Perfumy o niecodziennym zapachu

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
hejka, szukam perfum o zapachu kokosowym :D

byłam juz w kilku drogeriach, ale <brak>

może zna ktoś nazwe albo miejsce albo stronke albo cokolwiek :D

może być kokos + c o ś :]

byłabym b.wdzięczna,

POZDROwionka :D ;*
 

mirellka5

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdzies.. :)
hmm..... z taki to sie jeszcze nie spotkalam :)
ja uzywam Dolce&Gabbana naj lepsze jaka moga byc :D:D
A szczegulnie Light Blue mmm...... ;)
Nioo alboo z tez uzywam od Britney Spears z jej perfumeri
o nazwie Curious by Britney Spears :) jest tez bardzooo fajny :)
ciagle te 2 perfumy kupujee :) 
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
W Douglosie były takie perfumy o zapachu kokosu. Śliczne. Jak spryskałam sobie nimi nadgarstek to cały dzień ten zapach był przy mnie mmmm... :D Ale to było na święta, a po drugie widziałam je w Niemczech <_<
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
no szkoda kurde, że nie umiem teraz skojarzyć jak ta perfumka się nazywała, bo tak to może na jakimś allegro czy coś by się znalazło..
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Kokosowe?
Nigdy nie widziałam :)
Ale jak będze gdzieś na zakupach to się rozglądne.
A nóż widelec coś znajde xP
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Nie gwarantuję, że pachnie kokosem, ponieważ wyszukałam je w necie
JENNIFER LOPEZ GLOW MIAMI Woda toaletowa EDT 30 ml
Jennifer Lopez 151.00 zł
JENNIFER LOPEZ GLOW MIAMI
Woda toaletowa EDT 30 ml
kategoria: damskie
Rok wprowadzenia: 2005

Nuta zapachowa:
egzotyczne owoce, czarna porzeczka, różowy grejpfrut, kokos, kwiat pomarańczy, heliotrop, orchidea, ambra, wanilia, piżmo

Gorące i pełne sexu plaże Miami zainspirowały Jennifer Lopez do stworzenia tego zapachu.
Owocowy koktajl pełen zmysłowości, który zachęca do szaleństwa i zabawy, połączenie z aromatem orchidei i piżma czyni kompozycję przepełnioną sexem.
4443e4e5b4925b3d1baf22693d9109ab90x90.jpg
Woda toaletowa spray Escada Pacific Paradise 50ml

Zapach damski, Escada

Nuta zapachowa: limonka kaffir, suszone jabł ko, sorbet kokosowy, owoc miechunki , kwiat bananowca, drzewo sandał owe, piżmo, ambra
Carolina Herrera Carolina Herrera Woda toaletowa 100ml spray
Carolina Herrera jest symbolem elegancji. Kwiatowo-słodka kompozycja została stworzona dla kobiety, która żyje każdą chwilą. Każdy gest i każde słowo czyni z prawdziwą elegancją.

Carolina Herrera to trwałe piękno: nic nie jest w stanie go ograniczyć.

Nuta główna: cytrusy, brzoskwinia, kokos, kwiat pomarańczy, lawenda i bergamotka.
Nuta środkowa: geranium, róża majowa, jaśmin, tuberoza i korzenie.
Nuta podstawowa: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, paczula, tabaka, wetiwer, ambra i piżmo.

Carolina Herrera to zapach z osobowością.
więcej produktów marki: Carolina Herrera
kategoria: Zapachy dla kobiet - Wody toaletowe
Nazwa:
ANGEL WOMAN
Seria:
EDP100

Nuta zapachowa:
bergamotka, mandarynka, miód jeżyna, brzoskwinia, mango, morela, tropikalne owoce, słodki migdał, ambra, wanilia, karmel, paczula, czekolada, kokos
Pojemność:
100ml

2813.jpg
Nazwa:
CASMIR
Seria:
EDP100

Nuta zapachowa:
mango, brzoskwinia, kokos, jaśmin, konwalia, kwiat lotosu, ambra, piżmo, paczula, wanilia
Pojemność:
50ml
247.30 zł
 

agata:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja bym Ci polecała bardzo z AVONu sa tam kosmetyki kokosowe:) Super zapach - ja mam teraz balsam do ciała kokosowy, a oprócz niego jest jeszcze body spray, żel pod prysznic i jeszcze chyba coś ale nie pamiętam - naprawdę warto wypróbować. A jak nie to jest jeszcze zapach kokosowy w Oriflamie - tam jest szampon, odżywka, olejek, mydełko, żel pod prysznic i płyn do kąpieli:) Naprawdę fajne te rzeczy:)
 

zofka

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
bla ble blu...
w Yves rocher jest cala taka gama owocowa i jest tez zapach kokosowy... no i mozesz sobie kupic tam te perfumy... z tej serii jest jeszcze jakis balsam, zel pod prysznic i takie inne...
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
No w Avonie jest body spray z kokosem i czymś tam chyba papają..... bardzo fajny kiedyś miałam teraz mama czereśniowy zapach i też gorąco polecam!!!
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
używałam kiedyś kokosowego body spray'u z Avonu i balsamu z tej samej serii - ech, skóra pachnąca wakacjami :D
z Yves Rocher znam tylko waniliowy spray, ale rzeczywiście firma dysponuje cała gamą zapachów. ze swej strony pragnę tylko dodać, że perfum o tak słodkich bądź co bądź zapachach, najlepiej używać w rozsądnych ilościach, ponieważ mogą stać sie nie do zniesienia dla otoczenia (np. gdy wysmarowana jesteś balsamem i popsikana sprayem jednocześnie) :p
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Noo
Mam taka koleżankę która używa tylko tych słodkich i to w dużych ilościach i to jest nie do zniesienia
 
Do góry