paznokcie

samanta119966

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Podkarpacie :)
Czesc. Mam pytanie odnosnie paznokci. Wszystko byloby ok gdyby nie to, ze koncowki mam starsznie zolte, nie mam bialych jak wiekszosc dziewczyn, ale mam zolte. Chcialam miec ladne paznokcie a tu takie zolte ze lepiej je schowac. Macie jakies pomysly na wybielenie paznokci? Moze jakies domowe sposoby? Bardzo bylabym wdzieczna za odpowiedz... :)


Z gory DZIEKUJE...!! :):)
 

karla1722

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
moczenie w soku z cytryny, trzeba uwazac bo jak sie za dlugo moczy paznikcie robia sie miekkie i latwo sie lamia, najlepsze sa lakiery i odzywki rozjasniajace powinnas je znalesc w kazdej drogerii,
moja kolezanka szorowala paznokcie pasta do zebow wybielajaca :D:D wybielilo :p
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
o shit, nie słyszalam o takim sposobie
sok z cytryny jest ok
a odżywkę polecam z avonu taką, która nie pozostaje na paznokciach tylko się wchłania a wygląda normalnie jak lakier.
 

marchewcia1985

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Hej dziewczyny,
mam nadzieje że mi pomożecie, do tej pory nigdy nie musiałam zakładać sobie tipsów bo miałam swoje naturalne ładne paznokcie, jednak po porządkach na działce wszystkie mi się połamały, a za tydzień mam wielka imprezę.
Chce zrobić sobie tipsy, ale powiedzcie mi: czy tipsy żelowe nakłada się na krótkie paznokcie?? Bo w ogóle nie wiem czy mi założą skoro obcięłam je tuż przy samej skórze kwasny.gif
I czy manikiurzystka sama usunie mi skórki, czy powinnam to zrobić w domu?
 
Do góry