Piercing

NiceLady

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ibiza
Chciałam was zapytać co sądzicie o piercing'u ? :) mam na myśli jeden kolczyk, dwa, ewentualnie trzy w różnych miejscach, bez żadnej przesady, że całe ciało wykolczykowane jest.
Ja osobiście mam kolczyka w pępku od kilku miesięcy i jestem z nuiego zadowolona, ale jakoś na twarzy nie chciałabym mięc nigdzie, wypowiadajcie się o swoich przeżyciach, opiniach itd. :)
Gorące pozdro w waszą strone:)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Piercing? Jestem jak najbardziej na tak. Jeśli faktycznie jest to estetyczne, to czemu nie. Szkoda, że w Polsce ludzie nie mają możliwości szkolenia się w tym kierunku. Zazwyczaj większość ćwiczy na swoim własnym ciele.
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
ja też jestem na tak, chciałam sobie zrobić kolczyk w uchu w chrząstce, ale podobno bardzo boli gojenie się. Ma któraś z Was?
 

szalejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Są miejsca, których gojenie bardziej boli ;p Co do chrząstki, niektórzy ją mają dość cienką, to pewnie wtedy mniej doskwiera. Mi moje kolczyki w tamtych okolicach przeszkadzały we śnie, wbijając się w głowę, zrezygnowałam :D Ale może to kwestia własnoręcznego kłucia :p A gojenie na pewno gorzej wygląda, niż w tradycyjnym miejscu.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Posiadam helixa i w sumie.. przekłucie nie bolało mnie. :) Dwunastego mam zamiar przebić małżowinę, tzw. inner conch, tego bardziej się obawiam. Taki helix to błahostka. :)
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
NiceLady nie zakładaj nowych tematów bez skorzystania z wyszukiwarki
http://www.forumowisko.pl/topic/5018-kolczyki/
 
Do góry