Pierścionek

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Witam

Chciałbym kupic kuzynce pierścionek z okazji urodzin.

Gdzie moge kupic jakiś fajny w rozsądnych cenach? mam na to max 150zł, czy kupie jakiś fajny "DELIKATNY" pierscionek w tej cenie? z srebra?

I moze głupie pytania ale nie znam się:

Na białe złoto nie mam co liczyć? lub na jakieś inne kamienie poza cyrkonią?
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Opolskie
No faktycznie na białe złoto nie masz co liczyć :D zazwyczaj jest jeszcze droższe od "normalnego" złota. Ale jakiś ładny srebrny możesz kupić już za około stówę, więc wybieraj się na wycieczkę po jubilerach :)
A tak w ogóle to chciałabym mieć takiego kuzyna co mi pierścionki kupuje...... :D
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Teraz możesz kupić biżuterię firmy Guess w sporych promocjach w klubie zakupywym stilago.pl Wzory są bardzo ciekawe, także może tam znajdziesz coś, co spodoba się Twojej kuzynce.
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Jasne, że kupisz srebrny, pierścionek za 150 zł.Ale jak chcesz kupić coś bardziej oryginalnego radzę poszperać w sieci a nie iść prosto do centrum handlowego. Ja ostatnio zostałam fanką biżuterii Ewy Lewanowicz. Bardzo podobają mi się jej projekty, ma fanpage na facebooku tam możesz obejrzeć./ Do najtańszych może ta biżuteria nie należy, ale od czasu do czasu można trafić na jakąś promocję, np. teraz na aplikacji wyspa skarbów jest do ściągnięcia kod promocyjny na 20 % zniżki. Inna sprawa to pytanie czy pierścionek to doby pomysł na prezent? Znasz rozmiar palca kuzynki? Żeby się potem nie okazało, że jest np. za mały. Według mnie bardziej bezpiecznym prezentem są kolczyki lub bransoletka.
 

Prezentujeprezenty

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
. Inna sprawa to pytanie czy pierścionek to doby pomysł na prezent? Znasz rozmiar palca kuzynki? Żeby się potem nie okazało, że jest np. za mały. Według mnie bardziej bezpiecznym prezentem są kolczyki lub bransoletka.

Zgadzam się w stu procentach! Podarowanie pierścionka w nieodpowiednim rozmiarze to naprawdę zły pomysł, a kolczyki (o ile kuzynka ma przekłute uszy) albo bransoletka ma jeden rozmiar co zdecydowanie upraszcza sytuację ;)
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
może to i lepszy pomysł:) hmmm ale jaką bransoletkę ? dodam ze to 18 urodziny.

a może jednak kolczyki? kurde ;/ nie wiem.
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1

Konrad Driesen

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Drezdenko
Za 150 zł to już niezły pierścień wyrwiesz. Sam też niedawno kupiłem za tyle koleżance na urodziny. Była zachwycona hehe
 

Yopur

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja swoją biżuterię kupuję już od dość dawna w sklepie internetowym Galerii Artystycznej KuferArt, ceny są różne, w zależności oczywiście od materiału. Ale biżuteria jest oryginalna, niepowtarzalna i naprawdę jedyna w swoim rodzaju! Z czystym sumieniem mogę polecić:)
 

Raspberry07

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja bym chciała takiego kotka :)
200.1086881.D04B2DDB-F68D-48BB-852F-A62BCC2A2EDA.jpg
 

Revengex33

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Białystok
Ja bym ci może poradziła pogadać z tą osobą o prezencie.... możesz np. wybrać się do apartu i kupić coś za 150 zł , albo kupić jej jakiś bon... Apart powinnien mieć takie. Prezent wtedy na pewno będzie udany, a nie będzie kurzył kuferka z biżuterią.
 

nastia898

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
w aparcie na 100 procent kupisz śliczny pierscionek do kwoty 150 zł. a moze jakas bransoletke ladna?
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Tak się każdy zachwyca tym Apartem, jaki on cudny i jaka to wspaniała firma.
A jeśli tu rozmawiamy o pierścionach właśnie z tej firmy to się pożalę, ostrzegę kogoś lub coś w tym stylu :)
Kupiłam kiedyś pierścionek tej firmy. I to nie żadna podróbka ale piękny, malutki srebrny (nie pozłacany) pierścionek z oczkiem. Po jakimś czasie srebro zaczęło mi z niego... odchodzić? Można je było zdrapywać takimi warstwami. Reklamacji uwzględnić nie chcieli.
 
Do góry