PiĄtEk 13StEgO

Justynaml

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Skarżysko-Kamienna
ja sie urodziłam o 12.13 :D:D i zawsze w urodziny o tej godzinie myśle sobie życzenie, jak do tąd kilka z nichs ię spełniło :)
A co do do przykałdów z życia to w ostatni piatek 13-stego czli 13 maja 2005. dostałam bukiet róż (tylko że od jakiegoś anonimowego :/ ) :D:D:D:D:D
 
M

marwinek

Guest
A ja wierze w 13 w piatek :p:D ja sie wtedy urozilem a tak dokladnie to nie powiem kiedy bo mnie uznacie za małolata :p:p
 
V

vanilia

Guest
Helmud_Ziom, hmm mi tesh sie nic takeigo strasznegi nie przydazylo wiec witaj wklubie:D
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Mi się nie przydażyło kompletnie nic ale moja koleżanka z klasy kiedyś w piątek 13-tego złamała nogę.:/
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
piątek trzynastego. kiedyś w ten dzień coś mi się złego przytrafiło, ale mam nadzieje, że to nie przez tą date... 13 stycznia w piątek mam studniówke. chciałabym ją przeżyć... :D
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
A ja datę 13-tego uznaję dla siebie za szczęśliwą.
Mam w życiu 3 ważne daty w tym dniu.Udane.
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
Mi tam nigdy nie przeszkadzal piatek 13stego
Ale ostatnio zaczelam sie bac piatkow pomiewaz przez ostatniepare miesiecy wiekszosc ludzi wlasnie umiera w piatki a co najgosze miedzy tymi ludzmi sa moi znajomi [*]
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Ja się urodziłam 13, ale nie w piątek. W piątek 13-nastego miałam 13-naste urodziny. Osiemnastka też mi wypada w piątek :D
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
W piatek 13 my milismy pech, akoles mial szczescie w pechu... i to wielkie,
Siedzielismy sobie w pubie u mojego taty...
Na dole stał za parkowany golf 2, wpiepszyl sie w niego jakis mlody koles.. to byl pech dla niego i dla nas tez, a szczescie bylo takie ze nie stał tam akurat Rover 400, roznica jest taka ze zbite lampy do glofa zaplacil jakies drobne a jedna lampa d Rovera kosztowała ponad 2,5 tysiąca...zł..
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Dla mnie 13 piątek o ile pamiętam zawsze był szczęśliwy. Kiedys spotkałam znajomą, której dawno nie widziałam. Innym razem nie poszłam na korki z angielskiego bo odwołała facetka :D A tak mi się wtedy nie chciało iść... Nom więcej sobie nie przypomniam, ale napewno jeszcze było kilka fajnych rzeczy, które mnie spotkały w tym dniu :)
A tak wogóle to wie ktoś kiedy wypada kolejny piatek trzynastego ?? :)
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jak ty pisales ten temat czyli w piątek 13 maja... ehh mialam cholernego pecha...nienawidze tego dnia - o malo co nie zabilam sie(wjechalam rowerkiem w most i o malo co nie spadlam do rzeki), zgubiłam telefon, pokłóciłam sie z połową klasy, pokłóciłam sie z najlepszą przyjaciółką a jednoczesnie z kuzynką(to jedna osoba), wszyscy sie na mnie darli, mialam przesrane w szkole...poprostu klapa...

mój brat cioteczny urodził sie 13.03.1990 w piątek o 13:13 hehe swietnie no nie?? i 13 urodziny obchodzily 13 w piatek ehh spokooo no niee?
 

Dominik001

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2005
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kozienice
Boniu!!! co to będzię? dziś zeżarłem półtuszu z długopisu :/ Ciekawe co będzie jutro...( ale wypadło! 13.01.2006! i TO W DODATKU PIĄTEK!!!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Dla mnie nie jest pechowy :D
Zobaczymy co bedzie jutro ;)
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
dziś zeżarłem półtuszu z długopisu kwasny.gif Ciekawe co będzie jutro
hahahahaha :D :D

Niewiem jak wy ale ja sie przygotowuje sie skrupulatnie do piatku 13!
Zbiłem lustro, przeszłem pod drabiną. Niejestem pewien czy rozsypanie soli tez pecha przynosi ale dla pewnosci rozsypałem pół kila.
Niestety czarny kot niechciał mi drogi chamsko przebiec :/ Zato ja go obeszłem 2 razy dookoła

Co jeszcze zrobic musze zeby miec pecha jutro, bo wiecej zabobon nieznam?
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
To bardzo fajny dzień, wszyscy ciagle przypominaja jaki dzis dzień,a to proste 13-piatek.
 
Do góry