Oszukać przeznaczenie

eedzia

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Hejo:)

Kto z Was oglądał "oszukać przeznaczenie"? Ja widziałam wszytkie części i uważam, że film jest genielny :)
Dowiedziałam się też, ze niedługo w kinie pojawi się 4 część tego filmu tu jest zapowiedź jakby ktoś chciał zobaczyć:)

OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 4 ZAPOWIEDŹ


Czekam na Wasza opinie na temat tego filmu:)
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Taka odmóżdżająca pierdoła, w sam raz do obejrzenia w gronie znajomych. Sam bym się tego w życiu nie czepił ;)
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Film świetny , jeden z lepszych jakie widziałem , oczywiście oglądałem wszystkie 3 części , wprawdzie jest z lekka sadystyczny ale lubię takie klimaty , zwłaszcza siedząc w fotelu wieczorem i podziwiając , a z 3 części najbardziej utkwił mi moment w pamięci jak kolesiowi atlas zmiażdżył głowę .
 
A

Aqualorn

Guest
Typowy amerykański horror dla nastolatków. Bez klimatu, bez polotu i ani przez momęt ciarki nie przeszły po plecach. Jeśli ma sie 13 lat i szuka sie filmu do obejrzenia ze znajomymi w chacie wieczorem to jeszcze ujdzie ale ani wielkim anie ambitnym kinem nazwć tego nie można.
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Typowy amerykański horror dla nastolatków. Bez klimatu, bez polotu i ani przez momęt ciarki nie przeszły po plecach. Jeśli ma sie 13 lat i szuka sie filmu do obejrzenia ze znajomymi w chacie wieczorem to jeszcze ujdzie ale ani wielkim anie ambitnym kinem nazwć tego nie można.

A w zasadzie to większość horrorów jest bez klimastu, polotu. To jest właśnie taki horror, ale przynajmniej z jakąś fabułą, co o większości horrorach powiedzieć nie można(hostel, wzgórza mają oczy, zły skręt)
Mi się najbardziej podobała dwójka, chociaż jedynka zła także nie była. Trójka taka sobie.
 

dziewczynaosw

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Kanada
Hmmm może być.
Z filmami ciężko mi dogodzić ale Oszukać Przeznaczenie wszystkie części mi się podobały.
Ciekawe jaka będzie 4.
Powiem tylko ,że za dużo tych części jest.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Może być, oglądałem jedynkę. Pomysł niezły, ale amerykańce w masówkach nie potrafią dobrze realizować ciekawych konceptów właśnie. Efektowne, ale w gruncie rzeczy proste, lekkie kino. Także nic specjalnego suma sumarum.
 

radj

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mi najbardziej podobała się III część, może dlatego że od niej zacząłem. Ale ogólnie seria na niskim poziomie.
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
sceny zabijania tych ludzików, którzy uciekli śmierci sa dobre, naprawde. w pamieci zastała mi scena z I części jak z pociągu łańcuch odciął jednemu kolesiowi głowę:) ehhh, te amerykańskie produkcje:)
 

DominK

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Widziałem wszystkie części. Film bardzo fajny, a nowa część zapowiada się jeszcze lepiej.
 

Twardy1908

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z kątowni...
Ogólnie seria na duży plus :) chociaż muszę szczerze powiedzieć że trójeczka chyba była nieco gorsza od dwóch poprzednich części...
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
oglądałam, fajny film, mi utkwiła scena z III w solarium jak te panny się spaliły :przestraszony:

pierwsza cześć jakoś mi umknęła ale obejrzę <_<

z tego filmu wynika ze nie da się oszukać śmierci i co ma się stać to się stanie i tak, prędzej czy później :huh:
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
oglądałam może z dwa razy, film fajny, nie zaprzeczę, ale jakoś nie powiem, że rewelacja.

i też co ktoś mówi o tym filmie to przed oczami staje mi ta scena, co te laski się w solarze spaliły.

a co do czwartej części, to myślę, że to już lekkie naciąganie.
 

Camillo

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Film widziałem Taki sobię jak dla mnie to nie horror ale ogólnie film da się obejdziesz
 
Do góry