Paintball w Polsce

B

bajderman

Guest
Jeśli coś kupuję to staram się polować na okazje i kupować wtedy kiedy się to opłaca - o ile nie ma ciśnienia. Bron.pl rzucała już przeceny po 50% na niektóre produkty. Zresztą kiedy coś kupuję to zawsze sprawdzam ceny w innych sklepach. Oczywiście tylko sklepach markowych, a nie przypadkowych. Nie mam zamiaru kupować w broni nie wiadomo gdzie.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
i tu cię popieram takich rzeczy nie kupuje się byle gdzie. również ze względu na serwisy i gwarancje
 
B

bajderman

Guest
Hehe... akurat temat wiatrówek, markerów i wszystkiego co może być niebezpieczne, nie powinien być realizowany w przypadkowych sklepach, a wiem że niektórzy potrafią kupować takie elementy nawet na targach. Marker musi posiadać konkretne parametry, atesty, żeby był bezpieczny w korzystaniu. Wiadomo że jeśli kupujecie w najbardziej znanym w Polsce sklepie, to ryzyka nie ma żadnego.
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
crypt napisał:
Tak najlepiej, bo można dużo zaoszczędzić na programach lojalnościowych.
Ja też mam kilka swoich sklepów, w których kupuje regualrnie.



bajderman napisał:
Wiadomo że jeśli kupujecie w najbardziej znanym w Polsce sklepie, to ryzyka nie ma żadnego.
Dlatego kupuje w militaria.pl taki sprzęt.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
militaria wiedzie prym w tym zakresie od wielu lat



bajderman napisał:
Otwarte powierzchnie? Nie do końca. Powierzchnia musi być ograniczona siatką, żeby nie stwarzać niebezpieczeństwa dla osób, które znajdują się w pobliżu.
otwarta powierzchnia to chodzilo mi o las, laki, poligon, oczywiscie ograniczona zasiegiem, ale otwarta w sensie ze nie pomieszczenie

bajderman napisał:
A żeby grać na sali... to musi być jakaś stara hala, tylko kto odda taką nieruchomość pod taki użytek?
Tym bardziej, że może być niebezpiecznie?
a co do starych hal, to wiele ASG i paintball jest na takich rozgrywane, wiele takich nie uzytkow jest u nas, i nie kontrolowanych




bajderman napisał:
Mieliście paitballową bazookę? Jaki jest efekt?
zacząłbyś od tego jaki masz marker, a bazooki czy granaty to ekstrawagancja, dla mnie zbedna




crypt napisał:
Tak najlepiej, bo można dużo zaoszczędzić na programach lojalnościowych.
lojalnosc do marki czy sklepu zawsze sie oplaca, szczegolnie jesli sie duzo kupuje



bajderman napisał:
po 50% na niektóre produkty. Zresztą kiedy coś kupuję to zawsze sprawdzam ceny w innych sklepach. Oczywiście tylko sklepach markowych, a nie przypadkowych. Nie mam zamiaru kupować w broni nie wiadomo gdzie.
50% wyprzedaze czesto sie trafiaja, trzeba polowac, szczegolnie jak wiesz czego szukasz
i jestem calkowicie za niekupowaniem na bazarach i w lichych sklepach
 
B

bajderman

Guest
No to wiadomo - nie wiem jak można kupować cokolwiek związanego ze strzelaniem na rynkach. Przecież równie dobrze można się od tego zabić. I nawet nie mówię tutaj o broni, tylko zabawkach takich jak markery. Co do bazuki - nie twierdzę, że teraz, ale na pewno kiedyś chciałbym zobaczyć jak to jest ;-) A co do sklepu - nie dyskutuję, robię zakupy w sklepach Koltera i jak na razie jestem zadowolony.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
czechu napisał:
lojalnosc do marki czy sklepu zawsze sie oplaca, szczegolnie jesli sie duzo kupuje
Jednocześnie się o wiele taniej kupuje.



Papiernik napisał:
Bardziej chodzi o szeroki wybór i jakość.
Jak zniżki i szeroki wybór idą w parzę, to idealne połączenie. :)




bajderman napisał:
Przecież równie dobrze można się od tego zabić.
Pierw miliony na hale, które się na bank zawalą teraz to.. przestań być takim fatalistą. Jasne, że nikt normalny nie będzie kupował na targu takich rzeczy, ale luzuj poślady.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
crypt napisał:
lojalnosc do marki czy sklepu zawsze sie oplaca, szczegolnie jesli sie duzo kupuje
Jednocześnie się o wiele taniej kupuje.
chodzi wam o tak zwane kluby stałych klientów?




