Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
przestańcie... kurde, ledwo przymknął się Ugo, to Wy zaczęłyście się kłócić... kto następny?
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
IMBECYLKA! :lol:
To czlowiek niedorozwiniety umyslowo. Musze Cie rozaczarowac, ale nie zaliczam sie do tego opisu. Gdybym bylam imbecylem to nie osiagnelabym tego co mam, ale to juz nie Twoja sprawa. Wspolczuje Ci.... Ale na innych forach tez sie klocisz z innymi uzytkownikami, a wiec to z Toba jest cos nie tak...Good luck:)



A co do innych uzytkownikow to przepraszam Was, ze odbiegam od tematu... Ale niektorzy uwazaja,ze pozjadali wszystkie rozumy idac na studia... i mysla, ze wiedza wszystko najlepiej.... A jesli im sie zwroci uwage to odrazu "skacza do gardla". Niestety czlowiek jest omylny i nie zawsze ma racje...
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
NY
dziewczyny prosze Was przestancie...:( juz normalnie myslalam, ze wejde na forum po 14 godzinach pracy zmeczona, poczytam co nowego slychac u forumowiczek, czy jest jakas nowa szczesliwa ciezarna z nami...a tu klotnie...prosze Was nie kloccie sie, kazda ma poczesci racje i kazda poczesci jej nie ma...fajne dziewczyny jestescie obydwie ale przestancie...prosze....a podobno ciezarnej sie nie odmawia...bo Was myszy zjedza :p:p:p:p :D
 

cytrynkaaa88

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
przy okazji tematu wcześniejszego - czy orientujecie się, ile miej więcej kosztuje test hCG i beta hCG ?

jak dzwoniłam do laboratorium to nie udzielili takiej informacji, tylko na miejscu.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
No to pójdziesz i się zapytasz. Chyba to nie problem.
Ceny są różne. U mnie w jednym laboratorium płaci się 15 zł a w drugim 38 zł.
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
dziewczyny prosze Was przestancie...:( juz normalnie myslalam, ze wejde na forum po 14 godzinach pracy zmeczona, poczytam co nowego slychac u forumowiczek, czy jest jakas nowa szczesliwa ciezarna z nami...a tu klotnie...prosze Was nie kloccie sie, kazda ma poczesci racje i kazda poczesci jej nie ma...fajne dziewczyny jestescie obydwie ale przestancie...prosze....a podobno ciezarnej sie nie odmawia...bo Was myszy zjedza :p:p:p:p :D

Ok Kwasia ja tez koncze dialog z "Pania silly" Justyss :papa:


KwasiaA tak w ogole to jak sie czujesz, ktory to tydzien?
Moja siostra pod koniec marca ma termin porodu - bedzie chlopak :)
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
NY
kasiula to juz albo moze dopiero koniec 15 tygodnia...termin mam na lipiec dopiero (polowa lipca) a czuje sie calkiem dobrze...wszystkie wczesniejsze dolegliwosci nawet minely jedyne co mi zostalo to straszna sennosc...tylko bym spala i spala :) plci dzidzi jeszcze nie znam ale dla mnie to nie ma znaczenia czy chlopczyk czy dziewczynka tylko ze jakby byl chlopczyk to imie mam juz wymyslone Antos (po dziadku i pradziadku dzidzi) Adaś( po tatusiu dzidzi) a dla dziewczynki to niestety kompletnie nie wiem :)
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
kasiula to juz albo moze dopiero koniec 15 tygodnia...termin mam na lipiec dopiero (polowa lipca) a czuje sie calkiem dobrze...wszystkie wczesniejsze dolegliwosci nawet minely jedyne co mi zostalo to straszna sennosc...tylko bym spala i spala :) plci dzidzi jeszcze nie znam ale dla mnie to nie ma znaczenia czy chlopczyk czy dziewczynka tylko ze jakby byl chlopczyk to imie mam juz wymyslone Antos (po dziadku i pradziadku dzidzi) Adaś( po tatusiu dzidzi) a dla dziewczynki to niestety kompletnie nie wiem :)


To dobrze, ze w miare spokojnie "przechodzisz" ciaze. Co do sennosci moja siostra tez tak ma i jedyny jej grzech to picie w duzych ilosciach coli (ona wie, ze nie mozna, ale ma na nia taaaaka ochote).
Fajnie Cie :) Mi i mojemu mezowi tez sie marzy dzidzia :) Staramy sie okolo 5 miesiecy, niestety narazie cisza.... Troche mnie to martwi, rozne mysli mam w glowie...Tyle mowi sie o bezpolodnosci... Az strach myslec... Siostra mnie pociesza, ze niektorzy nie zachodza tak od sobie, ona tez sie z pierwszymi dzieciakami troche sie starala ( z tym wpadla), znim zaszla, nasza mama tez tak miala. Ja chyba tez tak mam?!Mam nadzieje, ze to tylko kwestia czasu...

Fajne imie wymyslilas dla dzidzi:) Najwazniejsze, zeby byla zdrowa:)

A ja to ostatnio cierpie na bezsennosc....
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
To rzeczywiscie dlugo..... Kurcze nie chce tyle czekac, bo dzidzia bedzie miala " starych" rodzicow :(

A jak diete stosowalas?
 

moguai

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
dziewczynko a czy ja z toba rozmawiam?wiesz wydaje mi sie ze nie jestes godna uwagi :lol:


dobra skoncz,nudzisz swoimi tekstami...
Justyskaa
hehehe prosze prosze jaka madrala sie znalazla.Masz 19 lat i mowisz do mnie dziewczynko???hihihi wiesz co masz racje nie jestem osoba godna twojego zainteresowania gdyz jestem o wiele starsza od ciebie dziecino.Przepraszam forumowiczow ale widze ze moja dyskusja z ta mloda osobka nie ma wiecej sensu wiec moge jej tylo pozyczyc madrosci hihihih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :D :D :D :D :D :D
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
no widzisz moguai staruszko nie zgadlas :) a moze zacznij sie konkretnie udzielac na forum a nie jakies bzdury wypisujesz, aaa rozumiem "nabijasz posty"
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
Dziewczyny, a czy ktoras z Was miala problemy z lamliwoscia paznokci w czasie ciazy?

I jeszcze jedno: wegetarianizm ( lako - owo wegetarianizm), a planowanie ciazy? Myslicie, ze w czasie ciazy moga wystapic braki jakis witamin niedobre dla mamy i dzidziusia? Czy przed palnowaniem ciazy wegetarianki powinny zazywac dodatkowo jakies witaminy czy wystarczy odpowiednia dieta?
Czy tez bardziej powinno sie martwic o to gdy bedzie sie juz w ciazy?
Mam nadzieje, ze dobrze wybralam to forum to zadania tego pytanka jesli nie to wybaczcie ;)
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
NY
ja mam taki problem z paznokciami i do tego wlosy zrobily sie jakies takie...nijakie, szybko sie przetluszczaja i ogolnie sa matowe i bez życia, paznocie strasznie lamliwe :( a co do wegetarianizmu to niestety ale jedyne co wiem w tym temacie to tyle ze taka dieta jest polecana i stosowana w celu wyrownania gospodarki hormonalnej, bo mieso i nabial ja bardzo naruszaja, jest ona stosowana np. przy endometriozie ( a jednym ze skutecznych lekow w I i II stadium tej choroby jest wlasnie zajscie w ciaze) ale co do samej ciazy i wegetarianizmu to niestety nie pomoge :(
 
Do góry