Oto ja.

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
Poszukuję osoby (tak, facet mile widziany :)), z którą mogłabym pogadać o wszystkim, popowiadać, co wydarzyło się w moim życiu w ciągu dnia, co jadłam, co wymyśliłam, zobaczyłam, poczułam. Mogę zaoferować to samo i dalsze zanudzania swoją osobą :).

Jeśli ktokolwiek poczułby, że może odbieramy na poodbnych falach i byłby zainteresowany tym, by w szarość mojego dnia w jakiś sposób zajrzeć, to nie proszę o kontakt, lecz delikatnie sugeruję, iż skontaktować się ze mną powinien ;).
 

kagan

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
89
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Sochaczew
Chętnie, szczególnie po tekscie "Coś więcej niż o nas". Jak się z Tobą skontaktować?:)
 

ciapek09

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
hahaha hybertus93... chyba jakiś niewyżyty jesteś. każda jest dla Ciebie ? żadnej nie przepuścisz ?! ;P lolz
 

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
powiedzmy, że "ogłoszenie" jest nadal aktualne, lub, jakoby znów aktualne.
ale, żebyśmy się dobrze zrozumieli, szukam inteligentnych rozmówców : - ).

trochę wiary w ludzi.

fakt faktem, że osoby inteligentne, które poznałam w tej rubryce (rubryce. niemal jak "rubryka towarzyska" brzmi) można zliczyć na palcach jednej ręki, ale cóż.

Nie pisz post pod postem. Warn // Gressil
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
@Czacha: chyba wszystko w temacie :) Fala fanów masturbacji (jak ja lubię to określenie :)) zasypała temat. Szkoda, ale tu faktycznie ciężko kogoś znaleźć. Sama napisz do 'rozmówców' i oceń :]
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Jak masz ochotę to napisz ( 9159667 ). Chętnie bym się odezwał, aczkolwiek nie podałaś żadnych danych kontaktowych ;)
Pozdrawiam


EDIT: No i znalazłem ;)
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
jak to USSJ napisał fala fanów masturbacji minęła to mogę napisać
obecnie "pracuś" kierowca nie mający obecnie z kim siedzieć i gadać na gg
brak mi pewnej forumowiczki i tak już nie mam czym czasu wypełnić, tych przyjemnych chwil

jak coś to pisz śmiało
gg 130 173 36
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
nom bo za zwyczaj ktoś inny czas wypełnia, a tymczasem wyjechała to nie mam z kim gadać na gg, kontaktów 5 a każdy niedostępny choć raczej decyduje to kto z kim się chce w ogóle gadać to pozostaje jeden kontakt :] ale przypadło że na wczasach
 
K

krzysztofandraszak

Guest
nom bo za zwyczaj ktoś inny czas wypełnia, a tymczasem wyjechała to nie mam z kim gadać na gg, kontaktów 5 a każdy niedostępny choć raczej decyduje to kto z kim się chce w ogóle gadać to pozostaje jeden kontakt :] ale przypadło że na wczasach
A facetów też tak wyławiasz? Prześledziłem Twoje posty i widzę, że raczej szukasz partnerki niźli przyjaciółki, a przynajmniej ja mam takie odczucie.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Ogólnie to partnerki, choć można powiedzieć że mam już upatrzoną, to na chwilę obecna smsy nie starczają bo zawsze sporo na gg się gadało i tak jeszcze kilka dni nie mam z kim gadać, czyli obecnie szukam "przyjaciółki" do pogadania. Choć już znalazłem i poznaję kolejna fajną osobę z forum to niestety nie zawsze jest kiedy pogadać.
Co prawda dużo trafia się na jeszcze nastolatki, z którymi ze względu na wiek nie mam głębokich rozmów ale w rozmowie są również błyskotliwe i przyjemnymi rozmówcami.
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Inteligentnych tzn jakich? Ile trzeba mieć fakultetów?

Inteligencja nie zawsze idzie w parze z wykształceniem. Można mieć doktorat i być chamem i debilem. Tak samo dżentelmenem nie jest gość dziedziczący majątek, lecz ten, w którego towarzystwie ludzie czują się dobrze i wiedzą, że są darzeni szacunkiem. Można tak dalej... tylko ... po co....
 
Do góry