Pierwsza miłość!

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
Co sądzicie o tym serialu??czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego raz Marysia to Marysia a raz Majka??I czy wy tez nie lubicie Pawła wolałam tego starego Pawła (z początku filmu)a ten teraz to pijak który traktóje Marysie jalk rzecz wole juz Artura albo Bartka...... :papa:
 

gfiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wroc city:)
Co sądzicie o tym serialu??czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego raz Marysia to Marysia a raz Majka??I czy wy tez nie lubicie Pawła wolałam tego starego Pawła (z początku filmu)a ten teraz to pijak który traktóje Marysie jalk rzecz wole juz Artura albo Bartka...... :papa:
Mówią na nią Majka bo im tk jakoś lepiej i tylko znjomki ak gadają... Też wolałam starego Pawła, ale ten stary musiałby i tak grać to samo co nowy więc by był taki sam ... :/
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Też nie lubie tego nowego Pawła :/
I tego jego brata też :D
A cały serial... czasami mnie śmieszy, ale ogólnie jest ok :)
 

sunshine92

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ten serial ogólnie jest bezsensu, ale i tak go oglądam. jakoś tak się przyzwyczaiłam:p
 

eWc!@91

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lublina
Serial nie jest rewelacyjny ... bo aktorzy nie sa zbyd dobrzy omi dopiero sie ucza aktorstwa i dlatego niektore sceny sa smieszne ze ajjjj ... ale ogolnie lubie go :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
skoro juz temat odkopany...
czasami to ogladam ;p
byc moze ten stary pawel gral lepiej,
ale byl o wiele wiele brzydszy :D
ogolnie film moze byc xD
ale nie ogladam go codziennie czy cos ;p
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ja ogladam codziennie ;) nie wiem o jakiego pawla chodzoi bo jak zaczelam ogladac to juz widocznie nowy byl :p
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Na Marię mówi się w zdrobnieniu Majka :p

Ja lubię ten serial :lol: Kumpela mnie wciągnęła...teraz oglądamy.
Paweł jest fajny,a nie lubię Artura... Jak on mógł to zrobić Justynie! <_<

Pierwsza miłość jest fajna...,ale jest niczym w porównaniu z Modą na sukces! :lol:
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
no tez nie wiem jak mógł ją zdradzic <_< frajer!!! a ona jest przeciez taka dobra dla niego :)
 

Wiolk@

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
woj. łódzkie więcej nie powiem:P
ja ogladam codziennie ;) nie wiem o jakiego pawla chodzoi bo jak zaczelam ogladac to juz widocznie nowy byl :p

też nie wiem o jakiego Pawła chodzi :p :p zaczęłam oglądać "Pierwszą miłość" trochę przed tym nieudanym ślubem Marysi i Pawła ;) średnio lubię Artura ale ten Andrzej(mąż Emilki) to jest jakiś taki dziwny :] ogólnie down i tyle :p
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
też nie wiem o jakiego Pawła chodzi :p :p zaczęłam oglądać "Pierwszą miłość" trochę przed tym nieudanym ślubem Marysi i Pawła ;) średnio lubię Artura ale ten Andrzej(mąż Emilki) to jest jakiś taki dziwny :] ogólnie down i tyle :p
no wlasnie down :p on chyba ma tam byc czarnym charakterem ale mysle ze jest najbardziej lubiany :D

w przeciwienstwie do Moniki tej co z Bartkiem chodzi <_<
wiecie ze ona ma podobno dosypac cos Marysi do picia i ona niemal dziecko straci :eek:
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
-straci dziecko
a jesli chodzi o Pawla, to na poczatku byl inny niz jest teraz,
ale on juz nie chcial grazc, nie wiem byl to moze 40-50 odcinek ;]
a majka-no to zdrobnienie, to chyba jasne jest? <_<
Andrzeja tez nie lubie, z wygladu jest ten teges :p
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Jak Andrzej mógł tak bić Emilkę? Dziwny jest w ogóle.

Marysia straci dziecko? Szkoda... :niepewny:
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jak Andrzej mógł tak bić Emilkę? Dziwny jest w ogóle.

Marysia straci dziecko? Szkoda... unsure.gif

1.glupi scenariusz po prostu ;D
2. tak, okaze sie, ze ta Monika jest bezplodna, i bedzie widziala Marysie w szpitalu, poda jej jakis srodek, przez ktory straci dziecko..
cos takiego to ma byc ;p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
I czy wy tez nie lubicie Pawła wolałam tego starego Pawła (z początku filmu)a ten teraz to pijak który traktóje Marysie jalk rzecz wole juz Artura albo Bartka...... :papa:
To nie wina aktora, raczej rezysera czy tam scenarzysty :]
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
2. tak, okaze sie, ze ta Monika jest bezplodna, i bedzie widziala Marysie w szpitalu, poda jej jakis srodek, przez ktory straci dziecko..
cos takiego to ma byc ;p
No to,że Monika nie może mieć dzieci to już wiadomo :p Ale z niej wredota,a Bartek się w niej zakochał... Kichaa! <_<
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja czasem oglądam, jak nie mam co robić. Ale jak dla mnie ten serial trochę za prosty jest. Ważne wydarzenia strasznie rozkładają w czasie - jak wtedy na początku Artur kazał Pawłowi odszambować swój dom, to ciągnęło się to przez 3, 4 odcinki :/
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ale mi wczoraj Justyny było szkoda :/ masakra płakać mi sie chciało :p jak zwykle... Artur to frajer! :phi:

kataryna może kiedyś tak było nie wiem bo nie oglądałam ale teraz jest naprawde super! :eek:k:
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
. Ale jak dla mnie ten serial trochę za prosty jest.

A jaki nie jest "prosty"? :p Chyba wszyscy oglądamy seriale dla zabicia nudy :p Przynajmniej "Pierwsza miłość" jest jakaś taka,no w każdym razie dobrze w niej grają,jest jakaś tam akcja :p A np. widziałam 1 odcinek "Kopciuszka" i tam praktycznie ta dziewczyna nie umie grać <_< ...i tym sposobem serial zanudza :p
ale mi wczoraj Justyny było szkoda :/ masakra płakać mi sie chciało :p jak zwykle... Artur to frajer! :phi:

kataryna może kiedyś tak było nie wiem bo nie oglądałam ale teraz jest naprawde super! :eek:k:
Mhm,widziałam reklamę,że ona zobaczy ten film co się nagrał jak Artur spał z tą laską :niepewny: Frajer jak nic :p Ale pamiętajmy,że to tylko fikcja :p Przynajmniej "Pierwsza miłość" jest bardziej "prawdopodobnym" serialem niż np. "Moda na sukces" w której sprzedają dzieci,sztucznie zapładniają,zabijają się...i takie tam ;)
 
Do góry