Papiernik napisał:
Papiernik, dnia 11 Sie 2014 - 21:03, napisał:

Bardziej chodzi o szeroki wybór i jakość.
Jak zniżki i szeroki wybór idą w parzę, to idealne połączenie.
dokładnie tak bo czasem nawet gdy chcemy być lojalni bo lubimy sklep i ludzi pracujących nie ma w nim co kupi c i szukamy czegoś innego więc jeśli te dwie rzeczy idą w parze to super
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
kluby stałych klientów, punkty lojalnościowe- coś w ten deseń. przy dużych zakupach albo częstych opłaca się bardzo.

bajderman napisał:
No to wiadomo - nie wiem jak można kupować cokolwiek związanego ze strzelaniem na rynkach. Przecież równie dobrze można się od tego zabić. I nawet nie mówię tutaj o broni, tylko zabawkach takich jak markery. Co do bazuki - nie twierdzę, że teraz, ale na pewno kiedyś chciałbym zobaczyć jak to jest ;-) A co do sklepu - nie dyskutuję, robię zakupy w sklepach Koltera i jak na razie jestem zadowolony.
no, skoro e-papieros nawet potrafi wybuchnąć w ustach to co dopiero jakaś chińsko- ruska wiatrówka przykładana do ramienia. wyłącznie zakupy w renomowanych sklepach sprzętu znanych marek.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
jesli to sprezynówka, to co najwyzej wystrzeli albo peknie sprezyna, wiele wiecej nie powinno sie stac, no i cala wiatrowka moze sie jescze rozpasc
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Nie należy się sugerować ceną w takich produktach noname. Bo to, że one są tąńsze, to dlatego, że często nie są poddawane testom, więc ryzyko wypadku się zwiększa.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
u mnie nie
u mnie caly komplet, a nawet 2 komplety bielizny termo, juz z mysla o lecie :)
 

AlexLol

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja grywam z kolegami raz w miesiącu w ruinach, niedaleko Gdańska. Każdy z nas ma swój sprzęt, może nie najnowszy, ale ważne, że działa. Co do ubioru to oczywiście kask to konieczność, a ciuchy można wybrać odpowiednie z tego co ma się w domu. Oczywiście profesjonalny sprzęt i ubiór dają lepszą frajdę, jednak wydaje mi się to zbędne dla kogoś, kto grywa od czasu do czasu.
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
czechu napisał:
u mnie nie
u mnie caly komplet, a nawet 2 komplety bielizny termo, juz z mysla o lecie :)
A te komplety dla ciebie czy od ciebie?

AlexLol napisał:
Ja grywam z kolegami raz w miesiącu w ruinach, niedaleko Gdańska. Każdy z nas ma swój sprzęt, może nie najnowszy, ale ważne, że działa. Co do ubioru to oczywiście kask to konieczność, a ciuchy można wybrać odpowiednie z tego co ma się w domu. Oczywiście profesjonalny sprzęt i ubiór dają lepszą frajdę, jednak wydaje mi się to zbędne dla kogoś, kto grywa od czasu do czasu.
Dokładnie, liczy się "fun" a nie to czy każdy ma najnowszy sprzęt, jak to niestety co raz bardziej widać na stokach narciarskich. Wszędzie znaczki markowych firm i ludzie, którzy chcą się pokazać jacy to oni są super.

crypt napisał:
Jakieś prezenty paintballowe zagoszczą pod waszymi choinkami w tym roku? ;)
Ja dostałem pas taktyczny. A tak to różne prezenty. Zależy od kogo :p
 

AlexLol

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
crypt napisał:
Jakieś prezenty paintballowe zagoszczą pod waszymi choinkami w tym roku? ;)
Ja dostałem nowe rękawiczki i czapkę specjalnie z myślą o paintballu. Nie jest to najwyższa klasa, ale z pewnością lepsza ochrona niż to, w czym grałem do tej pory ;)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
hyperfine napisał:
u mnie nie
u mnie caly komplet, a nawet 2 komplety bielizny termo, juz z mysla o lecie :)
A te komplety dla ciebie czy od ciebie?
w sensie ze w szafie mam juz dwa pelne komplety, moje


hyperfine napisał:
Ja dostałem pas taktyczny. A tak to różne prezenty. Zależy od kogo :p
cos konkretnego ?


AlexLol napisał:
Ja dostałem nowe rękawiczki i czapkę specjalnie z myślą o paintballu. Nie jest to najwyższa klasa, ale z pewnością lepsza ochrona niż to, w czym grałem do tej pory ;)
zdradz mi co to za specjalna czapka do paintball ? :)
 
Do góry