Państwo "milicyjno-policyjne"

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
serwor napisał:
Herbatniczek, dnia 22 Kwie 2015 - 08:52, napisał: faktycznie, w Rosji za chwile tacy spokojni demonstranci mogliby sobie wybrać w której części syberii spędzą przydługie wakacje Gadasz glupoty jak zawsze gdy piszesz o Rosji, nie masz zadnej wiedzy tylko uprzedzenie! Jestes typowym rusofobem , niestety niektórzy rusofobi mają wiedze o rosji ty masz tylko nienawisc i na całe szczescie bo jestes łatwym celem. Rusofobem tez trzeba umiec byc, inaczej tylko kopromitacja.
Gdyby rosyjscy narodowcy zrobiliby w narodowe święto Rosji takie burdy jak robią polscy narodowcy u nas w Polsce, to resztę życia spędziliby na regulowaniu rzek pod Nowosybirskiem.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
skoro narodowcy wspierają Putina to po co mają robić burdy
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
skoro narodowcy wspierają Putina to po co mają robić burdy
Masz racje jesli rząd wspiera swój naród to naród burd nie robi. A u nas raczej odwrotnie, wspierane sa mniejszosci narodowe i inne narody.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
serwor napisał:
W czasie swiat narodowych nikt w Rosji narodowców nie bije, nie strzela do nich z broni gładkolufowej to i burd nie ma.
Nie życzę sobie aby narodowcy w Polsce urzadzali sobie burdy i bijatyki na ulicach nie tylko w święto niepodległości ale również w każdy inny dzień. Całkowicie jestem za tym, aby policja strzelała z broni gładkolufowej do każdego kto sieje terror w tym również do narodowców. Oni nie stoja ponad prawe w stosunku do zwykłego obywatela. Oczywiście ich agresja nie ma żadnego związku z patriotyzmem. To zwykłe śmieci i wykolejeńcy.

Osobiście jakiś czas temu kolega z którym, umówiłem się na piwo przyprowadził na spotkanie swojego kolegę. Ten nowy od razu w rozmowie odkrył się ze swoimi poglądami, był narodowcem, jeździ co roku na te pochody niepodległości czy coś tam. Po pierwsze, facet prowadzi firmę i zarabia nieźle. Patriotycznie jeździ tylko niemieckimi samochodami. Z charakteru, narwany, pobudzony, agresywny. Tylko w jeden wieczór zaczepił w lokalu ze trzy osoby. Musiałem go uspokajać. Jak wypilismy troche whiskey, zaczął opowiadać jakie wałki robi w firmie i jak kręci lody na boku. Poznałem go i szczerze mówiąc więcej z nim mi sie spotkać nie chce bo poglady pogladami ale przekłada sie to nawet na zwykła rozmowę. Żyliśmy totalnie na innych planetach. Był prawdziwym narodowcem...
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
AaronH napisał:
Osobiście jakiś czas temu kolega z którym, umówiłem się na piwo przyprowadził na spotkanie swojego kolegę. Ten nowy od razu w rozmowie odkrył się ze swoimi poglądami, był narodowcem, jeździ co roku na te pochody niepodległości czy coś tam. Po pierwsze, facet prowadzi firmę i zarabia nieźle. Patriotycznie jeździ tylko niemieckimi samochodami. Z charakteru, narwany, pobudzony, agresywny. Tylko w jeden wieczór zaczepił w lokalu ze trzy osoby. Musiałem go uspokajać. Jak wypilismy troche whiskey, zaczął opowiadać jakie wałki robi w firmie i jak kręci lody na boku. Poznałem go i szczerze mówiąc więcej z nim mi sie spotkać nie chce bo poglady pogladami ale przekłada sie to nawet na zwykła rozmowę. Żyliśmy totalnie na innych planetach. Był prawdziwym narodowcem...
urzekła nas Twoja historia

Tylko,że my tu dyskutujemy o nieudolności ,metodach wyjętych z GRU lub gestapo, i braku zaufania do zmierzającej w złym kierunku polskiej POlicji

