Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
Perfecta ja z mezem staramy sie od wrzesnia zeszlego roku...Nie jest latwo gdy sie tak bardzo chce fasolki... A najgorsze wt ym wszystkim sa dla mnie inni ludzie i ich pytania: to co kiedy bedzie dzidzius? staracie sie czy nie? kiedy zostane ciocia? a moze nie mozecie miec dzieci? i tak caly czas!!
Ja zaczelam mowic ludziom, ze nie nie staramy sie juz o dziecko, ze zmienilismy zdanie... Takie klamstwo, ale nie czuje juz takiej presji, mam spokoj, nikt nie pyta... I ja sie tak nie stresuje jak wczesniej:)A co do wieku to nie ma sie czym martwic...Jestes w kwiecie wieku, zreszta tak jak i ja:) Zycze Ci duzo spokoju, cierpliwosci w staraniach:) Pozdrowienia

7ayo1spokojnie wszystko bedzie dobrze... Im bardziej sie chce,(z wlasnego doswadczenia) tym bardziej wydaje sie nam, ze jest sie w ciazy...
Ale mam nadzieje, ze jak nie tym razem to w niedalekiej przyszlosci bedziesz nosic w brzuszku fasolke:) Powodzenia
 

Lena_Russian_Girl

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Norge ;)
ja wam powiem, ze staralam sie 3 razy i dopiero za 4 zafasolkowalam :)
ani przez chwile nie tracilismy wiary i wyszlo :)
teraz jestem w 3 miesiacu ciazy.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Gratulacje, Lena :) Życzę Wam pięknego i zdrowego dzidziusia :)
 

Magdasf1

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies kolo lodzi;)
Ale starajac sie 3 albo 5 miesiecy to maly pikus z tym jak niektore pary dlugo sie staraja o maly cudzik. Ja powiem szczerze ze zocha byla szczesliwa wpadka, a Stasiu planowany i udalo sie za pierwszym razem ;) Zycze wszystkim staraczkom zeby szybko byly zafasolkowane, a mamusiom ktore maja juz pod serduszkiem dzidziusia duzo zdrowka. My jak nas bedzie stac, to chcemy jeszcze jedno dzieciatko ale za jakies 7 lat dopiero, cociaz zycie takie file plata ze nie znasz dnia ani godziny :D :D :D :D

Co do wieku, to jajeczka starzeja sie razem z kobieta, to oczywiscie nie jest tak ze trudniej bedzie ci zajsc w ciaze ale moze bedziesz potrzebowala wiecej czasu. Trzymam kciukasy :eek:k:
 

agat0701

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja niestety nie jestem w ciąży :( dostałam dzisiaj @, życze wszystkim powodzenia :)
 

banti

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesc dziewczyny:) ja tu nowa:) Niepokoja mnie pewne objawy mianowicje bardzo bola mnie piersi sa troche wieksze niz zawsze nie moge dotknac a nawet sie do pozatku ubrac bo ocieranie bluzki tez boli, w krzyzu tez czuje bol taki slaby ale jest,od czasu do czsu kuja jajniki przewaznie to tylko jeden prawy i jeszcze takie dziwne to to ze jak wstaje rano to jestem spocona ale nie na calym ciele ale tylko pod pachami.No i takie rozne nastroje. Do okresu jeszcze 1,5 tygodnia czasami bola mnie piersi przed okresem ale nie tak wczesnie bo tylko kilka dni przed i nie tak bardzo jak teraz. Ostatni okres mialam w terminie i normalny wydaje mi sie ze na ciaze to zawczesnie te wszystkie obiawy bo bylby to dopiero jakis 9-11 dzien po zaplodnieniu bardzo bym sie cieszyla gdyby to byla ciaza ale boje sie ze sie znow rozczaruje. A co wy o tym myslicje? do lekarza tez zawczesnie i na test tez wiec tylko czekac na okres mi pozostaje:(
 

Magdasf1

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies kolo lodzi;)
Ja robilam test tydzien przed @, mialam poprostu przeczucie ze sie udalo, z Zosia jak bylam w ciazy to piersi bolaly mnie wczesnie, jakies 2 tygonie przed @, i juz myslalam ze szybciej dostane opprostu bo do tego dochodzil bol jajnikow wlasnie...Banti trzymam kciuki aby okazaly sie te "bole" mala wyczekiwana fasolka:)
 

