Ośrodek wypoczynkowy na dolnym śląsku

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Coś polecić to ciężko bo ofert jest od groma a nie każdy lubi to samo:) najlepiej to zalukać na stronkę i tam są katalogi albo śledzić funpage na facebook'u bo tam się pojawiają czasami ciekawe informacje:) Itaka ma ful ofert na wczasy na gorąco lub na zimno, na wycieczki każdego rodzaju czy też wyjazdy łączące wypoczynek ze zwiedzaniem:)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Teraz na stronie jest coś takiego jak Latozajawka. widzieliście?
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Jedźcie na woodstock, tego nie zapomnicie do końca życia ;D
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
jaka29 napisał:
Teraz na stronie jest coś takiego jak Latozajawka. widzieliście?
Widzieć widziałem. Ale ojej! Ja to raczej "lastowiec" jestem, ale jak ktoś ma stabilną pracę i może zaplanować z góry, to inna sprawa.
 
D

Dorka123

Guest
Też fakt, chociaz nie powiem, w first minute ceny też są kuszące, 37% zniżki dla dorosłych, 50% dla dzieci i pakiet gwarancji gratis.
 

muspat

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2013
Posty
20
Punkty reakcji
1
Bałtyk, Międzyzdroje, Świnoujście, fajne miasta i fajne miejsca w okolicy, mnie to kosztuje z dziewczyną łącznie do 4000zł za 2 tygodnie paliwo w trasę i tam i wszystko inne.
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Dorka podaj linka do tej oferty...muszę przejrzeć bo szuakm czegoś okazyjnego..
 
D

Dorka123

Guest
dokładnie, mają to na swojej stronie głównej :) jakby ktoś pytał to do 3 stycznia trwa aktualna promocja.
 

Kinga927

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Dorka123 napisał:
dokładnie, mają to na swojej stronie głównej :) jakby ktoś pytał to do 3 stycznia trwa aktualna promocja.
a mi sie marzy Grecja znowu :) poza tym Cypr i Chorwacja
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Od 381 zł od osoby - nie powiem, dobra cena. Ale najbardziej podoba mi się to: "Szczególnie w okresie przedświątecznym warto pojechać do Kopenhagi. W tym czasie bożonarodzeniowa magia spowija całe miasto, jarmarki świąteczne tworzą baśniową atmosferę. Najważniejszym miejscem w Kopenhadze staje się Ogród Tivoli. Sklepy i stragany pełne upominków, piękna sceneria, jazda na łyżwach na jeziorku Tivoli, a w wielkim namiocie urocza wioska "Nissekobing", czyli setki mechanicznych skrzatów."

63bbd79586dd75355e044e8548a2bc85.jpg
 
D

Dorka123

Guest
Cudo, na profilu unity line na fb też świetne zdjęcia wstawiali z tych jarmarków, zakochać się można, cudowna atmosfera :)
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Marzy mi się Tajlandia, ale ze względów finansowych jeszcze raczej nie w tym roku. W sierpniu być może wyskoczę na kilkanaście dni do Chorwacji.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dorka123 napisał:
Cudo, na profilu unity line na fb też świetne zdjęcia wstawiali z tych jarmarków, zakochać się można, cudowna atmosfera :)
A mnie dzisiaj właśnie na fb zauroczyło to foto... Aż zaczęłam narzeczonego namawiać, bo niebawem nasza rocznica. Byłoby i romantycznie i pięknie i rozrywkowo. Prom to prom. :D


1779144_10152169071840816_394467996_n.jpg
 
D

Dorka123

Guest
to chyba Ystad, tak? Pięknie, byłam tam, spokojne, urocze miasteczko :)
Jeśli planujesz się wybrać do Szwecji to masz teraz w UL rabat 30%
 
D

Dorka123

Guest
Byłam i polecam :) Akurat śniegu nie było, to był maj, ale miasteczko urocze :)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Też byłam i faktycznie fajne miasteczko, niewielkie, ale bardzo urokliwe i niesamowicie czyste :) Zebrało mi się na wspomnienia, chyba namówię męża, może skorzystamy z tego rabatu i wyskoczymy na weekend :)
 
Do góry