Pająki

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ale one chyba mają usunięte zęby jadowe z tego co mi się wydaje ;)
Przynajmniej większość osób, które hoduje pająki każe usuwać narzędzia zbrodni swoim pupilom :p
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
A ja niecierpię pająków!!! Blee fuuuj ochyda!!!
kiedyś mi to tak bardzo nie przeszkadzało, ale teraz.. jak tylko zobacze to krzyczę żeby ktos przyszedł i go wziął...
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Motylek a bierze go na ręce ? :D hihihi
tak się zastanawiam co jakby uciekł :)
No coś Ty, ja to lubię mu się tylko przyglądać, a na ręcę jeszcze nie odważyłam się go wziąć...

A gdyby uciekł to już nie mój problem, bo on jest mojego chlopaka, więc On by miał mały problem.... z tym, ze ten pajączek nie da rady wyjść sam z terrarium... no chyba że ktoś zostawił by mu otwarte... :p
 

ansyna

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
Ja się kiedyś bałam pająków, ale jak mój brat sobie kupił jednego to sie przekonałam, że to nie jest takie złe. Jednak ten pajączek nie żyje, a zamiast niego mamy teraz dwa :) z czego jeden jest mój :D Najbardziej lubię jak chodzią po mojej ręce to tak fajnie łaskocze :lol:
 

Madziara

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
gdzieś tam...
Do wszystkiego mozna sie przekonać:) Zawsze myslałam że nienawidzę myszy:) Kiedy dostałam na urodziny myszkę po prostu się w niej zakochałam. na poczatku strasznie brzydził mnie jej różowy ogonek a póżniej sobie Go głaskałam:) Nienawidze pajaków, brzydzę sie ich i jednoczesnie strasznie boję ale uważam, że jakbym miała takiego pajączka na codzien, przyglądałabym sie mu i codziennie karmiła rozmawiając z nim:D:D na pewno bym sie w nim zakochała :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja chyba jednak bym się nie przekonała, zeby mieć jednego w domku... wystarczy mi jak się popatrzę na pajaczka mojego chłopaka... o czywiście z bezpiecznej odległości :p
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Podziwiam was :)
Ja się okropnie boje pająków :niepewny:
jak zobacze takiego dużego chodzącego gdzieś po pokoju to zaczynam krzyczeć na cały dom :eek:
no ale co ja na to poradze <_<
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Dwaj znajomi hodują ptaszniki. Karmienie tych większych okazów często zwabia sporą publiczność. ;p
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Orientuje sie ktoś, czy pająki które można kupić na targach zoologicznych są jadowite? Miałem kiedyś ochote kupić ptasznika, ale jakoś samo przeszło ;)
 

ansyna

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
Orientuje sie ktoś, czy pająki które można kupić na targach zoologicznych są jadowite? Miałem kiedyś ochote kupić ptasznika, ale jakoś samo przeszło ;)

to zależy od tego jakiego są gatunku, ale raczej na takich targach koleś nie będzie sprzedawać jadowitych, bo sam by się pewnie bał :D a one nic nikomu nie zrobią ;p chyba że.... :lol:
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
A ja mam arachnofobie i sie tego świństwa panicznie boje. :( Nawet na same zdjęcia nie umiem patrzeć bo mi sie na wymioty zbiera. :/ Nienawidze jak mnie ktoś tym jeszcze straszy. :/
 

Nesska

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Nie nawidzę! Mdleje na ich widok, niedobrze mi sie robi, panikuje i wogóle...
nie nawidze pajaków i wszystkich robaków:pP blehh :mruga: :mruga:
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nienawidze pająkówwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww .......... bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Krzyżaczki są fajne :D ale tylko jak się na nie patrzy czy dokarmia (kiedyś miałam takiego), ale jakby taki wszedł na mnie to bym się wystraszyła :) ają swój urok :D
 

Ag_juh

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Holandia
Pajączki są kochane ;p
I mięciutkia ^^
Ostatnio takie cudo miałam na ręce
image627bi6.jpg

<na kursie ze szkoły>
Niestety jakbym z takim do domu wróciła to by mnie moja rodzicielka razem z nim wyrzuciła
 
Do góry