pasek...

rav1an

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krk
Witam ;)
Otóż.. do pewnego czasu poszukuję paska.. tylko, że to jest dosyć nietypowy pasek - czarny, skórzany, z czarną klamrą, automatyczny.
Coś takiego jak tutaj, tylko, że czarna klamra(oczywiście wzór klamry nie ma znaczenia):
3_65182ebe4ece.jpg

będę wdzięczny za wszelkie info gdzie można coś takiego kupić ;)
Pozdrawiam
 

rav1an

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krk
Przejrzałem WSZYSTKIE paski na allegro i nie ma takiego;]
a jakby był w jakimś średnio popularnym sklepie na necie to sam bym go sobie znalazł..
spędziłem na poszukiwaniach kilka godzin i nic
ale jest jeszcze jedno kryterium - cena do 100 zł
Pozdrawiam;]
btw. wiecie co to znaczy CZARNA klamra??:p

P.S. @firestone89
Zamiast sie uczyc do matury to musze jakims dzieciakom paskow na alegro szukac.
nikt akurat Tobie nie każe mi paska szukać.. a nazwanie mnie dzieciakiem.. no cóż.. mam trochę więcej latek od Ciebie drogi forumowiczu więc radziłbym ostrożniej z takimi wypowiedziami;]
 
U

umoruma

Guest
ładny skórany paske do 100zł? tylko na allegro - w normalych sklepach na bank drożej bedzie :/
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Z czego Ty jeszcze maturę masz? :mruga: Do ustnych się uczysz?

Co do tematu: allegro i tyle. Ewentualnie sklepy internetowe.

Na ustna z angola.

nikt akurat Tobie nie każe mi paska szukać.. a nazwanie mnie dzieciakiem.. no cóż.. mam trochę więcej latek od Ciebie drogi forumowiczu więc radziłbym ostrożniej z takimi wypowiedziami;]


No, ale mozna najpierw sobie wejsc na allegro i zobaczyc, a dopiero potem, kiedy sie nic dla siebie nie znajdzie forum zasmiecac, no nie?
Widze ze jestes nowicjuszem, a takie pytania jak ty zadales to najczesciej 13-14 letnie dzieciaki zadaja i robia tylko zamieszanie na forum. Poza tym jesli masz wiecej latek niz ja, to dlaczego w profilu masz napisane 19? Dla twojej informacji ja tez mam 19 ;] Zastanow sie nastepnym razem zanim cos napiszesz.
 

rav1an

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krk
@firestone89
No, ale mozna najpierw sobie wejsc na allegro i zobaczyc, a dopiero potem, kiedy sie nic dla siebie nie znajdzie forum zasmiecac, no nie?
Widze ze jestes nowicjuszem, a takie pytania jak ty zadales to najczesciej 13-14 letnie dzieciaki zadaja i robia tylko zamieszanie na forum. Poza tym jesli masz wiecej latek niz ja, to dlaczego w profilu masz napisane 19? Dla twojej informacji ja tez mam 19 ;] Zastanow sie nastepnym razem zanim cos napiszesz.
A czytałeś to, co napisałęm powyżej?? PRZEJRZAŁEM PASKI NA ALLEGRO I NIE MA TAKIEGO;]
a to odnośnie wieku napisałem z rozpędu.. w końcu ja maturę zdawałem rok temu;]
Pozdrawiam:)
 
Do góry