Owlosienie.

bulinek16

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
32
tak od strony chłopaków to powiem, ze jednak faceci lubią ogolone do zera :):) pozdrawiam piękne panie :D




ps. Anulcia ładne fotki :D
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
tak od strony chłopaków to powiem, ze jednak faceci lubią ogolone do zera :):) pozdrawiam piękne panie :D
ps. Anulcia ładne fotki :D
[/quote]


wcale nie prawda.
 

emilia0

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
38
tak od strony chłopaków to powiem, ze jednak faceci lubią ogolone do zera :):) pozdrawiam piękne panie :D

Powiem, że kiedyś spotykałam się z takimi przypadkami, że większość lubiło "ogolone" a teraz dużo chłopaków chce aby dziewczyny miały chociażby paseczek, a to ładniej wygląda ( a nie patrzą się na łysinkę ;) ). Takie jest moje podejście, czasami się rozmawia ze znajomymi na ten temat. Powiedzmy, że to jest rzecz gustu, każdemu się podoba inaczej.
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
jak rozmawiam ze znajomymi to one uwazaja ze ich faceci wola paseczek. ;)
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja gole sie od jakiegos roku :D Pierwsze pare razy byly troszke piekące a teraz juz przyzwyczailam sie i nie wyjde z domu z dżunglą :p To bardzo komfortowa sprawa ;] tyle,ze warta przyzwyczajenia
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
paseczek musi być :D :p ale na wizyty u pani ginekolog zawsze muszę odhodować bo już 2 razy zrobiła mi awanturę za wygolone :/
 

eva77

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
no wlasnie ... tez chcialam zaczac golic, ale szczerze mowiac nie wiem jak sie do tego zabrac ... co zrobic zeby az tak bardzo nie bolalo ... ?
Ych. I czym to golic ? maszynka taka zwykla bedzie bardzo bolalo ?
i co to znaczy 'podciac' ? jak podciac ? nie rozumiem ...

pozdro i licze na odp :*
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
serio?niby czemu?
bo tak nie można. włosy "tam" mamy po to żeby chroniły przed zanieczyszczeniami itp itd. na pierwszej wizycie niezła awanturę miałam :/ porównała to do rzęs, że tak jak rzęsy są po to by w jakimś stopniu chronić oko przed zanieczyszczeniami itp to tak samo jest na dole.
no wlasnie ... tez chcialam zaczac golic, ale szczerze mowiac nie wiem jak sie do tego zabrac ... co zrobic zeby az tak bardzo nie bolalo ... ?Ych. I czym to golic ? maszynka taka zwykla bedzie bardzo bolalo ?i co to znaczy 'podciac' ? jak podciac ? nie rozumiem ...pozdro i licze na odp :*
hmmm mnie nie boli jak sie golę. Nie wiem czy używanie jednorazowej golarki to dobry pomysł więc może kup sobie golarkę Venus, ja mam taką i sobie chwalę :D mają wymienne ostrza, pasek nawilżający więc w sumie nic poza golarką nie jest potrzebne:]podciąć? bierzesz nożyczki i jazda :D tak jak fryzjerzy strzygą hehe.
 

eva77

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
bo tak nie można. włosy "tam" mamy po to żeby chroniły przed zanieczyszczeniami itp itd. na pierwszej wizycie niezła awanturę miałam :/ porównała to do rzęs, że tak jak rzęsy są po to by w jakimś stopniu chronić oko przed zanieczyszczeniami itp to tak samo jest na dole.hmmm mnie nie boli jak sie golę. Nie wiem czy używanie jednorazowej golarki to dobry pomysł więc może kup sobie golarkę Venus, ja mam taką i sobie chwalę :D mają wymienne ostrza, pasek nawilżający więc w sumie nic poza golarką nie jest potrzebne:]podciąć? bierzesz nożyczki i jazda :D tak jak fryzjerzy strzygą hehe.

