Pierwszy pocalunek????

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Wiem ;] Nawet się tym nie przejmuje, bo z mojego otoczenia mało kto się "już" całował. A z tą infantylnością to prawda. Nie czuję jeszcze potrzeby posiadania chłopaka. Albo po prostu jestem aż taka nieładna, że mnie nikt nie chce :p Chociaż sama o sobie tak nie uważam ;) Średnia wieku pierwszego pocałunku na forum wynosi 15-16 lat....
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Ja pierdziele. 15 lat na karku i ani chłopaka ani pierwszego pocałunku za sobą. Zbyt infantylna na takie rzeczy jestem ;>


e tam nie przejmuj sie, ja mam 19 i nic. To dopiero prze:cenzura:ane jest <_<
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
15 lat chyba w autobusie.. wracając z imprezy.. byłam zakochana w tym gościu chyba przez4 lata.. i się udało..
 

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
heh a mój wspominam dobrze;) może nie najlepiej ale w sumie...nie było tak zle:D ale to pewnie dlatego, ze był taki wyczekany no i z księciem;)
 

login123

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej, ja swój pierwszy pocałunek przeżyłem mając jakieś 17 lat (około rok temu), było wspaniale (przynajmniej dla mnie), jednak rok tego już nie robiłem, a teraz mam okazję umówić się z bardzo doświadczoną w tych sprawach dziewczyną. Niestety powątpiewam w swoje umiejętności, gdyż nie przytrafiło mi się to już więcej. Od pocałunku wiele zależy, a jak ją zawiodę pierwszym średnio udanym całusem, to mogę już nie dostać drugiej szansy na powtórne spotkanie, bo konkurencja nie śpi :)
Jeszcze jedno pytanie, wiem że to powinno się wyczuć, ale raczej na pożegnanie po pierwszej randce mężczyzna powinien przejąć inicjatywę i dać całusa w policzek/usta, czy jednak zaczekać, aż kobieta rozpocznie?
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Jeszcze jedno pytanie, wiem że to powinno się wyczuć, ale raczej na pożegnanie po pierwszej randce mężczyzna powinien przejąć inicjatywę i dać całusa w policzek/usta, czy jednak zaczekać, aż kobieta rozpocznie?
o cholera, jaki zabawny laik z ciebie hehe na kilkadziesiat przypadkow nie przypominam sobie zeby chociaz raz panna była strona inicjujaca

facet przez całe spotkanie powinien miec inicjatywe i wyczuc odpowiedni moment. najpierw stosujesz dotyk, jak dobrze na niego reaguje mozesz jechac dalej z koksem :p jesli jest "dobry czas" to sie go wykorzystuje a nie czai na chwile rozstania bo kobiety chca uchodzic za niedostepne i nie zawsze za pierwsza proba dadza ci sie pocałowac i wtedy zostajesz z niedosytem. zreszta w ten sposob moga testowac twoja pewnosc siebie. jesli bowiem dalej po oporze dobrze reaguje na twoj dotyk, (a najlepiej sama go odwzajemnia) a ty spasujesz to mozesz mianowac sie ciapa :]

PS: jesli nie bedzie chciała sie z toba spotkac po raz 2 to nie przez pocałunek ale za całokształt :)
 

login123

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzięki za odpowiedź. Wiesz, ona jest dopiero co po rozstaniu, które wciąż przeżywa. Wiem, że już ją swoją osobowością zainteresowałem w teorii :) ale właśnie zastanawiam się jak to będzie w praktyce :) Dlatego pytam o te sprawy intymniejsze, bo nie wiem czy nie jest jeszcze dla niej za wcześnie, abym próbował ją pocałować. Może i jestem laikiem, ale ona jest zupełnym przeciwieństwem :p, to chyba lekko mnie martwi. Czasu już nie cofnę :)
 

