Piersi

Status
Zamknięty.

milman

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
32

Lolinka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
110
Punkty reakcji
1
:D

Kochana, nie nabijaj postów, następnym razem będzie ostrzeżenie. Pisanie postów bez przekazu - w tym przypadku jeden emotikon - nie jest mile widziane .
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Proszę o nie umieszczanie postów jednowyrazowych bądź po prostu bez jakiejkolwiek treści, swojego zdania.
 

Entuzjazm

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
176
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraniec świata.
o widze niezła rozmowa się tu rozkręciła :D 10 stron :D

co do piersi , jak byłam młodsza to sie wstydzilam , bo zawsze mailam nieco wieksze od moich rowiesniczek ;p chyba w 6 klasie mialam b xDD jednakze teraz stwierdzam ze to jest moj atut , w zyciu nie chcialabym ich zmiejszyc :p

i tu trudno dyskutowac o gustach mezczyzn , jedni lubia to , drudzy tamto , i tego sie trzymajmy :D
 

sachara

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
co do piersi, ciagle poszukuje sposobów na ich ujędrnienie, chciałabym je powiększyć, noszę się z tym zamiarem juz 5 rok. boję się jednak operacji i uważam ze to dla mnie nie do przejscia - to ryzyko... oczywiście wszechmiar internetu odsłania mi wiele mozliwości...ale jakos ciągle nie moge podjąc tej decyzji. Znalazlam kilkanaście art odnośnie ćwiczeń na piersi, spodobał mi się ten http://www.intymnosc.pl/klub/artykuly/powiekszanie-piersi-cwiczenia-masaze.html ale oczywiście mi rodzi się kolejne pytanie i tu prośba do was..Stosowałyście może jakies specyfiki powięksdzające biust? Chodzi mi dokłądnie o tabletki ziołowe i kremy. pozdrawiam!
 
K

kika75

Guest
wiatam po ciązy miałam ten sam problem biust bee więc zaczełam robić masaże wodne raz zimna woda raz ciepła efekt był ale mało widoczny i żeby przyspieszyć efekt ujędrniania kupiłam serum na biust Mary Cohr i teraz widać piersi stały sie ładniejsze bardziej ujędrnione.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
co do piersi, ciagle poszukuje sposobów na ich ujędrnienie, chciałabym je powiększyć, noszę się z tym zamiarem juz 5 rok. boję się jednak operacji i uważam ze to dla mnie nie do przejscia

Wiesz co, mam koleżankę, która przez długi czas myślała podobnie, ale strasznie się dołowała swoim rozmiarem piersi i w pewnym momencie (30 lat miała) postanowiła poddać się operacji. Zrobiła sobie B. Stwierdziła, że chce po prostu mieć jakiekolwiek piersi i nie czuć zażenowania w sytuacjach intymnych, na randkach podczas których ze stanika wypadały jej skarpetki. Po operacji jej pewność siebie znacznie się zwiększyła. Mówi że przeżyła okropny ból, ale twierdzi że było warto. Przemyśl to, bo metod powiększania piersi jest więcej niż jedna. Jeśli boisz się implantów na całe życie, to możesz spróbować mniej inwazyjnej metody: macrolane. Polega na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego, który naturalnie mamy w organizmie. Nie jest to więc niebezpieczne, wiąże się z mniejszym bólem, ale efekt utrzymuje się dwa lata. Poczytaj sobie o tym zabiegu:
http://www.iqmedica.pl/macrolane_powiekszanie_piersi,p75.html
A jeśli się nie zdecydujesz, to zaakceptuj swój rozmiar, w każdym razie nie dołuj się, bo to nie ma sensu. Masz dwa wyjścia: albo coś zmienić, albo to zaakceptować. Naturalne sposoby nigdy nie będą tak efektowne jak interwencja chirurga plastyka. W każdym razie nie słuchaj Brave i nie chodź na żadne masaże. Piersi nie powinno się masować.
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja mam B na prawej, a A na lewej. I w sumie je lubie, ale to spora asymetira i czasem mi to przeszkadza. Mam problem z doborem stanika, bo jak biorę B, to mi z lewej źle leży, a jak A to mi prawa wyskakuje :/ Zawsze biorę w B. Niby jak mam małe piersi to mogę nosić nieusztywniane staniki, ale na mnie to źle wygląda, bo widać różnicę w wielkości :/ Wkurzające :/
 