Perfecta

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam :) ponownie:)
kasiula16 -- Serdecznie Ci dziękuję za wspaniałe słowa:)
i wszystkim kobietką na forum także:)
banti trzymam kciuki:)
Ze mną się od tygodnia dzieją dziwne rzeczy , przychodzi godzina 17 30 a mnie się lulu chce , ćwiczę jogę codziennie i od kilku dni jest mi ciężej ćwiczyć choć nie powinno tak być bo rano i wieczorkiem godzinkę ćwiczę. Jak wykonuje ćwiczenia na mięsnie brzucha to tak mnie pobolewa w podbrzuszu że zapobiegawczo przestaje je robić po kilku chwilach.Poza tym mam od tygodnia "kujki" w podbrzuszu jakbym miała za chwilkę dostać @ i bule kregosłupa w dolnej części takie jakby mnie kości bolały nie mięsnie... 2 dni mdłości i rano wcale mi się jeść nie chce , czasem nawet o 14 jem pierwszy posiłek , w ogóle mniej jakoś jem. Dzisiaj rano wstałam i mąż mnie łapał w locie bo wyszłam po porannej toalecie blada jak ściana , mało nie zemdlałam. I tak sobie myślę wariuje??? czy to może fasolka:)???
Do @ mam jeszcze 5 dni , oczywiście test juz robiłam ale wyszedł negatywny bo to chyba jeszcze za wcześnie. Doradżcie kiedy najlepiej jest zrobić teścik ? i co sądzicie o mych objawach? czy to nie za wcześnie na takie objawy? bo oczywiście bardzo chcę dzidziusia i mogłam sobie to siłą umysłu wymyślić:)
Pozdrawiam :*
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
bardzo możliwe że to ciąża ale dla pewności test zrób dopiero w dniu spodziewanej miesiaczki
trzymam kciuki :)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
test warto robić najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki albo lepiej parę dni później. pewniejsze niż testy domowe są testy z krwi (odpłatnie możesz zrobić w prawie każdym laboratorium).
myślę, że za wcześnie zrobiłaś test, ale objawy mogą świadczyć także o milionie innych rzeczy, no ale także mogą oznaczać ciążę.
 

malutka31

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam jestem tu nowa ale mam pytanko.ostatnia okres mialam dosc sakpy i krotki teraz mi sie spoznia o kilka dni.pozatym starsznie bola mnie piersi tak jakbym miala dostac @.mam takie czasemmale bole jajnikow.ostatnio nawet zauwazylam ze czesto niemoge zlapac oddechu i szybko sie mecze.troszke boje sie zrobic testu zeby sie nierozczarowac poraz kolejny.myslicie ze to moga byc oznaki ciazy?? a moze to juz sama sobie wmawiam te objawy??bo bardzo bym chcial miec dzidziusia.dodam tylko ze raz juz poronilam i teraz sie troszke boje ze niebede mogla juz miec malej fasolki :( co myslicie na ten temat??
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Ja myślę, że powinnaś zrobić test.... To mogą być objawy ciąży, ja tak miałam ;)) Spałam od 2w nocy do 13-14 w południe i jeszcze chciało mi się spać, zresztą wiele moich koleżanek tak ma, ale to nie musi oznaczać ciąży ;))
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
a ja myślę, że powinnaś iść do lekarza, tym bardziej, że już raz poroniłaś. w takim wypadku Twoja ewentualna ciąża może wymagać częstych kontroli i ciągłej opieki lekarskiej, więc zamiast się zastanawiać szoruj do ginekologa.
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
Perfecta :) Daj znac jak tam sprawy u Ciebie, czy zafasolkowalas?
U mnie poki co cisza....
Staramy sie ;)

:papa:
 

Eris25

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie.

Własnie dołączyłam do Waszego miłego grona:) Potwierdzam opinie moich poprzedniczek-forum jest super. Ja równiż należę do osób "starających się" o małą fasolkę. Staramy się z meżem o dziecko od 4 mięsięcy, oczywiście juz panikuje,że nic z tego nie będzie:( Teraz spóźnia mi się @ 5 dni, zrobiłam test ale niestety negatywny. Już sie zaczynam martwić, że to może ciąża pozamaciczna- naczytałam sie w necie i teraz przeżywam. Do lekarza idę za tydzień. Wasze posty naprawdę podtrzymują na duchu:) Dziękuję i pozdrawiam.
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
NY
Eris nie przejmuj sie ze test negatywny wyszedl...mnie tez testy nie wychodzily i to baaardzo dlugo, w sumie to prawie zaden mi nie wyszedl (jeden z taka bladziutka kreseczka) tak wiec lepiej zrobic test z krwi...pewniejszy :) bo ja osobiscie nie wierze tym testom z apteki. No i oczywiscie trzymam kciuki zeby sie udalo:) moooocno...:):*
 

Eris25

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dzieki wielkie za dobre słowo:) Tylko osoby, które przez to przeszły wiedzą co czuję... Straszne jest to oczekiwanie, tym bardziej jak wśród znajomych słychać, że maja z tym problem! Mam nadzieję, że będzie ok- trzeba być dobrej myśli:)
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie.

Własnie dołączyłam do Waszego miłego grona:) Potwierdzam opinie moich poprzedniczek-forum jest super. Ja równiż należę do osób "starających się" o małą fasolkę. Staramy się z meżem o dziecko od 4 mięsięcy, oczywiście juz panikuje,że nic z tego nie będzie:( Teraz spóźnia mi się @ 5 dni, zrobiłam test ale niestety negatywny. Już sie zaczynam martwić, że to może ciąża pozamaciczna- naczytałam sie w necie i teraz przeżywam. Do lekarza idę za tydzień. Wasze posty naprawdę podtrzymują na duchu:) Dziękuję i pozdrawiam.
Spokojnie 4 miesiące to jeszcze nie dużo... ;) nie panikuj zbytnio, bo to też wpływa na miesiączkę i starania o dzidzię ;)
Naczytałaś się w necie i teraz się przejmujesz... odstaw net w tych sprawach i nie przejmuj się... w końcu zafasolkujesz...

4 miesiące to jeszcze nie dużo!! uszy do góry!!
Właśnie ;P
 
Do góry