Odpowiedzmy sobie ,czy chcemy równać do Europy,mającej szacunek społeczny niemieckiej Polizei,kulturalnej ,acz stanowczej w działaniu policji holenderskiej,czy angielskich Bobbies.
Czy może wolimy mieć standardy azjatyckie ,tortury,tam nawet niewinny wszystko wyśpiewa i się przyzna
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
marek70 napisał:
urzekła nas Twoja historia Tylko,że my tu dyskutujemy o nieudolności ,metodach wyjętych z GRU lub gestapo, i braku zaufania do zmierzającej w złym kierunku polskiej POlicji Odpowiedzmy sobie ,czy chcemy równać do Europy,mającej szacunek społeczny niemieckiej Polizei,kulturalnej ,acz stanowczej w działaniu policji holenderskiej,czy angielskich Bobbies. Czy może wolimy mieć standardy azjatyckie ,tortury,tam nawet niewinny wszystko wyśpiewa i się przyzna
Moja wypowiedź była odpowiedzią na to, co napisał "serwor".Stąd ta historia i powinna wielu "nadpobudliwym patriotycznie" osobom dać do myślenia.

Walka Policji z ulicznymi bandytami to działania gestapo i GRU. Hmm... Myślę, że się trochę zagalopowałeś w swoich głębokich przemyśleniach. Polska policja zdecydowanie spełnia standardy europejskie a niemiecka i brytyjska w swoich działaniach jest jeszcze bardziej stanowcza. Ani w UK ani w Niemczech nikt w święta narodowe nie rzuca płytami chodnikowymi (notabene Europa nic z tych wydarzeń nie rozumie, patrzą na nas jak na ćwierć inteligentów i tylko potwierdza się teoria o słowiańskiej ciemnocie) i jako obywatel domagam się, aby policja traktowała tych niebezpiecznych i agresywnych ludzi bardziej stanowczo i surowiej ich karała.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
wiesz tyle ile Ci powiedzą czyli nic



AaronH napisał:
Walka Policji z ulicznymi bandytami
problem polega na tym,że bandytów to nie brakuje w szeregach policji,a esbeckie kadry są na politycznych usługach władzy
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
marek70 napisał:
aronH, dnia 01 Maj 2015 - 12:39, napisał: Walka Policji z ulicznymi bandytami problem polega na tym,że bandytów to nie brakuje w szeregach policji,a esbeckie kadry są na politycznych usługach władzy
Używajmy argumentów, które są do zweryfikowania bo równie dobrze możemy powiedzieć że policja to ufoludki.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
AaronH napisał:
(notabene Europa nic z tych wydarzeń nie rozumie, patrzą na nas jak na ćwierć inteligentów i tylko potwierdza się teoria o słowiańskiej ciemnocie) i

Bo w Europie nie dzieją się takie cuda jak u nas, np nikt nie każe tam pracować za 1200 zł. Tam bardziej opłaca się żyć na socjalu, niż u nas pracować, dlatego też mają teraz tak ogromne problemy z Muslimami

W Polsce ludzie manifestują swoje przywiązanie do ojczyzny, ale też jednocześnie pokazują, że obecny system im nie odpowiada, gdyż nie są głupi i widzą co w tym kraju się dzieje. Chwała im za to.

