Paradoks samotnika

maciej293

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
"jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie..."
Wiem, że to jest możliwe bo sam tak mam...

W prawdzie jest to raczej mój wybór niż coś co zaistniało samoistnie.
Moi znajomi dzielą sie ze mną swoimi myślami ale ja jestem małomówny, nie interesują sie moja osoba i myśle ze to jest wlasnie paradoks samotnika w moim wykonaniu

Gdy złapie doline nikt nie zapyta sie dlaczego, czasem na prawde czuje sie samotny wsrod ludzi
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Wiem, że to jest możliwe bo sam tak mam...

W prawdzie jest to raczej mój wybór niż coś co zaistniało samoistnie.
Moi znajomi dzielą sie ze mną swoimi myślami ale ja jestem małomówny, nie interesują sie moja osoba i myśle ze to jest wlasnie paradoks samotnika w moim wykonaniu

Gdy złapie doline nikt nie zapyta sie dlaczego, czasem na prawde czuje sie samotny wsrod ludzi
e... zaraz tam samotny, jesteś po prostu introwertykiem (tak jak ja) :)
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
A myślisz, że mną ktoś sie interesuje?
też mam podobną sytuację, ale już się przyzwyczaiłam i jest mi z tym nawet wygodnie.
Nie muszę przed nikim niczego udawać i czuję się wolna.
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
A myślisz, że mną ktoś sie interesuje?
też mam podobną sytuację, ale już się przyzwyczaiłam i jest mi z tym nawet wygodnie.
Nie muszę przed nikim niczego udawać i czuję się wolna.
Ja już Cię lubię, po przeczytaniu paru Twoich postów :) .
Kiedyś się przejmowałem jak ludzie mówili np. że jak ktoś jest zamknięty i małomówny to na pewno jest fałszywy i tym podobne bzdury.
Najważniejsze to być sobą. Masz rację, że niczego nie udowadniasz bo nie ma nic do udowodnienia.
Każdy ma swoje plusy. A niewątpliwym plusem introwertyków jest fakt, że jak już komuś zaufają to są najlepszymi i najwierniejszymi przyjaciółmi.
Czy ktoś się Tobą interesuje? Daję za to głowę :D , bo szczerość i bycie sobą bardzo atrakcyjne cechy.
 
Do góry