Payback

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Witam,

czy zakładanie karty payback się opłaca ? Korzysta ktoś z was ? Na jakiej zasadzie to działa ?
 

Salma90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Oho, właśnie szukałem informacji na ten sam temat. Opłaca się to ?
Hej ja mam ta karte juz od roku, trudno powiedziec czy sie oplaca to zalezy gdzie robisz zakupy, ja robie duzo zakupow na allegro, tankuje na BP i tez robie zakupy w Realu, wiec punkty sie nabijaja :D druga sprawa to ze mozesz sobie laczyc punkty z rodzina wiec zawsze szybciej sie uzbiera punkty :) jak masz jakies pytanie to pytaj smialo :)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Myślę, że się opłaca :)
Te punkty można wymieniać potem na różne fajne nagrody, no i na bony ^^
Nic na tym nie tracisz, możesz tylko zyskać.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
payback ma akurat jeszcze jedną fajną rzecz - od niedawna można przekazać punkty na fundację tvn... może nie każdego to zainteresuje, ale w sumie zamiast zbierać na suszarkę, można troszkę pomóc :) dobra inicjatywa według mnie :)
 

Salma90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
payback ma akurat jeszcze jedną fajną rzecz - od niedawna można przekazać punkty na fundację tvn... może nie każdego to zainteresuje, ale w sumie zamiast zbierać na suszarkę, można troszkę pomóc :) dobra inicjatywa według mnie :)
Dokladnie ja tez jestem za taka pomoca, przecez nie kazdy chce miec kolejna patelnie, a zakupy i tak robimy a punkty sie przez to nabiaja, wiec warto je oddac komus kto ich potrzebuje :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
1 punkt to 1 grosz, więc jak się ma te kilka tysięcy punktów na koncie, jak ja, to całkiem nieźle to wygląda :)
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
A to nie jest tak, że te punkty wymienia się na nagrody za które i tak trzeba jakąś kwotę zapłacić?
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Na stronie jest napisane, że można wspomóc (trzeba mieć min. 100pkt) i można przekazać bezpośrednio na fundację. Nie trzeba chyba przeznaczać tego na nagrody.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Dokladnie :) punkty wymienia sie tez na cele dobroczynne, payback na stale wspolpracuje z fundacja TVN wiec wszystko mozna przekazac na ich dzialania
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
ja mam karte aral mam chyba cos ok 2000 pkt. 1 punkt to 1 cent

wiec zawsze cos...

kupuje tez i zbieram na nia punkt w realu i paru innych.

:eek:k:
 

Salma90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja uwazam ze Payback jest o tyle dobry bo po pierwsze mozesz laczyc punkty z rodzina, a druga sprawa jak nie chcesz kolejnej patelni mozna przekazac punkty na Fundacje TVN
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
To o co pytał adryjan mnie zaintrygowało... Można dopłacić, bo za punkty można sobie zafundować zniżkę na jakiś produkt ;) Wtedy, jak się nie ma wystarczającej ilości punktów, można dopłacić różnicę i jest gites ;)
Jak się ma wystarczającą ilość punktów nic się nie dopłaca :D
Salma - fakt, można całą grupą zbierać na jedno konto :) Co przy trójce zmotoryzowanych i dwójce maniaków zakupów internetowych, nie ukrywam, daje spore bonusy :p
 

Luna66

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Trudno jednoznacznie stwierdzić czy się opłaca, jeżeli robisz zakupy w wyznaczonych punktach z jakimi Payback ma podpisane umowę to mogę potwierdzić że sie opłaca. Zaletą Payback jest to że mają oni podpisane z bardzo wieloma firmami, a druga sprawa możesz łączyć punkty z rodzina i po sumowaniu możecie wybrać jedna a konkretną nagrodę :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ciężko stwierdzić, że się nie opłaca. I tak zakupy się robi, z powodu karty nie naliczają większych cen:p A skoro i tak się wydaje pieniądze, to może kiedyś przynajmniej część z nich do nas wróci :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Oj wraca, wraca... Najlepsze, że moja mama sobie wymieniła punkty na bony w Realu i właściwie zakupy przedświąteczne mamy sponsorowane przez Payback ;)
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
A czy z nasza polska karta mozna tez zbierac punkty w Niemczech? Wie ktos?
Bo sie wybieram i zastanawiam czy "dziwgac" karte?
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja nie mam pojęcia. Nie znalazłem się jeszcze w takiej sytuacji. A ostatnio widziałem ze bzw bk też zaczęło współpracować z payback i wydali kartę płatniczą, którą gdy się płaci naliczane są punkty. Teraz tylko się zastanawiam, czy w przypadku np: płacenia za paliwo byłyby naliczane podwójnie:p
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dzięki ;) A ta karta w bzw bk to jednak promocja, trwająca do 15 (dziś), ale dużo punktów oferują, a ja od jakiś 2 tygodni przeglądam oferty banków, żeby założyć sobie kartę. Może uda mi się jutro zebrać i pójść do banku :D
 
Do góry