pasta do zębów

Status
Zamknięty.
T

tuks

Guest
Nie ma najlepszej - są tylko takie, które się sprawdzają przy wybranych problemach. Polecam choćby ajonę, z której sama korzystam. Największe plusy to utrzymanie bieli, ale również zapobeganie paradontozie i krwawieniu. Inna sprawa, że oddech utrzymuje się cały czas tak samo przyjemny. Plus również za skład - pasta nie zawiera szkodliwego fluoru.
 
R

rabunia89

Guest
Korzystałam z tej pasty w czasie ciąży i korzystam do dziś. Wybrałam ją bo nie zawiera fluoru. Moje zęby do dnia dzisiejszego wygądają tak samo dobrze, a od ciąży minęły 3 lata. W tym czasie miałam jedno leczenie, więc wnioskuje, że był to naprawdę dobry wybór.
 
T

tuks

Guest
U mnie sytuacja wygląda bardzo podobnie - zęby są dobrze utrzymane, dziury się nie pojawiają, a każde leczenie na fundusz i to ma dla mnie szczególne znaczenie ;-)
 
R

rabunia89

Guest
Najśmieszniejsze jest to, że moje koleżanki twierdziły, iż w czasie ciąży zęby potrzebują jeszcze więcej tych "pozytywnych" składników, takich jak fluor. Nie wiem gdzie w tym pozytywy, nie wiem gdzie w tym sens i logika, ale mają za swoje. To ja przy ajonie nie mam problemów z zębami, a w ich przypadku wygląda to bardzo różnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry