Panowie i ich stosunek do sexu oralnego

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
skoro jest tyle tematów jak kobiety podchodzą do sex-u oralnego to może niech się teraz wypowiedzą panowie :) :] czy wy się nie brzydzicie zrobić minetki ????
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
jeśli mogę się wypowiedzieć, to mojke zdanie jesttakie, że jeżeli kobieta jest zadbana, świeża, może anwet ładnie wydepilowana (nie wsyztkie kobiety to preferują) to panowie bardzio chętnie...szczególnie Ci, którzy są wrażliwi na zapachy :]
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
dzięki roses za twoją odpowiedź i czekam na następne zachęcam też do brania udziału w ankiecie pozdrowionka :)
 

miracidium

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
105
Punkty reakcji
2
Miasto
i tu i tam
wole robic loda facetowi niz minetke kobiecie, chyba tylko ze wzgledow higienicznych! penis wydaje sie być bardziej czysty, no a w pochwie rozmnażają się rzęsistki, flora bakteryjna i naturalna flora grzybicza. :zdegustowany:
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
no,a le jeśli używa się odpowiednich środków myjących, to nie am problemu z zapachem, bo przecież każda kobieta pachnie inaczej i ianczej "smakuje" ;)
 

Unimil

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
A ja się poczepiam :p Skoro temat brzmi: "panowie a jak wy podchodzicie sex-u oralnego" to dlaczego pytanie w ankiecie brzmi: "czy zgodziłbyś się na sex oralny ze swoim partnerem?" skoro wyraźnie autorka tematu w pierwszym poście napisała o minetce? ;)
To ja już nie wiem ;) Na Seks Oralny z partnerem bym się nie zgodził :p Zresztą nigdy nie będe miał partnera :p
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
sorki trochę skopałam sprawę ale chodzilo mi o ankietę dla wszystkich a temat raczej dla panów masz rację powinnam poprawic na / partnerką ale to moja pierwsza zamieszczona ankieta więc sorki no i tematpowinien być też chyba trochę inny poprostu sex oralny ale chodziło mi o zwrocenie uwagi głównie mężczyzn jeszcze raz przepraszam :zawstydzony: :(
 

Imk

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
z żebra?niee :D
Jak jest zadbana, czysta i wogóle to czemu nie, a jak dla mnie to musi byc dokładnie wydepilowana gdzie trzeba
 
W

Weronika

Guest
Chłopaki, wy tu tak piszecie, ze dla was najlepsza jest taka, albo taka, a ja jestem strasznie ciekawa czy już wogule kiedyś uprawialiście sex oralny??!!
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
Nie jeszcze nie.... i poczekam sobie troche... pewnie do ślubu :p ale myślę, że jak już będę po ślubie to nie będzie to problem. Oczywiście pod tymi warunkami higieny :)

PS: Dlaczego jak się pokaże dziewczynie język wysunięty na całą długość do przodu, to na 90% schowa twarz w dłonie i zacznie się hihotać? :rotfl: :hyhy: :p
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
Radiator napisał:
Dlaczego jak się pokaże dziewczynie język wysunięty na całą długość do przodu, to na 90% schowa twarz w dłonie i zacznie się hihotać?

może uznaje to za dziecinne albo coś jej się skojaży (my też dużo myślimy o....)
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Radiator napisał:
Dlaczego jak się pokaże dziewczynie język wysunięty na całą długość do przodu, to na 90% schowa twarz w dłonie i zacznie się hihotać?
Hehe, nie mam pojecia :]

Kocham robic minete :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pozdro!
 

Tango

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2005
Posty
27
Punkty reakcji
1
Miasto
sss-kontowni...!
Weronika napisał:
Chłopaki, wy tu tak piszecie, ze dla was najlepsza jest taka, albo taka, a ja jestem strasznie ciekawa czy już wogule kiedyś uprawialiście sex oralny??!!

No to ja odpowiem na to pytanie bo widze ze nie ma chetnych jak narazie :p

Moj stosunek do sexu oralnego jest na TAK :D
Bardzo lubie to robic i jak narazie wiekszosc dziewczyn ktore znalem osobiscie nie mialo tez nic przeciwko temu pewna czasc nawet lubiala ta forme rozrywki na rozgrzewke ja zreszta rownierz
Moja ulubiona pozycja to 69 ;) Polecam i nie ma sie czego brzydzic oczywiscie musi byc zachowana higiena i bedzie naprawde bardzo przyjemnie
Moj pierwszy raz zaczynal sie od tego typu sexu gdzie to ja musialem swoja dziewczyne w ten sposob zadowalac a ona to lubiala bardzo (prawie kazde nasze spotkanie tak sie konczylo ) Na samym poczatku bylo troszke dla mnie dziwne bo nie wiedzialem czy wszystko dobrze robie ale potem juz coraz lepiej :) W zasadzie bylo tak ze ja tylko bylem tym aktywnym a ona nie chciala jeszcze tego mi robic ale ja tez nie nalegalem gdzie to sie zmienilo w krotkim czasie jak to bylismy na urodzinach mojego brata ( ja jako jelen kierowca) wracalismy juz do domu tzn ja ja odwozilem do jej domu a ona nagle zaczela sie do mnie dobierac podczas gdy ja kierowalem samochodem wiec jazda byla naprawde ostra a doznania jeszcze wieksze , malo co bym nie wyrobil na jednym zakrecie bo i predkosc byla duza (jakos mi sie noga wcisnela bardzo do podlogi ) a potem bym przywalil w zaparkowane samochody gdzie to na chwile mialem totalny odlot i .... :) i potem juz wracalem z mokrym podkoszulkiem do domu .

A wiec wracajac do tematu moj stosunek do tego jest pozytywny tylko z mojej strony mam pewne wymogi co do dziewczyn by byly dosyc ciekawie wydepilowane albo calkowicie i wtedy naprawde jest bardzo fajnie oczywiscie sam tez sie depiluje w rozny sposob to jest zalezne od mojej partnerki i jej upodoban bo jedne lubia calkowita depilacje a drugie czesciowa a i zdazylo mi sie ze i sama dziewczyna mnie depilowala tak jak jej sie podobalo ( zabawa gwarantowana )

No to by bylo na tyle jezeli cos to pytajcie a mysle ze wam odpowiednio i zrozumiale wytlumacze . :super:
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
A mi tez przyznasz jak odpowiem??

TAK!

Pozdro!
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Juz powiedzialem swoja historie...ale chyba nie w tym dziale. Zara poszukam
 
Do góry