Pewność siebie i niska samoocena u Kobiety

R

robert.sk

Guest
Kobietki mam do was pytanie - chcę pomóc mojej koleżance, która jest naprawdę bardzo inteligentna, mądra ale ma wielkie problemy z pewnością siebie i niską samooceną...
Jak to zmienić? Co mam jej poradzić?
 

oglos5

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
robert.sk napisał:
Kobietki mam do was pytanie - chcę pomóc mojej koleżance, która jest naprawdę bardzo inteligentna, mądra ale ma wielkie problemy z pewnością siebie i niską samooceną...
Jak to zmienić? Co mam jej poradzić?
Wiesz, nie wiem jak inne kobiety ale mnie znajoma 2 miesiące temu poleciła taki produkt
Jej ten system pomógł zyskać pewność siebie do tego stopnia, że teraz przemawia bez żadnych problemów na szkoleniach.

Ja po ćwiczeniach go przez 4 tygodnie zgodnie z planem, który tam dostałam zwalczyłam opory przed nawiązywanie nowych kontaktów i nareszcie mogę bez problemu porozmawiać z ludźmi... :)

Pewność siebie to naprawdę rewelacyjna umiejętność - nie podejrzewałam, że tak łatwo mogłam to zmienić przez te wszystkie lata.
Daj znać czy pomogłam :)
 
R

robert.sk

Guest
oglos5 napisał:
Kobietki mam do was pytanie - chcę pomóc mojej koleżance, która jest naprawdę bardzo inteligentna, mądra ale ma wielkie problemy z pewnością siebie i niską samooceną...
Jak to zmienić? Co mam jej poradzić?
Wiesz, nie wiem jak inne kobiety ale mnie znajoma 2 miesiące temu poleciła taki produkt
Jej ten system pomógł zyskać pewność siebie do tego stopnia, że teraz przemawia bez żadnych problemów na szkoleniach.

Ja po ćwiczeniach go przez 4 tygodnie zgodnie z planem, który tam dostałam zwalczyłam opory przed nawiązywanie nowych kontaktów i nareszcie mogę bez problemu porozmawiać z ludźmi... :)

Pewność siebie to naprawdę rewelacyjna umiejętność - nie podejrzewałam, że tak łatwo mogłam to zmienić przez te wszystkie lata.
Daj znać czy pomogłam :)
Ok dzięki :)
Przeczytałem o tej technice i wydaje się być skuteczna.
Opowiem o nie koleżance.

Dziękuję - możecie podsyłać tez inne sposoby na pewność siebie dla kobiet.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Zakupy :123: , fryzjer .
Niech dba o siebie , pracuje nad figurą ,zdrowo się odżywia.
No i dobrze by było ,żeby ktoś zauważył "zmiany" i podkreślił ,że "ładnie jej w tej bluzce, w tym kolorze".
Niech wyeksponuje swoje atuty . (jeżeli nie umie , to na pewno ktoś w sklepie jej doradzi , przyjaciółka także)

Poza tym , możesz zapłacić komuś, by zwrócił na nią uwagę i zapytał o numer telefonu :023: , albo gdzie kupiła tą spódnicę .
Zabierz ją gdzieś , jeżeli ciągle siedzi w domu.
Może zapoznaj ją ze sowimi znajomymi.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
ForeverYoung napisał:
,żeby ktoś zauważył "zmiany"
Nic nie poprawia samopoczucia i pewności siebie jak komplementy-to prawda.Nie koniecznie z męskiej strony.
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Forever, sewanna - nie istnieje żadna koleżanka z problemami. Zgłosiłam roberta.sk i oglos do moderacji. Oboje ( a raczej jest to jedna osoba) to spamerzy.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Trudno-zawsze można pogadać o problemie"ogólnie"-mając spamerów gdzieś :tongue:
 
W

wiki9969

Guest
Jak można pisać samemu ze sobą? :mruga:

ForeverYoung zapłacić? Czy naprawdę myślisz że dziewczyna nie jest w stanie zwrócić na siebie uwagi chłopaka? Nikomu bym nie radziła pezekupstwa nawet w słusznej sprawie.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
wiki9969 napisał:
ForeverYoung zapłacić?
To był żart Wiki.



wiki9969 napisał:
Czy naprawdę myślisz że dziewczyna nie jest w stanie zwrócić na siebie uwagi chłopaka?
A jak myślisz ile facetów miało by jej odwagę to powiedzieć? :)
Chodziło o to ,żeby to usłyszała.



Avior napisał:
Forever, sewanna - nie istnieje żadna koleżanka z problemami.
A ja się zaangażowałam :D
 

margaretka22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
sewanna napisał:
Nic nie poprawia samopoczucia i pewności siebie jak komplementy-to prawda.Nie koniecznie z męskiej strony.
Otóż to!! :) Nie ma to jak komplementy :) Jak ktoś zacznie ją doceniać, chwalić to może wreszcie i sama zauwazy że jest wartościową osobą i zyska na pewności siebie.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
To się nazywa TUPET.Mądra wie, że traci do reszty smiałość, kiedy trafi na flegmatyka i milczka. Wie, że ewentualne niegrzeczne poptraktowanie bardzo boli. Ale układa sobie plan i ghada awoje przez jakiś czas, a jeśli nic nie skutkuje mówi coś z pogranicza grzeczności:
np - w niktórych wsiach nie uczą prowadzenia lekkiej rozmowy, szkoda i do widzenia.
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Kup jej książkę "Dlaczego faceci kochają zołzy" - może dzięki niej zrozumie, jakie kobiety odnoszą w dzisiejszych czasach sukcesy i są szczęśliwe
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Trzeba takie osoby bardzo wspierać i codziennie im powtarzac że są super itp. Poza tym poświęcać czas, rozmawiać.
 
Do góry