Pajujo

Grizzly ZIon

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Pajujo>>>Panowie na naszej reggowej scenie muzycznej są od końca 2004 wydali już Swoja Pierwszą Płytę Grają Szybka muzykę Ska i Rocksteady lecz maja tez kilka kawałków typowego reggae Rozmawiałem z nimi przed koncertem w Częstochowie są naprawdę mili poprostu luźni ludzie którzy robią to co lubią BB) http://www.pajujo.pl/pajujo.html hm.....Co o nich sądzicie? ;)
 

Attachments

  • Prezentacja1.jpg
    Prezentacja1.jpg
    52 KB · Wyświetleń: 96

91marwin

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Częstochowa
Nibyt bylem na ich koncercie ale niestety (jak widze) malo pamietam. Po za tym beda grac tez we Wreczycy Wielkiej 1 wrzesnia na jakimis malym festiwalu
 

barteks

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
bylam na ich kilku koncertach i jak dla mnie sa :cenzura:isci...potrafia niezle rozbujac poblike...bless
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Ja również ich słyszałam w Czestochowie i zgadzam się z przedmówcami, fajny i energiczny zespół ale cholerka oni są Pajujo czy Pajejo, jak to się czyta ? Bo słyszałam 2 wersje <na tymże koncercie właśnie> BB)
 

kolor-nieba

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bdg
Uwieeelbiam! :) Grają naprawdę pozytywną muzykę...

Właśnie słucham. :D "Dobra pogoda już nastroju nie poprawia, zachorowałem na tak zwany u nas zawias"
 

gosiaak

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....
bardzo, bardzooo pozytywny zespół :D często słucham na poprawienie humoru
 
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
syjon
lubie ich chodz znam tylko pare piosenek no znaczy troche znam ale napewno nie wszytkie :pP moje ulubiony utwory to:-reggae stajl,reggae is my life,kolorowe sreca :)) pzdr. :ganja:
 

LekkaNutkaIronii

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stamtąd
świetni są,zawsze w poniedziałek jak jadę do szkoły słucham w autobusie "Nie lubię poniedziałków" xD
 

siulka665

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
30
moim zdaniem są spoko , oczywiście nie rozmawiałam z nimi ale widziałam ich na żywo . Podobają mi sie ich piosenki :p A najbardziej podoba mi sie ta piosenka "reggae is my life "

moim zdaniem są spoko , oczywiście nie rozmawiałam z nimi ale widziałam ich na żywo . Podobają mi sie ich piosenki :p A najbardziej podoba mi sie ta piosenka "reggae is my life "
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
no Pajujo fajnie grają :D
niestety na koncercie jeszcze nie byłam ale wszystko do nadrobienia :)


a pierwsza piosenka jaką usłyszałam to 'zielony rower dziadka' :D u kumpeli :D
 
Do góry