no wlasnie gdzies kiedys czytalam na necie, ze wlosy 'tam' powinny byc, bo sa po to by chorznic wlasnie przed takimi ':cenzura:kami' ... Wiec nie dziwie sie ze awantura byla, no ale co jej do tego ? :D

no i dzieki za odp. Troche lipnie bedzie z ta golarka, nie wiem, czy zdolam ja kupic. Moglabys podac mniej wiecej cene ? ;> bede wdzieczna. ;]
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
nie wiem co jej do tego ale dla świętego spokoju jak wiem, że będzie wizyta to nie golę :] niech jej będzie :p

w sumie to już nie pamiętam ile za nią zapłaciłam bo to dawno było. ja kupiłam akurat w zestawie z 4 nożykami wiec kosztowała jakieś 30 zł. ale są tez pojedyncze i nie powinny być drogie. Ale warto wydać te pieniądze bo ostrza starczają na długo i przez cały okres używania zacięłam sie chyba tylko ze 2 razy :D jak dla mnie super :]
 

Pink_

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Stolnica
nie rozumiem kobiet, dziewczyn które idą na basen/nad wodę w bikin a spod tego wystają chaszcze. to jest okropne. ;]
pozatym bez włosów tam jest o wiele lepiej i jakoś tak higieniczniej ;p
 

tajemniczaOoO

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy używanie jednorazowej golarki to dobry pomysł więc może kup sobie golarkę Venus, ja mam taką i sobie chwalę :D mają wymienne ostrza, pasek nawilżający więc w sumie nic poza golarką nie jest potrzebne:]

Ja też myślę o zakupie tej golarki, bo już wiele razy słyszałam, że jest dobra. Ale chyba poza nią potrzebny jest jeszcze jakiś żel lub pianka do golenia, bo jak tak na sucho... Hmm a jak golisz sie tą golarką w intymnych miejscach to nie masz żadnych krostek? Bo ja zawsze mam od zwykłych jednorazowych, ale słyszałam, że ta goli bardzo dokładnie i skóra pozostaje gładka, ale nie wiem czy nie było to tylko o nogach. Będę wdzięczna za odpowiedź.
 

eva77

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja zawsze mam od zwykłych jednorazowych
widze ze golisz sie tymi jednorazowymi. Heh. ja nadal nie moge sie tego podjac. Okolice bikini (ze tak powiem) golilam to nic nie wystawalo spod kostiumu, ale juz gdzie indziej to nie i powiedz mi czy boli (bardzo) ?
heh.

dziewczeta, nie chce zasmiecac ani nic, ale skoro juz tu pisze to ... powiedzcie mi jak dodac temat, normalnie wzielam 'dodaj temat' czy cos takiego, napisalam ale nie wiem gdzie jest opcja zeby sie ten temat dodal o_O moze slepa jestem no ale ... o_O
 

tajemniczaOoO

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
widze ze golisz sie tymi jednorazowymi. Heh. ja nadal nie moge sie tego podjac. Okolice bikini (ze tak powiem) golilam to nic nie wystawalo spod kostiumu, ale juz gdzie indziej to nie i powiedz mi czy boli (bardzo) ?heh.
Ja muszę golić okolice bikini przed samym wyjściem na basen bo potem na następny dzień krostki:( Dlatego chciam sie dowiedziec czegos na temat Venus. Ale samo golenie nie boli bo co ma niby bolec, przeciez jak golisz inne czesci ciala to tez nic nie boli, no chyba ze sie zatniesz. Ale ja sie jeszcze nigdy nie zacielam w tym miejsciu. Tylko najgorsze jest, ze pierwsze kilka dni swedzi to odrastanie... Dopiero potem juz jest oki:) Polecam golenie bo jak jest dzungla to jest to nie higieniczne... Ja nie lubie miec tam dluuugich wloskow, ale nie musisz golic na lyso, tylko troszke jak nie chcesz czuc swedzenia.
 
Do góry