Perfumy

Peek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Jakich perfum używacie? Znacie jakieś które warte są polecenia?
Ja osobiście używam teraz Acqua Di Gio, ostatnio na zakupach zauroczyłem się w nowych perfumach Eisenberga Eau Fraiche, cena też zaskakująca 499zł za 100 ml :) Za pół roku powinny być już tańsze

http://simplyalifestyle.blogspot.com/
 

l_g

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
182
Punkty reakcji
8
Miasto
Łódź
Mi również do gustu przypadają perfumy Lacoste, jednak obecnie używam Burberry weekend.
 

Miyazaki

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Ja używam Avon Signature, bardzo przyjemny zapach.
 

Blaise9

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Jestem maniakiem perfumowym, ze tak to nazwe :) Obecnie mam rowniez acqua di gio, Thierry Mugler Ice men, Calvin Klein One, Calvin Klein Man i Hugo Boss in motion, ale ostatnimi czasy zakochałem sie w Jean Paul Gaultier Le Male (i chyba nastepne perfumy powieksza moja kolekcje) zapach ...nie dla wszystkich, lekko słodkawy, moze troche ciezki, ale takie wlasnie lubie. Co do Eisenberga, nie wiem jak w Warszawie, ale ja jakis czas temu w Katowicach widzialem juz te Eisenbergi mocno przecenione....zeby Cie nie sklamac cos w okolicach 250-300 zł ;)
 

Peek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Jeja ale te z tej najowszej lini? Może to testery były, jakaś kampania promocyjna? :p Bo nawet na stronie Sephory to jest w dziale nowości :p
CK One miałem, przyjemny bardzo :)
 

Blaise9

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Tak, wlasnie z tych nowosci ;) pamietam ze niektore z tych Eisenbergow byly przecenione, ale nie wiem czy akurat te Eau Fraiche, ano CK One, przypomina troszke acqua di gio ;)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Burberry London zimą, teraz latem Paco Rabanne '1 Million' albo Giorgio Armani Attitude, ale staram się ich szybko nie zużyć.
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
A co możecie mi polecić szukam trwałych perfum które będą wyczuwalne.
Szukam czegoś nowego na wykończeniu mam 1 Milion na którym niestety się zawiodłem na mojej skórze bardzo szybko wietrzał i był nie wyczuwalny.
 

Goa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
72
Punkty reakcji
1
Dior Fahrenheit - nie znam mociejszych i bardziej męskich perfum. :) ew. Adidas Activ Bodies - 2 mocne klasyki.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Polecam dwie nowości są super: D&G the one Sport i Lacoste Rouge - idealne na wiosnę i lato.
 
Do góry