Pezent komunijny

Siuniak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
132
Punkty reakcji
1
to nie kupuj nic:p Moze tak...big miska:D ja bym takeigo chciała...nawet teraz:D
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
heh.........
Nom ona (moja kuzynka) jest już tak rozpieszcozna, że chyba może mieć wszystko czego sobie zażyczy- najczęściej sa to jakieś chwilowe zachcianki...
 

Siuniak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
132
Punkty reakcji
1
To ja jzu nei wiem...idz do sklepu i sie rozejrzyj za czyms fajnym dla niej czego jeszcze nei ma...np. chomikiem i klatka:p
 

Siuniak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
132
Punkty reakcji
1
noo, albo nową klawiature, bo Ci na to wystarczy:p:p:p smieje
 

pasya1

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Teraz to jest naprawdę nie lada problem! No cóż, skoro wszystko już ma to kup jej samochód, albo mieszkanie! Tylko musisz trochę kasy dozbierać! ;)
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Siuniak napisał:
nową klawiature
nowa klawiaturę ma..... i to baaardzo porzadną heh......
ALE UWAGA!! MAM JUZ PREZENT!!!!! KUPILAM APARAT CYFROWY!!!! :D:D:D:D:D:D WLASNIE DZISIAJ PRZYSLALI MI Z ALLEGRO :D:D JEST SUPER :p heh wiec cale szczescie problem z glowy :D:D dzieki wielkie wszystkim za propozycje....
 

Siuniak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
132
Punkty reakcji
1
No to fajnie...nie bede sie katowac pytaniem: "co kupic rozpieszczonemu dizcku na komunie jesli ma wszytko co chce?" Ciezko...ale juz spoko:D Pozdrawiam i zycze udanej zabawy na komuni:*:)
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Siuniak napisał:
No to fajnie...nie bede sie katowac pytaniem: "co kupic rozpieszczonemu dizcku na komunie jesli ma wszytko co chce?" Ciezko...ale juz spoko:D Pozdrawiam i zycze udanej zabawy na komuni:*:)
hehe.......jeszcze nie wiem czy bedzie jej sie podobac ten prezent :D:p no ale mysle ze taaak....(przynajmniej mam taką nadzieję :p ).
"zycze udanej zabawy na komuni" Dzięki ;*

[ Dodano: 17 Czerwiec 05, 12:51 ]
Prezent się spodobał =)
Kuzynka wynosi aparacik na dwór i robi zdjęcia z koleżankami itp.....
całe szczeście ;)
 
Do góry