Peeting, a ciąża..

Jalowiec

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
www.gryz.pl
Witam. Mam podobną sytuację i proszę o rzeczową odpowiedź. Uprawiałem z dziewczyną peeting, z tym, że palec miałem włożony na ok 3 cm. Nie miałem wytrysku, jednak wcześniej wydzielił mi się śluz i możliwe, że pozostał on na moich palcach. Wcześniejszy wytrysk miałem ok. dzień wcześniej z tym, że wiadome myłem się i chyba raczej plemniki nie były w stanie w drogach moczowych przeżyć.... Dziewczyna miała dni płodne... Jakie są możliwości na ciąże w związku z głębokością penetracji oraz ewentualnych kontaktem z śluzem....
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
a jaki dzien cyklu miala twoja dziewczyna byly to dni plodne?
szanse na ciaze raczej nikle.
Powtarzasz temat ktory juz sie przewijal wiele razy
 

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
Nikt Ci tu z fusów nie wywróży czy Twoja dziewczyna jest w ciąży czy nie. Niech zrobi test i wszystko będzie jasne.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
no to trafiliscie na punkt kulminacyjny owulacji, mysle ze raczej watpliwe zeby za pomoca sluzu na palcu doprowadzic do zaplodnienia, poczekajcie do dnia spodziewanej miesiaczki jesli nie wystapi to wykonajcie test ciazowy, na przyszlosc uwazajcie bardziej zeby uniknac niepotrzebnego stresu.pozdrawiam.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nastepne debilne pytanie :bag: czlowieku zapoznaj sie z anatomia, aaaa i nie bierz sie za zabawy ktore nie sa przeznaczone dla dzieci!!!!
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
chciałam się powstrzymać od komentarza bo już chyba dziewczyny wszystko skomentowałyście, ale przeczytałam posta w całości i nie mogę się powstrzymać:

. Uprawiałem z peeting, z tym, że palec miałem włożony na ok 3 cm. Nie miałem wytrysku, jednak wcześniej wydzielił mi się śluz i możliwe, że pozostał on na moich palcach. Wcześniejszy wytrysk miałem ok. dzień wcześniej z tym, że wiadome myłem się i chyba raczej plemniki nie były w stanie w drogach moczowych .... Dziewczyna miała dni płodne... Jakie są możliwości na ciąże w związku z głębokością penetracji oraz ewentualnych kontaktem z śluzem....

OMG po pierwsze, czasem te dokładne pieszczot opisy są żenujące. Ja rozumiem że wszyscy się martwią itd, ale niedługo chyb zaczną pisać jakie odgłosy wydają, albo lepiej, filmiki wysyłać. Żenująca jest też znajomość anatomii: kolego palca od chvja nie odróżniasz? Już dzisiaj ktoś mówił palcach produkujących plemniki ale myślałam że to taki fenomen na skalę światową,a tu się okazuję, że to się pojawia częściej...
W związku z tym koleżanki mam pytanie: wczoraj uprawiałam peting z moim chłopakiem (w zasadzie nie wiem czy on jest moim chłopakiem ale całowaliśmy się więc chyba tak) i on wsadził mi palec no tam... Podejrzewam że masturbował się rok temu i zastanawiałam się czy plemniki nie zostały na jego palcach i nie zmartwychwstały na mój widok. Proszę ratujcie bo umieram ze strachu! XD
 
Do góry