Piercing

Coco123

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtont.
Moim zdaniem lepiej postawić na naturalność, jesteś młoda ale w przyszłości możesz mieć przez to problemy, np. niewiem z dostaniem pracy więc przemyśl to jeszcze raz
 

AnaDark

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hell
nie sądze...
zreszta nie wiem

ej czemu nagle ludzie sa przeciwko piercingowi?
pełno jest ludzi z kolczykami
gr xP
 

Coco123

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtont.
Raczej nie podejdę do babki na ulicy i nie powiem jej

Ej nie podoba mi się twój kolczyk.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Mam 3 kolczyk w uszach , 1 w pęku , 1 w języku.... Wszytsko robiłam za zgodą rodziców ( mama była ze mną na przebicu języka ) wolałam nie robić sobie bez ich wiedzy kolczyki. O wszystkich kolczykach byli zapytani ( oprodz 2 w uszach , bo miałam 0,5 latka jak miałam przebijane ) i dostałam na zgode ich robienia....
Raczej bez ich zgody bym se nie zrobiła , ale kto to wie. Mam rodziców takich ze pozwola mi na kolczyki i tatuarze , ale bez przesady.

Na twojim miejcu albo bym truła i czekała az sie zgodza lub czekała do tych 18 lat.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
U mnie z pozwoleniem od rodziców też nie byłoby problemu ;) po pierwsze mam już prawie 19 lat, więc nie ma o czym gadać, a po drugie to nawet jak gadałam z nimi o tym w wieku 16 lat to też nie robili jakichś problemów :) (no wiadomo gdybym się cała okolczykowała to byłaby wojna zapewne, tylko że ja bym tego nie zrobiła :p )

A 2 pierwsze kolczyki w uszach miałam w wieku 5 lat :p a drugiego w uchu zrobiłam jakoś w gimnazjum :D
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Co oni do tego mają!
To moje ciało, mój problem, moje życie...
Wiesz powiem tylko jedno :"dużo" do tego mają bardzo dużo ponieważ jesteś ich dzieckiem i nie masz 18 lat.
Jak tu ktoś napisał bycie dorosłym nie zaczyna się mając 18 lat. Takim myśleniem dałaś nam do zrozumienia że jesteś jeszcze niedojarzała i za parę lat może to Ci się znudzi.

Przecież dla siebie jetseś dorosła więc po co nasz się pytasz o zdanie ?
Rób co chcesz, a konsekwencje będą tego w przyszłości.

Mnie tam to nie przeszkadza możesz sobie zrobić ten kolczyk nawet i na :cenzura: i mnie to nie będzie przeszkadzać Twoje ciała, Twoja decyzja, Twoje życie i tylko Ty będziesz za nie odpowiadać w przyszłości.
 
Do góry