[pdf] Mowa ciała Samca Alfa - pełny poradnik (filmy+zdjęcia)

Uncle Uwo

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Cześć

Jako że trochę jestem związany z pisaniem i mam jako taką wiedzę o podrywaniu, to postanowiłem, że podzielę się nią z wszystkimi i opublikuję swój raport:

Mowa ciała Samca Alfa
http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/mowacialasamcaalfa.pdf
Wystarczy kliknąć, aby zacząć czytać (nie trzeba nic ściągać)

Informacje, które tam zawarłem pochodzą z własnego doświadczenia, wielu książek i ebooków, które czytałem oraz wszelkiego rodzaju filmików/kursów itp. Wiem że wiele osób nie ma dostępu do tego typu wiedzy albo po prostu nie wie, jak ją zastosować w praktyce. Postarałem się więc zebrać wszelką wiedzę na ten temat i przekazać ją innym w formie krótkiego raportu.

Jeśli chcesz popracować nad mową swojego ciała, a przez to być bardziej atrakcyjnym dla kobiet, to ten raport Ci w tym pomoże.
Dowiesz sie z niego:

- Jak trzymać prawidłową, pokazującą że jesteś pewny siebie, postawę?
- Jak siedzieć, stać i poruszać się w sposób, który zwraca uwagę kobiety?
- Jakich błędów w swojej mowie ciała nie popełniać, a które popełnia większość mężczyzn?
- Jak swoją mową ciała wysyłać kobiecie podświadome sygnały, ze jesteś
Alfa?
- Jaka postawa ciała świadczy o Tobie, ze jesteś zrelaksowany i dobrze sie czujesz w towarzystwie?
- Jakich ruchów i postaw unikać w bezpośredniej interakcji?
- Dlaczego mowa ciała jest tak ważna dla kobiet i w zdobywaniu najładniejszych dziewczyn?
- Obejrzysz filmiki na których najlepsi PUA pokazują co dokładnie robić i jak sie zachowywać
I wiele wiele więcej.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam. Wystarczy kliknąć i już możesz czytać.

Mowa ciała Samca Alfa
http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/mowacialasamcaalfa.pdf


pozdro i trzymajcie się
Uncle Uwo
http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/ - Jak podrywać dziewczyny?


P.S. Piszcie co o tym sądzicie, to dla mnie ważne, żeby raport był maksymalnie praktyczny.

P.P.S. Od razu wyjaśnię dlaczego napisałem ten raport:
przede wszystkim napisałem go dlatego, że wiem jakim problemem dla wielu facetów jest słabym skill w zdobywaniu kobiet (sam tego doświadczyłem). Po za tym od wielu ludzi otrzymałem pomoc i teraz czas, żebym ja też coś od siebie dał.
 
J

J.B

Guest
Niczego nowego się nie dowiedziałem... czy ten post to reklama forum?

Chcesz zbawiać świat? Masz poczucie misji? No cóż... riiiiiispekt!

Poza tym brakuje mi jednego w tym "ebooku", na mowę ciała składa się nie tylko postawa i zachowanie, ale także ubiór. Poza tym, najważniejsza jest pewność siebie i dążenie do celów, a nie musztra. Znam wielu naturali, mają postawę "prawidłową" czyli wyluzowaną, nie wstydzą się (patrzą prosto w oczy), zajmują dużo miejsca i... nie mają kobiet. Nie, nie dlatego, że są "homo", sama postawa to za mało... o czym autor zapomniał.

Należy też pamiętać o kolejnej rzeczy, każdy ma swoją skalę... dajmy na to od 1..10, jeśli oceniasz się na 5, to masz szanse poderwać (z powodzeniem) kobiety o skali (subiektywnie) 1..5, te z wyższej półki będą już niedostępne. I mowa ciałą nic tu nie da (sama z siebie), może jedynie pomóc w wdrapaniu się na wyższą pozycję. I tak z 5 możesz wejść na 6, ale nic więcej.

Kobiety oceniają zwykle takie elementy jak:

1) wygląd
2) cechy charakterologiczne
3) grubość portfela
4) pozycja społeczna / social proof
5) powodzenie u innych kobiet / social proof
6) "lifestyle"

Każdy z tych elementów będzie inaczej oceniany, bo kobiety są różne i różne są gusta. Inna kwestia to wychowanie i doświadczenia jakie mają.

Mowa ciała może pomóc w poprawie jednego elementu, ale to za mało.

Tylko głupota ludzka i Wszechświat są nieograniczone, reszta ma swoje bariery.

Beam Me Up, Scotty!
 

Uncle Uwo

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Poza tym, najważniejsza jest pewność siebie i dążenie do celów, a nie musztra. Znam wielu naturali, mają postawę "prawidłową" czyli wyluzowaną, nie wstydzą się (patrzą prosto w oczy), zajmują dużo miejsca i... nie mają kobiet. Nie, nie dlatego, że są "homo", sama postawa to za mało... o czym autor zapomniał.

