Perfumy Swarovski

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Znalazłam ostatnio w necie perfumy (zdjęcie poniżej) i chciałam zapytać czy ktoś może miał już przyjemność używać? ;)
Doczytałam też że są dostępne gdzieś w drogerii, ale jest sklep internetowy gdzie bezpośrednio są sprzedawane, więc ja to bym akurat wolała przez neta.
Spodobał mi się skład: piżmo, drzewo cedrowe i wanilia - jako baza, ale też bergamotka i kwiat pomarańczy :123: No i nie ukrywam, że opakowanie jak dla mnie jest genialne - bardzo eleganckie i do tego kamyk swarovskiego ślicznie ozdabia butelkę.
Zastanawiam się jak z ich trwałością? Używał ktoś już może?
 

Attachments

  • pobrane (4).jpg
    pobrane (4).jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 9

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Szczerze mówiąc nie spotkałam się nigdzie z nimi. A jaki jest koszt?
To też dołączam do pytania czy ktoś używał.
Co do opakowania to faktycznie bardzo elegancko wyglądają.
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Moogle napisał:
Szczerze mówiąc nie spotkałam się nigdzie z nimi. A jaki jest koszt?
To też dołączam do pytania czy ktoś używał.
Co do opakowania to faktycznie bardzo elegancko wyglądają.
Pięknie wyglądają! Nigdzie ich nie widziałam. Dziewczyny, gdzie można je powąchać, widziałyście w jakimś sklepie albo wiecie skąd zdobyć próbkę? :)
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
chica_o napisał:
Szczerze mówiąc nie spotkałam się nigdzie z nimi. A jaki jest koszt?
To też dołączam do pytania czy ktoś używał.
Co do opakowania to faktycznie bardzo elegancko wyglądają.
Pięknie wyglądają! Nigdzie ich nie widziałam. Dziewczyny, gdzie można je powąchać, widziałyście w jakimś sklepie albo wiecie skąd zdobyć próbkę? :)
Tych perfum używałam jakiś czas temu a potem z tej samej marki kupiłam jeszcze inne, takie z bursztynem przy nakrętce.
co do zapachu to dla mnie te night dream bardzo ładne. Lubię takie zapachy. Trwałość do ich ceny adekwatna, dla mnie na plus.
co do próbek to nie mam pojęcia, ale same perfumy można zamówić przez neta.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
chica_o ja w końcu zamówiłam bezpośrednio u nich w sklepie sklep.jacquesbattini.pl/ Czekam teraz aż przyjdą.
madzia_a dzięki za opinie. Co do tych z bursztynem to widziałam na stronie sklepu. Skład całkiem niezły.
Póki co czekam w takim razie na night dream ;)
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
No właśnie co do ceny to sama byłam zaskoczona. Za 100 ml dałam 72,95 zł
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
To w takim razie to raczej nie jest Svarowski. Chyba, że podajesz cenę miniatury. Ale tu chyba nie o perfumy a o link do sklepu chodziło, nie? :037:
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Gdzieś na blogu mi się ostatnio rzuciły w oczy te perfumy i zamówiłam. Ale będę miała ja dopiero po weekendzie bo przyszły na mój adres zameldowania a dopiero w weekend będę w domu. Wtedy też w takim razie więcej napiszę.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Perfumy przyszły i muszę powiedzieć, że bardzo mi odpowiadają. Idealne na wyjście wieczorne :> Bardzo fajny kwiatowy zapach, muszę przyznać, że dość trwały. A co do Swarovskiego Ladyinblack to nie są jego perfumy ;) Perfumy są marki Jacques Battini, a te akurat to jest linia ze Swarovskim (na butelce jest kamyczek Swarovskiego). Z tej linii widziałam na stronce, że mają jeszcze inne propozycje zapachów. Ale są też zupełnie inne, bez kamyczka z innej linii ;)
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Czy ktoś z Was zamawiał może ze sklepu tych perfum ich komplet upominkowy ? Zastanawiam się jak się sprawdza np dołączony balsam do ciała, albo jakie są te żele pod prysznic ?
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Zestawu nie zamawiałam więc nie wiem, ale dostałam balsam gratis do perfum przy zamówieniu i balsam bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Przede wszystkim ma piękny zapach (oczywiście w nucie perfum) i co do użytkowania nie mam zastrzeżeń. Póki co pół opakowania już za mną ;)
 
Do góry