Zawsze znajdzie się 100-200 kiboli, którzy przyszli zrobić zadymę, ale reszta to porządki ludzie. Oczywiście, reżimowa telewizja nie pokaże tysięcy ludzi, idących spokojnie z transparentami i biało-czerwonymi flagami, tylko 100 debili, a potem wrzuca się wszystkich do jednego worka.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
AaronH napisał:
Nie życzę sobie aby narodowcy w Polsce urzadzali sobie burdy i bijatyki na ulicach nie tylko w święto niepodległości ale również w każdy inny dzień. Całkowicie jestem za tym, aby policja strzelała z broni gładkolufowej do każdego kto sieje terror w tym również do narodowców. Oni nie stoja ponad prawe w stosunku do zwykłego obywatela. Oczywiście ich agresja nie ma żadnego związku z patriotyzmem. To zwykłe śmieci i wykolejeńcy. Osobiście jakiś czas temu kolega z którym, umówiłem się na piwo przyprowadził na spotkanie swojego kolegę. Ten nowy od razu w rozmowie odkrył się ze swoimi poglądami, był narodowcem, jeździ co roku na te pochody niepodległości czy coś tam. Po pierwsze, facet prowadzi firmę i zarabia nieźle. Patriotycznie jeździ tylko niemieckimi samochodami. Z charakteru, narwany, pobudzony, agresywny. Tylko w jeden wieczór zaczepił w lokalu ze trzy osoby. Musiałem go uspokajać. Jak wypilismy troche whiskey, zaczął opowiadać jakie wałki robi w firmie i jak kręci lody na boku. Poznałem go i szczerze mówiąc więcej z nim mi sie spotkać nie chce bo poglady pogladami ale przekłada sie to nawet na zwykła rozmowę. Żyliśmy totalnie na innych planetach. Był prawdziwym narodowcem...
Co to znaczy "był typowym narodowcem". Typowy narodowiec to jest Krzysztof Bosak. Umów może się z nim na piwo to zrozumiesz o co chodzi w patriotyzmie.
A na "Marszu Niepodległości" te burdy i chamstwo robią przebrani za "narodowców" prowokatorzy, którzy są opłaceni przez lewicowe lobby.
Ponadto w wieli materiałach, które są dostępne w inwernecie widać policjantów, którzy za rogiem przebierają się za "kiboli" ubierając narodowe symbole i prowokując ataki po to by potem "prawdziwa policja" mogła mieć pretekst do ostrych interwencji.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
marek70 napisał:
Tylko,że my tu dyskutujemy o nieudolności ,metodach wyjętych z GRU lub gestapo, i braku zaufania do zmierzającej w złym kierunku polskiej POlicji
Ostatnio było nawet o tym w mediach. Stawianie na równi Policji z Gestapo, ich pracy lub metod jest dalece niepoprawne. Zresztą Twój styl wypowiedzi w tym temacie świadczy o Twojej niskiej kulturze i IQ.

Generalnie nie oceniałbym pracy policji poprzez jeden pryzmat, bo na całokształt składa się wiele elementów. Począwszy o selekcji, po wyszkolenie, potem dalsze szkolenia itd. itd.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 451
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Lestat napisał:
Tylko,że my tu dyskutujemy o nieudolności ,metodach wyjętych z GRU lub gestapo, i braku zaufania do zmierzającej w złym kierunku polskiej POlicji
Ostatnio było nawet o tym w mediach. Stawianie na równi Policji z Gestapo, ich pracy lub metod jest dalece niepoprawne. Zresztą Twój styl wypowiedzi w tym temacie świadczy o Twojej niskiej kulturze i IQ.

Generalnie nie oceniałbym pracy policji poprzez jeden pryzmat, bo na całokształt składa się wiele elementów. Począwszy o selekcji, po wyszkolenie, potem dalsze szkolenia itd. itd.
Nazywanie Białych Kasków gestapo jest słuszne. Ta formacja ma specjalne prawa do torturowania ludzi i łamania prawa np 11.11.11 bez powodu została napadnięta przez Policję osoba która miała Polską flagę i za to nie dostała żadnej kary. Strzelanie z broni w głowę ludzi jest łamaniem prawa . Knurowie Białe kaski sprowokowały zamieszki. Kibice złamali prawo bo weszli na murawę ale strzelanie w głowę kulami bez strzału ostrzegawczego jest nie uzasadnione. Najpierw powinni strzelać w powietrze i to zniechęciło by te osoby a nie strzelać od razu bez ostrzeżenia. To spowodowało śmierć tego kibica. Te fakty się przemilcza a potem skupia się na zamieszkach. Największe zdziczenie pokazuje ta formacja 11 listopada. Przed marszem nie legalnie przeszukuje autobusy a wcześniej bez żadnego prawa filmuje te osoby razem z dowodami Nie podają dlaczego to robią. Później po marszu robią sobie łapankę. Zatrzymują autobusy które wracają z marszu i biją osoby które były tym autobusie. Na końcu marszu gdy ludzie słuchają przemówień gazuje się ich. Po skończeniu marszu powinni jak najszybciej wrócić i odjechać. Polują na te osoby. Jeśli mają pecha to bez powodu są aresztowani . Po aresztowaniu są brutalnie skuci kajdankami i bici .

