Pasek

DareDevil99

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Witam,
Szukam paska z dużą klamrą, chyba wiecie o co chodzi. Tak żeby dobrze komponował sie z ciemnymi rurkami i jasną koszulką. Żeby klamra była widoczna :) Co o tym myślicie?
Jeśli ktoś moze cos podać w rozsądnej cenie o szer 3-5 cm i dł 85 - 100cm :) To byłbym wdzieczny
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
dsquared wies ? nie powiedzialbym :)
paski z DSQ maja swoj styl, mnie sie podobaja ;) o ile oczywiscie nie ubiera go ktos do spodni typu Cipo&Baxx i maksymalnie wiesniackiej koszulki
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
W takim razie ja się nie znam, jak dla mnie to jest wieś, ogólnie nie mówię tutaj o firmie bo wziąłem pierwszy lepszy pasek, chodzi mi o tą ogromną klamrę...
 

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z er-zet. To tak, jak z koszulką z błyszczącym napisem Dior lub Prada <lol2>. Lubię firmę DSquared za fajkne spodnie i koszulki, paski mi się nie podobają.

Jak wygląda taki zestaw, o którym mowi ololol : "Cipo&Baxx i maksymalnie wiesniacka koszulka" ?? :>
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Ostatnio widzialem w diversie swietny pasek z duza owalna klamra. Kosztowal 79 zl. Jak na taki pasek to nie bylo az tak drogo. Niestety na allegro go nie znalazlem.
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
te karty sa megachuj*we , reszta ujdzie tylko do tego paska trzeba miec tez styl w innych ubraniach ;) jak ktos skompletuje sobie do tego cala odpowidnia reszte to bedzie wygladal cool ;)
 
Do góry