oszustwo na allegro

chockolateman

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
witam wiec sprzedalem skuter w serwisie allegro dostalem informacje ze licytujacy ktory wygral odbierze go w ciagu 7dni czekalem okolo14dni kontaktowalem sie z nim droga telefoniczna lecz rozlaczal sie gdy mnie tylko poznal napisal na gg ze go napewno bierze itp ciagle przedluzal czas odebrania sprzetu.
Co moge zrobic w takiem sprawie z ta nieodpowiedzialna osoba??
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
witam wiec sprzedalem skuter w serwisie allegro dostalem informacje ze licytujacy ktory wygral odbierze go w ciagu 7dni czekalem okolo14dni kontaktowalem sie z nim droga telefoniczna lecz rozlaczal sie gdy mnie tylko poznal napisal na gg ze go napewno bierze itp ciagle przedluzal czas odebrania sprzetu.
Co moge zrobic w takiem sprawie z ta nieodpowiedzialna osoba??

Możesz zgłosić do allegro, a później zwrócić się do allegro o zwrot prowizji od sprzedaży.
 

frgt_10

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Nie rozumiem, znajdź innego nabywcę. Gorzej by było, gdybyś coś kupił i nie otrzymał przedmiotu, zwłaszcza drogiego, ja tak się kiedyś nacięłam... :/
 

frgt_10

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
może i nie, ale są sprytni oszuści... słyszałam kiedyś, że ktoś sprzedał dziesięć nieistniejących telewizorów i zwiał z kasą :p
 
W

wroneczki4

Guest
Najlepiej pozwij kolesia do sądu, że musi kupić skoro wygrał?
Np. Człowiek, któremu udało się kupić motorówkę za 1000zł wartą ponad 500 000zł, w licytacji, ponieważ nie była cena minimalna, a co najlepsze koleś jeszcze usuną aukcję jak on wygrywał ją. Zgłosił sprawę do sądu i wygrał tą motorówkę za 1000zł około ;)
Ogólnie jakiś niepoważny gnojek Ci się trafił... Zgłoś go do allegro, a jeśli chcesz idź na policję i niech Ci pomogą co, i jak w sądzie
 

aswert

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
pozwij, pozwij;), ale najpierw wyślij wezwanie do zapłaty,
jak coś to daj na PW
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
Może i Cię oszukał, nie straciłaś/eś wiele, ponieważ Ty nie straciłaś/eś kasy i nie czekasz na wysłanie towaru.
Zgłoś sprawę administracji allegro, albo sprzedaj komuś innemu.

A na następny raz patrz ile ma komentarzy, a nie jakiemuś nowym użytkownikowi.
 
Do góry