Pierścionki zaręczynowe

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
zwykły prosty pierścionek z 1 brylantem jak sądze- takie ponoc są typowe pierścionki na zaręczyny
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
a jakie są te "modne"? szczerze mówiąc nie mam pojęcia na czym ta "moda" polega ;)

Ja również nie mam pojęcia ;) pierwsze słyszę, że pierścionek może być modny ;) zawsze uważałam, że pierścionek zaręczynowy wybiera Narzeczony wg gustu swojego i Narzeczonej, a nie że kieruje się modą czy tradycją ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja spotkalam sie juz z moda na pierscionki zareczynowe- większość znanych mi osob po prostu ma takie pierścionki jak wczesniej pisalam
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
=MiLi= masz całkowitą rację ;)

nika19 może po prostu te znane Ci osoby mają zbliżony gust? ja również preferuję zwykłe, proste i nie widzę w tym nic złego, a wręcz przeciwnie ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja nie mówie ze widzę w tym coś złego

po prostu dla mnie ten typ pierścionka jest przereklamowany :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
tylko że jeżeli taki sam gust objawia się o wielu osób to można chyba śmiało nazwać to zjawisko modą? prawda?
mi to nie przeszkadza u innych, ale nie chcialabym takiego pierścionka dla siebie
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Hmm ja bym tego modą nie nazwała. Modne coś jest na chwilę i po sezonie przestaje być modne, poza tym moda nie zawsze się podoba, niektórzy noszą coś nie dlatego, że jest ładne a tylko z tego powodu, że modne ;) a taki pierścionek zaręczynowy ma się na całe życie z założenia, więc uważam, że nie można powiedzieć o nim, że jest modny ;) Moda to moda a gust to gust, dla mnie dwie kompletnie inne sprawy :)
Przecież Twój też się raczej do tych skromnych pierścionków zalicza, więc nie rozumiem w czym rzecz ;)

Mój jest taki jak na fotce niżej tylko w białym złocie :)
3218.jpg
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
skromny jest, ale raczej nietypowy jak na zareczynowy
Twoj widze tez ;) muszę stwierdzic ze nawet mi sie podoba :)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Cieszy mnie to ;)
Najważniejsze, żeby taki pierścionek był dany szczerze i podobał się zainteresowanej ;)
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Chyba nie ma czegoś takiego jak typowy pierścionek zaręczynowy. Mogą być podobne, bo jednak tak samo jak z ciuchami, firmy jubilerskie robią okresowo podobne projekty. Ale myślę że dla każdej pierścionek jest jednak jedyny i niepowtarzalny;) Ja mam pierścionek (tak samo jak obrączkę) z diamondscenter.net i jestem nim zachwycona. Jest z białego złota, z trzema diamencikami. Typowy?:)
 

Attachments

  • cudeńko.jpg
    cudeńko.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 64

Beeeeeep

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
46
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
KatoCity
Mi się najbardziej podobają klasyczne z jednym kamieniem (pomijając 2):
a878ef7ac257.jpg

b963d273a90e.png

brylanty_1.jpg

23-60-large.jpg


Jednak dla mnie ważniejsze jest to że wybrał pierścionek sam, nawet jeśli to będzie pierścionek za 10zł. Bo nie chodzi tu o to jak drogi czy piękny jest pierścionek, tylko o uczucie które on symbolizuje.

Myślę że nie jednemu facetowi spodobałby się taki pierścionek.
208216.jpg
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Jaki pierścionek chciałabym dostać? Oczywiście bardzo drogi:)A tak naprawdę nie ma to dla mnie żadnego znaczenia- byle nie był jakiś obciachowy. Ważny jest gest:)
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
mój narzeczony zabrał mnie do jubilera i pierścionek zaręczynowy wybierałam sama ;) korzystnie i wygodnie dla nas obojga.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Mi sie zwykle podobaja pierscionki z tych drozszych :p Ale nie bede z moim kiedys wybierac, bo poczuje sie glupio, wole niespodzianke (oczywiscie bez urazy dla pani wyzej )
 
Do góry