OTH ( One Tree Hill )

Georgia

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
ojj pamietam ten odc jak haley wyjechala... bo ogladalam juz dawno... plakalam wtedy ehh jak ja plakalam :(
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
kocham OTH ^^ autor tego tematu nawet pzreciągnął mnie na złą strone i ciągle siedze na forum poświęconym w dużej części temu serialowi :p
ostatnio oglądałam zarąbiste filmiki z serialu ;)
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
a ja nie ściągam odcinków.
oglądam na tvn xD
a serial jest świetny.
ale oc też jest fajne :D
 

Ameba

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
O.C też fajne, ale już zapomniałam wątków. xD
I chyba wolałabym, żeby puścili dalsze serie OTH.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
O.C też fajne, ale już zapomniałam wątków. xD
I chyba wolałabym, żeby puścili dalsze serie OTH.
no właśnie :D
w sumie to OTH bardziej mi się podoba, kiedyś uwielbiałam OC, a teraz przerzuciłam się na OTH, więcej ciekawych wątków, w każdym odcinku coś się dzieje... w OC nie zawsze tak było, i muszę przyznać, że niektóre odcinki były dla mnie nudne...dlatego....normalnie kocham OTH x)
 

Ameba

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
A poza tym.. O.C nie będzie już take samo bez Marissy.

OTH ma świetną fabułe, bohaterów...po prostu genialne! xD
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ehh..no i koniec tego dobrego. Dzisiaj na TVN, był ostatni odcinek 2 sezonu i jak narazie następnych nie będzie... :(
CHyba będę zmuszona poczekać, aż puszczą znowu OTH na TVN, albo pozostaje mi oglądanie odcinków w necie po angielsku, bo ściągać nie chce.. <_<
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Podobno mają puścić OTH, po tym sezonie OC, ale to bez sensu..mogli zostawić tak jak było, i emitować dalsze serie OTH, a potem dopiero OC..niestety aż tak dobrze to nie ma :phi: :p
Ale w sumie to dobrze, że chociaż OC będzie..wolę OTH, ale OC lepsze niż nic, więc nie jest tak źle.. ;)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Uhh... One Tree Hill? GENIALNE :D Tylko szkoda, że seria na TVN skończona :( Kiedy znów puszczą? W następne wakacje? <_<
 

mascot99

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
dobry serial szkoda ze juz go nie ma na tvn ale moze ktos wiek kiedy znow sie pojawi;]?
 

sprezynka

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Ja obejrzałam juz wszystkie 4 serie i ogladam wszystie on poczatku po raz kolejny... Nie moge sie doczekac kiedy bedzie 5 seria ale bardzo bym chciała aby Lucas był z Brook to jest idealna para ...
 

kate...

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
zmc
ja tez ogladam serie , które nie były pokazywane w Tv, filmik uwazam za genialny, oby więcej tak samych
 
Do góry