"Piersi"

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Chrom ogranicza apetyt... Po osiemnastej jajecznica, ryba, a przed snem twaróg chudy...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wyluzuj, za jakiś czas powinno wszystko wrócić do normy. Kuzyn kilka lat temu podobnie miał tylko z jedną "piersią". Po prostu jest coś nie tak z hormonami.
Jak się utrzyma przez większy czas lub zaczną ci bardziej rosnąć to skonsultuj się z lekarzem.
 

mucha3

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
To utrzymuj się od ok 2 lat (a mam 15 lat). A ja mam dość tych "piersi". Od tych pompek to jedna lewa jest mniejsza ale druga się rózni jest bardziej szpiczasta. Ta pierwsza jest bardziej płaska. I teraz nie bardzo wiem co mam zrobić staram się ta druga bardziej rozciagać i bardziej robić pompki na tę prawą (drugą) ale nie widze rezultatów. Mam nadzieje ze to sie zmieni. :bag:
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Fajne cycki, nawet niektóre laski takie mają. Wolę większe :)

J.B
 

mucha3

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Odwal sie gościu!!! Jak masz dawac takie komentyz amiast dawac normalne rady to wypier**laj!!! Nie życze siobie takich komentarzy na mój temat FUCK OF!!!!!!!!!!!
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Ale Ty tu nie masz nic do zyczenia. Za bardzo się przejmujesz problemem, którego nie ma i który sobie sam stworzyłeś.

Ale cycki fajne. Tak myślę, może by tak na forum zrobić jakiś konkurs "męskich piersi", było by zabawnie.

BTW: każdy facet ma "cycki" tylko nierozwinięte. No ale co taki niedouczony dzieciak może wiedzieć. Nawet angielskiego dobrze nie znasz, więc albo popraw bład albo nie pisz w tym języku. Chcesz być na siłę fajny? Nie wyszło Ci.

J.B
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
nie chciałbym być nieuprzejmy ale jak już to fuck oFF :p
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Ale Ty tu nie masz nic do zyczenia. Za bardzo się przejmujesz problemem, którego nie ma i który sobie sam stworzyłeś.

Ale cycki fajne. Tak myślę, może by tak na forum zrobić jakiś konkurs "męskich piersi", było by zabawnie.

BTW: każdy facet ma "cycki" tylko nierozwinięte. No ale co taki niedouczony dzieciak może wiedzieć. Nawet angielskiego dobrze nie znasz, więc albo popraw bład albo nie pisz w tym języku. Chcesz być na siłę fajny? Nie wyszło Ci.

J.B

Ja widzę, że tu kto inny próbuje być fajny próbując pokazać swoją "wyższość" intelektualną nad 15letnim dzieckiem, trochę w chamski sposób...
Problem jest, ale natury psychologicznej, chłopak ma zaniżoną samoocenę i to widać od razu... Mucha3 idź na profesjonalną siłkę i rozpisz dietę na redukcję i daj sporo aerobów, gwarantuje poprawę... Zajrzyj do działu kulturystyka/ odżywianie i trening, lub na inne forum gdzie ludzie ci na prawdę pomogą...

PW
 

mucha3

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dobra zostawmy już temet obrażania innych itp. Jeśli ma ktoś jakieś rady to proszę pisać.
Pozdro
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Napisałem ci przecież, mamy za ciebie ćwiczyć i jeść odpowiednio?
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
No i widzisz Talpy, nawet on Ciebie nie słucha.

BTW: Jestem szczery. Poza tym nie każdy musi lubić mój humor. Ale ja tego nikomu nie wytykam.

J.B
 

mucha3

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dzieki, umiem czytać dzięki za pmoc, A jeśli twoim zdaniem j.b. to jest śmieszne to masz CH**OWE poczucie chumoru.
Jeszcze raz dzięki
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
To utrzymuj się od ok 2 lat (a mam 15 lat). A ja mam dość tych "piersi". Od tych pompek to jedna lewa jest mniejsza ale druga się rózni jest bardziej szpiczasta. Ta pierwsza jest bardziej płaska. I teraz nie bardzo wiem co mam zrobić staram się ta druga bardziej rozciagać i bardziej robić pompki na tę prawą (drugą) ale nie widze rezultatów. Mam nadzieje ze to sie zmieni. :bag:

no cóż jemu nie wróciło do normy po tygodniu czy dwóch. Też miał tak przez długi czas.
 
Do góry