OSTRZEŻENIE! --> www.ebay.pl

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Ja nigdy nic niekupiłem na ebay bo...zawsze wszystko kupuję na allegro :D
Bardzo dużo rzeczy tam kupiłem i nikt mnie nieoszukał :D
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Eh z tymi pozytywami to tez nie do końca gwarancja...
Po pierwsze komenty ktoś może łatwo nabyć przez branie udziału w aukcjach np znajomych - mój kuzyn tak robił ... I co nabędzie koleś 100 pozytywów, niby jest wiarygodny, a może Ci do paczki wsadzić obojętnie co i wyjdziesz na tym tak jakbyś kupował/a od uzytkownika z samymi negatywami . Po drugie ktoś tam umieścił temat o przekrętach na allegro - mówię o korupcji - kupowanie komentarzy itd...

Ale i tak kupuję na allegro co najmniej raz miesiącu, bo wolę kupić coś oryginalnego czego nie ma w moim mieście. Chociaż uwaga...
kupiłam telefon 15 cze 2007 ( umówiłam się na zakończenie aukcji przed czasem i mimo, że sprzedawca się zgodził czekałam koło tygodnia na koniec aukcji...;/) następnie wpłaciłam kasę (16 czerwca) i sprzedawca napisał,że 23 wysłal telefon ( nie mial mozliwosci wczesniej) i 25 czerwca fona już miałam. Na aukcji było napisane " wiesz co kupujesz, mnóstwo zadowolonych klientów, telefon 100% sprawny, 2 miesiace gwarancji). Nie działał aparat, kamera i coś z głośnikiem - przypominam ,ze mial być w 100% sprawny ;/ .W dodatku nie było oprogramowania. Napisałam to, a sprzedający odpisał >
Witam :)
"Jak ja go sprawdzalem wszystko chodzilo a co do plyty to wczesniej byla, nie wiem co sie z nia stalo :/ prosze mi odeslac telefon a ja postaram sie go naprawic do tygodnia i odeslac Pani w 100% sprawny, jesli to bedzie niemozliwe to oddam Pani pieniazki ;)
Pozdrawiam :)" Wiec odesłałam telefon 27 czerwca .Doszedł 9 lipca (umowilam sie, ze w ciagu tygodnia ma zostac odeslany sprawny lub maja zostac odeslane pieniadze). Okazało się, że nie da się go naprawić, więc 16lipca podobno pieniądze zostały wysłane na moje konto - czekam do dziś, a kasy nie ma. Przelewy moga iść tak długo ? ;/
Wyszło narazie na to, że nie mam ok 310 zł + koszt wysyłki zepsutego telefonu . Eh mam nadzieję, że ta kasa w końcu przyjdzie (minęło 8 dni jest jeszcze nadzieja ;p)- wtedy będę dalej korzystała z zakupów w necie ;] Oczywiscie i tak nie zostawie tak tej sprawy- zgłosze do allegro i zobaczymy jak to bedzie.
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
ja kupilam kilkaset rzeczy na aukcjach (ebay/allegro) ... ciuchy, zabawki, rzeczy dla dzieci i nie tylko... z wiekoszci rzeczy bylam zadowolona.... oczywiscie byly sytuacje ze cos mialo byc nowe a bylo uzywane, albo ze za cos zaplacilam i tego nie dostalam (zwrotu kasy tez nie) i mimo ze wiele razy sie wkurzylam ze mnie wykiwano dalej co jakis czas robie zakupy w sieci czy to aukcje czy sklepy bo moge tam dostac to czego nie kupie na miejscu w normalnym sklepie....
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
Ja się wkurzyłem trochę tylko raz, kupiłem książkę (1 tom Conan:) ) i na pierwszej stronie był wielki jak byk napis: Wszystkiego najlepszego- Ewa :) a w opisie książki nie było wzmianki na ten temat. Ale poza tym wszystko (odpukać) ok do tej pory.
 
Do góry