K

kinga_sc

Guest
Ja mam B na prawej, a A na lewej. I w sumie je lubie, ale to spora asymetira i czasem mi to przeszkadza. Mam problem z doborem stanika, bo jak biorę B, to mi z lewej źle leży, a jak A to mi prawa wyskakuje :/ Zawsze biorę w B. Niby jak mam małe piersi to mogę nosić nieusztywniane staniki, ale na mnie to źle wygląda, bo widać różnicę w wielkości :/ Wkurzające :/
Jak jesteś młoda to ci się to wyrówna, ja miałam podobnie, jedną miałam duże A, a drugą małe A... Ale z wiekiem przeszło:)
 

lenci

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie rozmiar jest najważniejszy, ale to, czy piersi są jędrne, a ich skóra nawilżona i zadbana. Dobry (i dobrze dobrany!) biustonosz to podstawa. Bardzo pomocne w utrzymaniu piersi w dobrej kondycji (i w powrocie do tej dobrej kondycji)jest naprzemienny zimny i ciepły prysznic. I warto się zaopatrzyć w dobry krem do pielęgnacji biustu - ja używam już od dawna z serii Slimline Flosleku i sobie go chwalę.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
Mam dość duże piersi - 75E . Ogólnie je lubię, ale często spotykam niedogodności typu kupienie dobrego biustonosza.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
lipa straszna .. szczęście , że w New Yorker są biustonosze rozmiaru 75D, które o dziwo pasują :| .. poza tym jest kiepsko
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wiesz? moja żona ma dużo większy biust i ona ma prawdziwe problemy z zakupem "rusztowania"
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
nie do końca zgadzam się z tym , że ładne staniki są od dużego B w górę bo sama jako , że mam duże B / C zauważyłam , że najładniejsze są właśnie te mniejsze :) poza tym im większy biust tym większy problem z dopasowaniem dlatego trzeba poświęcić sporo czasu na znalezienie odpowiedniego . dobry stanik to mimo wszystko podstawa ładnych piersi :) słyszałam także o metodzie w której wmasowuje się sól do kąpieli gąbką zwłaszcza po ciąży
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
nie do końca zgadzam się z tym , że ładne staniki są od dużego B w górę bo sama jako , że mam duże B / C zauważyłam , że najładniejsze są właśnie te mniejsze :) poza tym im większy biust tym większy problem z dopasowaniem dlatego trzeba poświęcić sporo czasu na znalezienie odpowiedniego . dobry stanik to mimo wszystko podstawa ładnych piersi :) słyszałam także o metodzie w której wmasowuje się sól do kąpieli gąbką zwłaszcza po ciąży
Jak kogoś stać wydać 300zł to może i są ładne. Ale jakoś nie znalazłam jeszcze idealnej koronkowej bardotki na rozmiar 70A, a całe życie praktycznie taki mam. Nie kupiłabym nigdy stanika na targu za jakieś 10zł. Nie trawię pushów, bo tą gąbkę mogłabym raczej stosować do kąpieli bo taka gruba. Lubię usztywniane. A z tym problem. Teraz kupiłam z Samanty za 129zł białą bardotkę, bo oczywiście pistacjowej w takim rozmiarze nie ma...:/
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
a ja jeszcze nie znalazłam idealnej koronkowej w rozmiarze 70c . również nie kupuję na targu bo to badziew totalny . ostatnio kupiłam w kolorze różowym w H&M ale to jest jeden na sporo szukania :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry