Pieniądze od rządu

Status
Zamknięty.

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Może taki temat już był ale wydaje mi się ze nie. Chcę nawiazac do tragicznego wypadku polskich pielgrzymów mającego swoje miejsce w niedzielę. Bardzo mi przykro z powodu tego co ie stalo i zal mi tych wszystkich ludzi ale do czego zmierzam....
otóz:
chodzi mi o to ze prezydent (czy tam premier..mniejsza o to) obiecal rodzinom ofiar i rodzinom poszkodowanym grube pieniadze..bodajrze po 10 albo 1000 tys "na łepka"...no dobra ale wlasciwie dlaczego???

Ja uwazam ze to jest troche nie fair... Powiecie ze glupia jestem itd ze sie czepiam ale spojrzcie na to z innej strony.
Codziennie na polskich drogach ginie tragicznie po kilka lub kilkanascie osób..a czy ktos im wypłaca jakies pieniadze z rządu??? ich rodziny tez przezywaja tragedie...ale nikt sie nimi nie przejmuje....

ja wiem ze zginelo az 26 osób i to jest przykre ale prezydent robi szopki...obiecuje kase...wiadomo nie ich wina ze zgineli ale czy inni ludzie ktorzy gina w Polsce nie maja do tego prawa???

Moj kuzyn tez zginal tragicznie..czy ktos sie nim zainteresowal??? Policja malo co..a rzad wcale...bo zginal sam a nie w autobusia za granicą...a dodatkowo przykre ze moja rodzina szukala go 3 miesiace az znalazla utopionego i zamarznietego pod lodem 100 km od miejsca wypadku....

I co na to powiecie???

T o troche niesprawiedliwe............. :(
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
popieram Cię. kasę powinni dostać tylko z ubezpieczalni jeśli byli ubezpieczeni, ewentualnie jeśli była jakaś wzmianka o tym, to od biura podróży. ale sami wiecie jaka teraz gorączka w sejmie ;)
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
a czy znaczył by co kolwiek dla rodziców Twojego kuzyna gest przyznania np 5tyś zł ? warto wogóle o to "walczyć?"

mi się wydaje że NIC

Prezydent może rozdysponować jakimś tam odłamkiem procenta budżetu. Przeznacza go jak zechce a dalczego dla nich ?.

Gdybym miał brnąć w politykę odniósł bym się do Ojca z Torunia. Ci ludzie co zgineli to pewnie katolicy byli ?
Taki ruch to dobre posunięcie taktyczne. Z wypłaty każdemu kto zginą np w wypadku samochodowym nic by nie było. Zresztą stało by się rutyną.

Podsumowując: Załoba OK ale te wypłaty to tak nie do końca
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Bardzo mi przykro z powodu kuzyna. :niepewny:
Również Ciebie popieram.
Wg mnie każda rodzina poszkodowanych powinna dostać odszkodowanie ale powinno to być sprawiedliwe.

Dlaczego zaraz mamy mówić że się czepiasz. Nie przekręcasz faktu.

Podobny temat był ale do rzeczy. Kaczyński chce sobie poparcie ludzi zwiększyć, ale zapomina o zdrowym rozsądku. Na początku ich kadencji były te wielkie afery które głównie oni rozpętali ale zawsze cało z nich wychodzili, ale na szczęście skończyło się na niby dymisji Leppera. Kaczyńskim nie starczył by nawet ten "skradziony księżyc". Ludzka chciwość z wszelką cene.
Spójrzcie:
http://www.zlotow.policja.gov.pl/?a=1093
Tragedia na skalę krajową ale nawet w wiadomościach nie wspomnieli.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Temat o tym wypadku juz jest, toczy sie tam równiez dyskusja o kaczorowych wypłatach, więc na co 2 temat?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nigdy tego nei robie ale wkleje kawalek z blogu korwina mikke
JE Lech Kaczyński ogłosił żałobę narodową, bo 26 obywateli zginęło we Francji. W Polsce tylu ginie na drogach dziennie. Tam jednak p.Prezydent będzie mógł się pokazać w telewizji. JE Mikołaj Sarközy de Nagy-Bocsa - również. Więc też się pokaże. Nie wiem, po co - bo u nich już po wyborach? Może dlatego, że sezon ogórkowy, a ludzie nie powinni zapomnieć, jak wygląda nowy prezydent. Lepiej zaś pokazać się w ciemnym garniturze, niż na plaży. Na plaży prezydent wygląda mało dostojnie. A w czarnym garniturze - ho-ho!
wszystko to polityka, a ludek glupi wszystko kupi )albo prawie wszystko), coz ale mamy demokracje wiec zero zdziwien
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
za malo meialne jak na potrzeby kaczorow - czytaj my jako podatnicy zaplacimy ciut mniej za kampanie wyborcza
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
No coz akurat mieli fart i przy kampani zarobili :/ ale to jest nie bardzo sprawiedliwe ze oni dostali a inni nie :) czasem JKM ma ciekawewypowiedzi :)
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Brave przesadzasz z tym " a ludek glupi wszystko kupi", gdyby tak było nie byłoby tego i wielu innych tematów.

A wracając do sprawy. To rodzina poległego żołnierza dostaje jedynie kondolencje, a ofiara wypadku ma dostawać wypłatę??. Coś tu się poprzewracało. O ile na żałobę jeszcze jestem w stanie się zgodzić, o tyle na tego typu chwyty nie.
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
chłit martetindowy :) (czyt. chwyt marketingowy) :D No coz za kase podatnikow zrobil sobie doskonala reklame, ale jak widac w tym temacie nie kazdy sie dal zlapac na dobroc Pana Kaczynskiego
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Po tym co on teraz odpiernicza (mam na myśli te wszystkie konflikty z Samoobroną) nie wierzę mu w najmniejszym stopniu.

PS. To jakiś chiński chwyt marketingowy!!! (i na dodatek nie działa :p )
PS2. Dziwi mnie to, że rodzina żołnierza nie dostaje żadnego odszkodowania czy pomocy, a ofiara wypadku tak. Paranoja.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
No coz akurat mieli fart i przy kampani zarobili ale to jest nie bardzo sprawiedliwe ze oni dostali a inni nie czasem JKM ma ciekawewypowiedzi
tu nastapil klasyczny opad szczeki, a jednak....

odysie te chwyty sa oblizone na okreslony elektorat
jak widac nie przechodzisz selekcji pozytywej wiec nie ty jestes adresatem

co do zagrywek z samoobrona to jest wazne ale w katogoriach dnia dzisiejszego
bo w kategoriach generalnych lepiej zeby ich elektorat (jak tez kazdy inny poza wmodlonym w magiczne ue) nie wiedzial co kaczor narozrabial podczas szczytu http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=41544 - niestety po angielsku
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
odysie te chwyty sa oblizone na okreslony elektorat
jak widac nie przechodzisz selekcji pozytywej wiec nie ty jestes adresatem

Tylko, że tymi chwytami zraża do siebie innych.

co do zagrywek z samoobrona to jest wazne ale w katogoriach dnia dzisiejszego
Bardziej chodziło mi o swoistego rodzaju wizerunek pana Kaczyńskiego, który niegdyś walcząc z komuną, teraz posługuje się tymi samymi metodami, co SB. Jest to dla mnie czyste chamstwo i nic więcej. Tak walczyli z komuną, każdemu kto powiedział na nich źle czy należał do PZPR (niekoniecznie był aktywny, ale wiesz jak to było) czy też nie zgadzał się z ich wizją świata wyrzucali "Ty komuchu!!", a teraz samo wracają do komuny i jej metod.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
az tak bym tego nie widzial
wiesz kaczor to mistrz gierek
ale obawiam sie za z gierek wyrosla duza gra - za duza na niego i polegnie (moze toto akurat wcale nie jes zle)
tak sobie pomyslalem ze kaczor moze poczekac z wyborami do zimy/wiosny gdzie podczas uchwalenia budzetu na przyklad polegnie co bedzie skutkowac wyborami
po w takim czasie mogloby miec nadzieje na dodatkowe %, kaczor jak ludzie zapomna o odium gierek tez moze lepiej a "kwity" moga w miedzy czasie dzialac...
 
Status
Zamknięty.
Do góry