Pierwsze konto bankowe

M

MacaN

Guest
PKO BP - wspierasz Polski bank, a i warunki dobre. Poza tym, PKO traktuje swoich klientów na wysokim poziomie. Najgorszy bank to BPH.
 
D

Dorka123

Guest
też myślę, że PKO jest dobrym rozwiazaniem, szczególnie, ze ofertę skierowaną do uczniów i studentów mają bardzo szeroka
 

Capucino

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Całkowicie darmowe konta bankowe można założyć w Alior Sync, BZ WBK, Nordea. Ja wybrałam Sync i na razie nie żałuję.
 

promenada

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
W PKO 'Pierwsze Konto' brak opłat ,a do tego wypłacasz za darmo ze wszystkich bankomatów na świecie :wink: 13-18 lat musi mieć właściciel takiego konta, a dla starsze to Superkonto z IKO polecam , też nie ma opłac za prowadzenie, jesli się ma IKO :)
 

lukasss11

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeśli jesteś jeszcze uczniem i nie masz 18 lat to najlepszy bank dla Ciebie to będzie mBank, ja tam założyłem jak byłem w takim wieku jak Ty i nie żałuje, nie płacisz nic za prowadzenie konta ale podpisanie umowy wymaga zgody rodzica.
 
A

alfabeta11

Guest
Ja znowu odradzam mBank. Może i jako samo konto to nie jest tak źle ale jednorazowa wypłata z bankomatu kosztuje 5zł. Opłata znika jeśli wykupi się comiesięczną usługę na polskie bankomaty. Koszt to 5zł/miesiąc.
Osobiście polecam Alior Sync. Niestety problemem jest to, że przed ukończeniem 18 roku życia, któryś z rodziców musi posiadać tam konto. Inaczej nie da się założyć.
 

Capucino

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
jeżeli masz blisko do banku BZ WBK polecam Konto Godne Polecenia w tymże banku lub Alior Sync
 

Izy123

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na takie pytanie każdy ma inne wymagania . Jednemu np. zależy na tym żeby było bezpłatne inna osoba chce mieć ciekawe lokaty znowu komuś innemu zależy żeby przychylnie patrzyli przy udzielaniu pożyczki gotówkowej.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
A słyszeliście może o promocji w getin dotyczącej premii dla studentów za dobre wyniki z egzaminów? O co z tym chodzi?
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
No to studenci się ucieszą. Bank daje 50 zł za piątkę z egzaminu. Można zgarnąć 250 zł w ciągu roku dodatkowej kasy. Dla studentów to fajna opcja.
 

zafinansowani

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeżeli posiadasz stały dostęp do Internetu, to idealnym rozwiązaniem będzie posiadanie konta internetowego. Jedyną opłatą jaką ponosi się, za jego prowadzenie jest opłata za kartę, aby jej uniknąć wystarczy za jej pomocą dokonać transakcji na odpowiednią kwotę. Jeżeli już założysz swoje pierwsze konto i wpłacisz pierwsze środki, pomyśl o oszczędzaniu. Jak to zrobić? Polecamy artykuły na naszym portalu.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Najlepiej żeby były jakieś opcje oszczedzania. W getin można sobie ustawić, że z każdej transakcji płaconej kartą automatycznie przelewa się kwotę do pełnych złotych, np. jak płacę 1,20 zł to 0,80 zł wpada mi na konto. Nie odczuwalne dla kieszeni a za jakiś czas bedzie na wyjście na piwo ze znajomymi.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
W sumie nie głupie, bo praktycznie z każdych zakupów jakaś "reszta" zostaje.
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja już mam konto, ale chcę zmienić bank. Właśnie na jakichś dodatkowych korzyściach mi zależy.
 
Do góry