Pająki

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Mam zdjęcie szynszylka w telefonie :)
Jak mi się uda to przerzuce.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Przyznam że całkiem fajnie wygląda taki pajączek w terrarium (mój chłopak ma), ale gdybym ja go miała to musiałambym kogoś "wynajmować" ;) żeby mu np. posprzątał, bo ja bym się go nie dotknęła. Dopóki jest w terrarium to spoko, gorzej jeśli już z niego się wydostanie :/
 

Justyna...

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...
ja potwornie boję się pająków. ale tych małych. takich dużych włochatych to nie wiem. wygladąją przyjemnie :p
natomiast małe....
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
Kurcze wy tu z wająkami? Ja okropnie okropnie okropnie sięboję pająków nawet takich malutkich. Dla mnie są one odrażające i paskudne. Nie rozumiem ludzi, którym się one podobają i hodują. No ale widocznie to ich pasjonuje i po prostu się pająków nie boją
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja też nie mogłam tego zrozumieć dopuki nie poznałam mojego chłopaka.... ale i tak sama nie zdecydowała bym się żeby je chodować....
 

ptym89

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Podlasie
Ja to może powiem tak: JA KOCHAM TE STWORZONKA:). Od jakiegoś czasu zajmuje się hodowlą ptaszników. Są to naprawde fajne, miłe w dotyku:), i wbrew pozorom bardzo czyste i piękne. Może odpowiem na kilka pytań z posta.


Pająk z czerwonymi kolanami to Brachypelma Smithi. Był to mój pierwszy pająk:D Kupiłem go ze względu na wygląd, lecz cholewa wogóle prawie nie jadł(nie polecam). Teraz strasznie mi się podoba Avicularia Versicolor. Możecie wyszukać zdjęcaia na googlach.


Co do ludzi którzy chcą chodować to niedługo możę uda mi się rozmnożyć 1 gatunek. Mam jużd dorosłą samice, tylko trzeba samca zczaić. Jak będe miał młode to moge odsprzedać za symboliczne 5zł:p,albo ewentualnie po kosztach wysyłki. Po zatym jeżeli chce ktoś porozmawiać o pająkach to się polecam:D
W razie jakichś pytań gg:2176315(często niewidoczny)
 

AnKa_180

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
Dokładnie pajak z czerwonymi kolanami to ptasznik czerwookolanowy (B.Smithi)

tak samo jak Ptym był to moj pierwszy ptasznik, ale w przeciwienstwie do twojego osobnika moj je cnajmniej za 3 :) jakis czas temu przez dwa tygodnie jadł non stop po 2 maczniki dziennie, lub koniki polne ;)
niedawno kupiłam Nhandu colloratovilosum


małe ptaszniki sa bardzo tanie dla poczatkujacych polecam własnie smithi tego mojego nhandum, albo kedziorka ;)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Powoli się przekonuję, bo mój chłopak ma takiego pajączka, ale nadal się go boję jakby go wyjął z terrarium...
 

AnKa_180

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
Ja moich na ręce nie biore bo to niebezpieczne dla mnie i dla samych pajakow :) wiec daruje sobie takowe przeżycie
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Ja się boję pająków, może nie ąz tak bardzo, ale jednak... Nigdy bym się nie zdecydowała na ich hodowle. Kiedyś miałam patyczaki, ale to już co innego.
 
Do góry