beensoker

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mój pierwszy pocałunek 13 lat i to była gra w 15 osób :p :lol: :lol: :p lol a teraz chociarz będę wiedział jak to robić mniej więcej bo mam 15 --->
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Kurcze, ale mi ochoty narobiliście na ten pierwszy raz. Aż chciałabym w butelkę zagrac, to może wtedy, tylko znając moich kolegów [chlopaka nie mam], to ze mną nikt nie chciałby :( A ja chcę, chcę, chcę!!!
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Na siłę to wiesz... Kiedyś też chciałem i :cenzura: z tego wyszło, bo nie było okazji w sumie, ale w końcu nadeszła. ;p Czekaj, a nie wymagaj od losu.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
16 lat, u mnie na klatce, podniósł mnie bo był pół metra wyższy ode mnie, byłam przerażona, chłopak nie wiedział co to znaczy całowanie, to co robił było... penetracją gardła;)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Bardock, źle się wyraziłam, chcę się pobawić dla rozrywki ;) Życie w tym wiku musi być zabawą, więc myślę, że w czasie wakacji nadejdzie czas, gdy wszyscy będą chcieli się w to bawić jak w tamtym roku. Zasada jest taka: Osoba, która kręci butelką wybiera gdzie chce całować osobę wylosowaną. Jeśli padnie na tej samej plci, to wtedy jest przytulanie. A tak to gramy na zwykłego cmoka, jednak i to dodaje emocji.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Gra jest bardzo fajna, szczególnie, że koledzy uważani są za przystojnych ;)
 

ulunia052

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Dolnyśląsk
Hej ;)
A mój pierwszy pocałunek był w wakacje 2008..
Byłam wtedy z moją rodzinką nad morzem w Gdańsku i okzało się,ze mój chłopak takze tu przyjechał ...
Jeszcze jak tu przyjechał to nie był moim chłopakiem tylko przyjacielem,ale wszystko się potem zmieniło ;)
Mniejsza z tym...
Wracając to tego pocałunku to mile go wspominam bo był to z osobą w której się kochałam oraz był romantyczny...
Przy zachodzie słońca ;)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
oj też bardzo chciałam , a jak się już doczekałam to zachwycona nie byłam :/ najlepiej całować się z kimś z kim się naprawdę chce
 

pasikonik2

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja długo czekałem. Co prawda jeszcze w 7,8 klasie leciało na mnie pół szkoły, a w szczególności jedna dziewczyna, o której sam codziennie marzyłem, ale z własnej nieśmiałości i oczywiście głupoty nie
miałem nikogo, ani tym bardziej nie całowałem się z nikim. Później w moim liceum było już mało dziewczyn, więc dalej zerowy dorobek. Dopiero jak miałem 20 lat, to zaprosiłem na Sylwestra taką dobrą koleżankę. Zapraszając ją nie miałem żadnych planów wobec niej, tak sobie tylko zaprosiłem, bo ją lubiłem.
Na imprezie widocznie jej się spodobałem, bo jak składaliśmy sobie życzenia na Nowy Rok, to widać było, że chciała mnie pocałować. Bardzo mnie tym wtedy zaskoczyła, ale nie odważyłem się tego zrobić wśród innych znajomych. Był jednak następny dzień i zaproponowałem tej koleżance, by została dzień dłużej u mnie w już teraz pustym domu. W ciągu dnia poszliśmy na miasto, ale wieczorem wróciliśmy do domu. Teraz już nie było ucieczki, nastawiałem się psychicznie przez cały dzień na pocałunek, może nawet za bardzo, że zamiast ją pocałować od razu, to zapytałem się ją czy mogę pocałować, hehe :) Oczywiście się zgodziła i pocałunek jak zaczął się o 20:00 to trwał do północy :) No i zdobyłem dziewczynę :) Ja wtedy sądziłem, że pocałunek potrwa max. 30 sekund, ale trochę się przeliczyłem :] Kolejne pocałunki i pieszczoty
były równie dobre i również trwały po parę godzin, trzeba było nadrobić zaległości :)
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
1 ? 8? 1 ? 1?
najcudowniejszy pocałunek na świecie..pocałunki
nauczył jak sie całować.. mm.. ;)
 

vickygamer

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Niesamowity uroczy wspanialy wymarzony... a tak na poważnie jak każdy inny :p
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Pierwszy pocałunek hm... ;)

W Parku Julianowskim i to był chyba Marzec (początki z osobą która poznałem) i było już ciemno-noc a my postanowiliśmy że usiądziemy sobie na ławce z której mieliśmy widoki na las,jezioro i niebo pełne gwiazd a dalej miła konwersacja aż stało się ..mój pierwszy pocałunek ;)
 
Do góry