A taki inny koleś stał w koncie tyłem do nas i się nie odzywał :p
 

luzikx

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Hmmm. mój pierwszy raz?? Pare lat temu i musze powiedieć że faze miałem zaje***tą. i teraz tez pale i jest fajnie.
 
Do góry