pecherzyk graffa czy torbiel?

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No na pewno bedzie ok :)
Dobrze, ze poszłaś do innego lekarza, bo przynajmniej dostałas jakies lekarstwa i widac lekarz bardziej konkretny niz poprzedni, ktory nie byl w stanie dokladnie powiedziec o co chodzi...
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Ja w takim razie mam pytanie. Miałam wypadek i trafiłam do szpitala. Potem robiono mi usg i też przy okazji właśnie lekarz mi powiedział, że mam powiększony pęcherzyk Graffa i trzeba go usunąć, że jak się tego nie zrobi, to może się to zmienić w sprawy rakowe, więc nie rozumiem skoro to coś normalnego z tego co piszecie ;/
 

jejku8

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
przetrwały pęcherzyk graffa to nic strasznego, może niestety zamienić się w torbiel i wtedy torbiel powinno się usunąć, może skonsultuj swoje wątpliwości z innym lekarzem?ja bym poradziła się jeszcze innego zanim bym coś usuwała.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Torbiele często znikają samoistnie,można też zlikwidować je tabletkami,nie ma co się spieszyć z zabiegiem.
 

roxy25

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Czasem się poprostu tak zdaża że pęcherzyk nie pęknie, ale przy następnej miesiączce samoistnie zostanie usunięty. Umnie ginekolog to wykrył bo akurat byłam u niego, a tak to pewnie bym nawet o tym nie wiedziała
 
Do góry