Policja nęka i przeszukuje uczestników Marszu Niepodległości 2014 w autokarach! - Na tym filmie widać że bez powodu szykanują też osoby które nie jadą na marsz .
https://www.youtube.com/watch?v=cVyrstCWdMs
 
S

serwor

Guest
Na filmie idzie policjant ze swoim przewodnikiem?! To oni juz tak otwarcie o tym piszą? Na kurtkach? To jakas fałszywka musi byc!
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
pan k napisał:
Nazywanie Białych Kasków gestapo jest słuszne.
Możesz określić o jakie białe kaski chodzi?

Gdybyś chodził do szkoły, wiedziałbyś co to było Gestapo. Na szczęście nie mamy zaszczytu żyć w czasach, kiedy Gestapo było na topie. A to dla Ciebie pewnie szkoda, bo tam takich tępych radykałów bardzo potrzebowali.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
Isen1822 napisał:
W Polsce ludzie manifestują swoje przywiązanie do ojczyzny, ale też jednocześnie pokazują, że obecny system im nie odpowiada, gdyż nie są głupi i widzą co w tym kraju się dzieje. Chwała im za to. Zawsze znajdzie się 100-200 kiboli, którzy przyszli zrobić zadymę, ale reszta to porządki ludzie. Oczywiście, reżimowa telewizja nie pokaże tysięcy ludzi, idących spokojnie z transparentami i biało-czerwonymi flagami, tylko 100 debili, a potem wrzuca się wszystkich do jednego worka.
Czemu ci kibole nie przeczepia sie do marszu Komorowskiego tylko akurat do marszy niepodległości? Tam nie ma ani jednego patrioty. Patriotyzm to płacenie podatków i przestrzeganie prawa, a nie bijatyki.




Isen1822 napisał:
Bo w Europie nie dzieją się takie cuda jak u nas, np nikt nie każe tam pracować za 1200 zł
A w Polsce ktoś każe? Pokaż mi taki przykład. Jak ktoś jest nieudacznikiem i jeleniem to pracuje za 1200 zł.
 
M

MacaN

Guest
No i od dziś za przekroczenie prędkości po 50km/h w terenie zabudowanym można stracic prawko.

Moim zdaniem do głupi i niedopracowany przepis.
 
S

serwor

Guest
MacaN napisał:
No i od dziś za przekroczenie prędkości po 50km/h w terenie zabudowanym można stracic prawko.

Moim zdaniem do głupi i niedopracowany przepis.
A moim zdaniem dobry przepis, jesli na zachodzie europy sprawdza sie to i tutaj też, tylko trzeba ostro karać.
 
M

MacaN

Guest
Uhm... tylko widzisz, jest pewna różnica między przekroczeniem prędkości w centrum miasta, a na obrzeżach, gdzie masz 2-3 pasy w jedną stronę, noc, widoczność na kilometr do przodu ( nie, nie przesadzam ) i jeszcze ładnie oświetlone pobocze.

że juz nie wspomnę o niektórych miejscach, jak u mnie, gdzie postawi Ci jakiś wariat ograniczenie do 30, więc przy 80 żegnasz się z prawkiem.
 
S

serwor

Guest
MacaN napisał:
Uhm... tylko widzisz, jest pewna różnica między przekroczeniem prędkości w centrum miasta, a na obrzeżach, gdzie masz 2-3 pasy w jedną stronę, noc, widoczność na kilometr do przodu ( nie, nie przesadzam ) i jeszcze ładnie oświetlone pobocze.

że juz nie wspomnę o niektórych miejscach, jak u mnie, gdzie postawi Ci jakiś wariad ograniczenie do 30, więc przy 80 żegnasz się z prawkiem.
Nie nam to sądzic, przepis to przepis, w Polsce jest najwiecej wypadkow smiertelnych w europie, a co ciekawe polak w Polsce jezdzi tak jak jezdzi a pojedzie na zachod to jedzie tak jak jest w przepisach.
 
Do góry