Na pierwszych stronach o tym pisze (patrz strona nr 5). Sama postawa i mowa ciała nic nie da, jeśli nie ma się odpowiedniego wewnętrznego nastawienia i pewności siebie.

Po za tym weź pod uwagę, że wiele osób początkujących (do których skierowany jest ten ebook) nie ma zielonego pojęcia o tym, że kobiety zwracają uwagę na mowę ciała. Nie widzą błędu w tym, że chodzą zgarbieni albo unikają kontaktu wzrokowego itp..


Mowa ciała może pomóc w poprawie jednego elementu, ale to za mało.

Dokładnie.Tak samo pisze w moim raporcie (strona 5).
Jednak od czegoś trzeba zacząć.
 

Maver

Głęboko wierzący ateista
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
1 579
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Uncle Uwo, tu, w tym dziale wszyscy już dobrze wiedzą o społeczności uwodzicieli i znają podstawy. A bynajmniej jest tu dużo przyklejonych tematów które zawierają wszystkie potrzebne początkującym wskazówki.

To tak jakbyś wpadł na forum astronomiczne i tłumaczył ludziom sensacyjne wieści, że najpierw muszą zrozumieć, że Ziemia kręci się wokół Słońca.
 

nieznajoma 23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Mimo, że nie jestem facetem to przeczytałam ten poradnik. Co do tego typu poradników nie jestem pewna. Z pierwszej strony są przydatne np. dla nieśmiałych, ale mogą również dostać się w inne ręce, kogoś kto mógłby je wykorzystać na własną korzyść. Powiedzmy, że dużo facetów przeczytało takie poradniki i stosują zawarte w nich taktyki. Ale jeśli to jest fałszywe i niektóre dziewczyny zauważą fałszywość w facecie, to później jeśli jakiś nieśmiały gościu podejdzie ze swoją wyuczoną taktyką do tej dziewczyny to może być przez nią poprostu olany.
 
J

J.B

Guest
Mimo, że nie jestem facetem to przeczytałam ten poradnik. Co do tego typu poradników nie jestem pewna. Z pierwszej strony są przydatne np. dla nieśmiałych, ale mogą również dostać się w inne ręce, kogoś kto mógłby je wykorzystać na własną korzyść. Powiedzmy, że dużo facetów przeczytało takie poradniki i stosują zawarte w nich taktyki. Ale jeśli to jest fałszywe i niektóre dziewczyny zauważą fałszywość w facecie, to później jeśli jakiś nieśmiały gościu podejdzie ze swoją wyuczoną taktyką do tej dziewczyny to może być przez nią poprostu olany.

heh... nie ma się czym przejmować, to że taki "poradnik" jest nic nie znaczy, co innego teoria a co innego praktyka, to są dwa różne światy, wielu przeczyta, ale nie uwierzy, pewna część może spróbuje coś w praktyce zrobić, ale im znowu nie wyjdzie i się zniechęcą, tylko kilku osobom naprawdę coś da, a do tego trzeba mieć łeb na karku... niewielu go ma ;)

Beam Me Up, Scotty!
 

nieznajoma 23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
pewna część może spróbuje coś w praktyce zrobić, ale im znowu nie wyjdzie i się zniechęcą,

Właśnie, a dlaczego im nie wychodzi i się zniechęcają? Bo dziewczyny nie mają do nich zaufania. Najlepiej być sobą, a nie jakieś akcje "intensywnego wzroku" czy coś w tym stylu :p ;) pozdrowionka all :papa:
 

Uncle Uwo

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Właśnie, a dlaczego im nie wychodzi i się zniechęcają? Bo dziewczyny nie mają do nich zaufania. Najlepiej być sobą, a nie jakieś akcje "intensywnego wzroku" czy coś w tym stylu :p ;) pozdrowionka all :papa:

cześć

Widzisz nieznajoma 23, a co jeśli facet będąc sobą jest słabym, przestraszonym koleszką. Niestety większość facetów boi się atrakcyjnych kobiet albo próbują im zaimponować w zły sposób (pieniądze, fura itp.) Jeśli jesteś chociażby przeciętnie urodziwą dziewczyną, to wiesz o czym mówię. Widać to na każdym kroku.

Mężczyźni boją się chociaż pogadać z piękną kobietą, jak człowiek z człowiekiem. Co zrobić, skoro bycie sobą oznacza strach przed kobietą ablo jakieś inne niezdrowe emocje?

Oczywiście nie mówię, "patrz sie w taki sposób, a każda dziewczyna będzie twoja" Jednak mimo wszystko mowa ciała jest dobra na początek. W innych swoich poradnikach dorzucam więcej informacji, które "rozbudowują" cały temat i wychodzą poza "teren" mowy ciała.

pozdrawiam
uncle uwo

http://rozszerzenie.uwodzic-uwodzicielki.pl/ - więcej w temacie "Jak poderwać dziewczynę?"
 
Do góry