Patent na zarobek

pwnz0r

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Siema, mam 16 lat i potrzebuje dobrego patentu na zarobek. Nie chodzi mi o jakieś roznoszenie ulotek czy coś w tym stylu. Chodzi mi też o to żeby kasa była na bieżąco nie np. wypłata raz na miesiąc. Macie jakieś pomysły ?
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Pieniądze cały czas? Z tym może być ciężko. Gdzieniegdzie wypłacane są tygodniówki. Ale tak ogólnie to musiałbyś mieć jakiś własny biznes, aby na bieżąco obracać pieniędzmi. :eek:k:
 

pwnz0r

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
wpadłem na dobry pomysł :D ja podam tu nr swojego konta a każdy z użytkowników przeleję mi po złotówce :) niezły zarobek :eek:k:
 

Murzyn Biznesmen

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2011
Posty
85
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Kraków
wpadłem na dobry pomysł :D ja podam tu nr swojego konta a każdy z użytkowników przeleję mi po złotówce :) niezły zarobek :eek:k:
Czyli masz konto w banku (zapewne mBank) załóż sobie konto na allegro (jeśli jeszcze nie masz) i możesz zacząć czymś handlować np. telefonami i wtedy masz kasę na bieżąco, wystarczy trochę pomyśleć.
P.S Dzisiaj za darmo nikt ci nic nie da, więc nie trudź się nawet z podawaniem konta.
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Programy partnerskie, to chyba jedne z łatwiejszych form zarabiania przez internet. Nie potrzebujesz produktu, ani środków.

Niestety, aby osiągać konkretne wyniki, trzeba włożyć trochę pracy. Przydałaby się jakaś skromna stronka lub blog. Dobrze by było zadbać o listę adresową.

Zdobywanie rynku jest trudne i czasochłonne, ale jeśli się nie poddasz, to możesz zacząć odnosić pewne sukcesy. :eek:k:
 
Do góry