PCO A CIĄŻĄ

ma_lunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kołobrzeg
Ostatnią 'miesiączkę' miałam 15 maja. Napisałam w cydzusłowie,gdyż moje miesiączki są dość obfite i trwają 6-7 dni, ta natomiast była niezwykle skąpa i trwała powiedzmy, że 3 dni. Mam zespol policystycznych jajników i do tej pory miesiaczki przesuwały mi się o 2 tygodnie, ostatnia o miesiąc. (jedna była 15 marca, druga 15 maja.) Teraz od 15 maja jest totalna cisza. Nie bola mnie piersi, lecz są delikatnie drażliwe, czasami pobolewa mnie kręgosłup (z przerwami trwa to od miesiąca), jestem niesamowicie senna, spie po kilkanascie godzin na dobę,mam hustawki nastroju,momentami mam wrażenie jakby rozpierało mi miednice. I tutaj moje pytanie - jakie jest prawdopodobienstwo ciąży skoro od roku nie mogę wyleczyc sie ze schorzenia? Wydaje mi sie, ze jest ona niemożliwa, ale z drugiej strony skąd tak długie opoźnienie?Może choroba rozwinela sie jeszcze bardziej? Dziękuję za odpowiedzi.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
wiec tak zespół policystycznych jajników nie u kazdej kobiety "zamyka" droge do ciazy. wiec jezeli bylas aktywna seksualnie i nie stosowalas zadnej formy antykoncepcji do zaplodnienia moglo dojsc. ALE nik tu nie jest lekarzem i nikt tu ci nie powie czy jestes w ciazy! najlepiej udaj sie do ginekologa badz wykonaj test. pozdrawiam,
 
Do góry