Panowie i ich stosunek do sexu oralnego

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
Arina, ale musisz byc tego pewna ze ty chcesz, chyba ze tylko on bedzie dzialal :hyhy: naprawde to bardzo przyjemne :D
=Tomi=- napisał:
jeżeli pozbędziesz się oporów to na pewno Ci się spodoba, ale to też zależy od Twojego partnera.. Wesoly
to zalezy od obu stron nie tylko od partnera no chyba ze wystarczy to co napisalam wyzej :p
Mam Cię na oku selena23
hmm tzn :?: haha
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
selena23 napisał:
to zalezy od obu stron nie tylko od partnera no chyba ze wystarczy to co napisalam wyzej
przecież tak napisałem.. :looka:
selena23 napisał:
Cytat:
Mam Cię na oku selena23

hmm tzn haha
haha na zlocie się dowiesz.. ;) jak będziesz..

Martina napisał:
tu sie nie ma z czego śmiać
no tak, nie ma się co śmiać, tylko trzeba działać.. :)
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Ludzie.. nie macie o czym gadać tylko sex, kobiety, mężczyżni, masturbacja?? ;) o jejku
Heh.. zozumiem, że to pewnie okres dojrzewania, lecz są tu tacy którzy napewno już wydorośleli ;] eh juz nie wiem czy dobrze napisałam :D
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
Wioolka napisał:
lecz są tu tacy którzy napewno już wydorośleli
chyba nie myślisz o mnie :D :)
to, że mam tyle lat co mam nie znaczy, że mnie te tematy nie dotyczą..
poza tym człowiek uczy się całe życie.. :hyhy:
aaaa, udzielam się też w innych kategoriach :p
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Wioolka, to jest DZIAŁ EROTYKA !!!!! Jedyny dział w na którym mozemy sie wypowiadać o takich typu rzeczach....
Zapraszam na INNE działy, poddziały ... Erotyka z tego co ja wiem jest OD 18 LAT wiec... nie dosc ze jest PRZEDZIAŁ wiekowy to jeszcze nikt Cie nie zmusza do zaglądania TUTAJ :p

Pozdrawiam

PS: Temat dla mnie "drastyczny" bo... ciagle mi sie myli ORAL z analem :zawstydzony: ... Nie potrafie tego zapamietać CO JEST CO :wstyd: :wstyd:
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
milusia32 napisał:
PS: Temat dla mnie "drastyczny" bo... ciagle mi sie myli ORAL z analem ... Nie potrafie tego zapamietać CO JEST CO
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
przeparszam.. ale nie mogłem się powstrzymać.. :]
to nie konkretnie z Ciebie, ale kogoś te słowa mi przypomniały..
jak już zaczniesz praktykować, to napewno będziesz wiedzieć co jest co.. ;)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
-=Tomi=-, mylisz sie..... nawet nie wiesz jak BARDZO :p

Aby uprawiać MILOSĆ nie trzeba znac NAZWY każdej "pozycji" drogi Tomi :p
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
milusia32 napisał:
Erotyka z tego co ja wiem jest OD 18 LAT wiec... nie dosc ze jest PRZEDZIAŁ wiekowy to jeszcze nikt Cie nie zmusza do zaglądania TUTAJ

Hehe... to ze mam prawie 15 lat nie znaczy ze jestem dzieciakiem. Ile razy sie slyszalo o sexie itp. To normalka. W szkole nawet o tym gadaja i specjalne zajecia mielismy ;) ale looz :D

[ Dodano: 9 Sierpień 05, 19:55 ]
milusia32 napisał:
Erotyka z tego co ja wiem jest OD 18 LAT wiec... nie dosc ze jest PRZEDZIAŁ wiekowy to jeszcze nikt Cie nie zmusza do zaglądania TUTAJ

Hehe.. to ze mam prawie 15 lat nie swiadczy o tym ze jestem dzieciakiem. Owszem dla niektorych ktorzy maja 20 czy iles tak, ale co nie co o tym wiem. Nie raz sie slyszalo o seksie. Nawet w szkole mielismy o tym zajecia ;)
Hehe nie wypowiadam sie ok ;] ale przynajmniej sie z niektorych wypowiedzi itp mozna posmiac :D
 

ANIDA

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
hejka:))) ja tez jestem za:))) mysle ze wszytko jest dla ludzi w granicach rozsadku i pod warunkiem ze maja na to ochote, w moim zwiazku sex oralny zapoczatkowal moj misio i nie musial czekac dlugo na moja odpowuedz skoro mi bylo milo czemu nie mialabym sie odwdzieczyc skoro mi tez dawallo radosc :p
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
co do przedziału wiekowego ja już się wypowiedałam że starszy to nie znaczy zawsze mądrzejszy no i pamiętajmy że wiele się zmienilo przez te pare lat i my w wieku 16 lat to nie to samo co obecni 24 czy więcej latkowie w naszym wieku pragnę oświadczyć dla tych którzy nie zauważyli to tzw. granica wiekowa się dużo obniżyła i coraz młodsze osboby są uświadamiane o sex-ie i to wszędzie w domu, na podwórku a nawet też i w szkole przypomnijcie sobie kiedy wy(24< mieliście pierwsze zajęcia o wychowaniu do życia w rodzinie a kiedy my np, 15 czy 16 więc moge powiedzieć że mieliśmy o ładnych pare lat edukacji wiecej a już nie mówię o ile łatwiejszy jest dostęp do innych źrodeł wiedy ....więc wieku proszę się lepiej aż tak dokładnie nie trzymać bo tu nie on jest najważniejszy a wypowiedzi :looka: a co do sex-u oralnego to raczej jestem za ale najlepiej żeby był w 2 strony
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Wiek o niczym nie świadczy. Mamy takie czasy, ze coraz młodsi rozmawiają o seksie i wydaje mi się, ze przynajmniej narazie się to nie skonczy...
 

Demon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
112
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ja bym chciał to sprobować, bo mnie "ciągnie" do tego... fajnie dawać rozkosz :)
 

Demon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
112
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Tak, ale ja che najpierw opanować perfekt sztuke dawania :p

Kurde tylko nie moge na żadnej poćwiczyć bo nie ma chętnych :D oj co sie dzieje z tym dzisiejszym światem....
 
Do góry