Osiemnastka mojej dziewczyny

michal2632

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
[background=rgb(247, 247, 247)]Witam,[/background]
[background=rgb(247, 247, 247)]chciałbym poprosić was o radę, otóż:[/background]
[background=rgb(247, 247, 247)]moja dziewczyna za jakiś niecały miesiąc będzie kończyć osiemnaście lat.[/background]
[background=rgb(247, 247, 247)]Chciałbym spędzić z nią ten wyjątkowy dzień. Mam już kilka pomysłów,[/background]
[background=rgb(247, 247, 247)]ale nie wiem czy są odpowiednie, bo większość z nich jest jednak banalna.[/background]
[background=rgb(247, 247, 247)]I tu pytanie do WAS. Chciałbym, abyście doradzili mi jak może wyglądać ten dzień, gdzie mogę ją zabrać itp. I mam jeszcze jedno pytanie, chciałbym też kupić jej oczywiście prezent, na razie na myśli miałem tylko biżuterię i pozytywkę, ale cały czas szukam pomysłów i w tej dziedzinie. Dodam, że jesteśmy ze sobą nie długo, dlatego nie znam tak dobrze jeszcze jej marzeń i wszystkich zainteresowań. Uwielbia zwierzęta wszelkich gatunków, ale w kwestii prezentu chyba wolałbym coś romantycznego, albo zapadającego w pamięć. Mój budżet na to wszystko to będzie coś ponad 300zł, ale jak podacie jakieś droższe pomysły to też rozpatrzę.[/background]

[background=rgb(247, 247, 247)]PS. Gram od kilku lat na gitarze, chciałbym zagrać i zaśpiewać coś dla niej oprócz klasycznego "sto lat". Najlepiej jakby był to polski utwór. Pomożecie w wyborze?[/background]
 

buderchin

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Zwierzę jako prezent to pomyłka. Gdy ze sobą zerwiecie, wyląduje ono w schronisku albo na ulicy.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ale autor nie napisał,że kupi zwierzaka.Biżuteria zawsze cieszy -kup jakąś bransoletkę-w Aparcie są fajne,cenowo się zmieścisz(może z serduszkiem-są takie)
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Na pewno nie zwierzę! może faktycznie kup coś z biżuterii?
 

drn

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
34
Punkty reakcji
1
ja też zaproponował bym jakąs biżuterie i do tego kwiaty. Kobietom zawsze kwiaty się podobają:)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Może sam napiszesz dla niej jakąś piosenkę :D czy to nie romantyczne ? ;)
Jeżeli nic nie wymyślisz sugeruję piosenkę : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1NMUDb3Ewhs lub
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0Z2B1zhy188
P.S Polskie są trochę banalne ...

Co do prezentu to może jakieś ładne perfumy .Polecam : Cholé Eau de parfum , ale pamiętaj ze zapach musi pasować do charakteru i osobowości.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Kolacja w jakims fajnym lokalu a potem szalony wieczor np. w jakims parku rozrywki, mysle zeby sie jej spodobalo
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
"Dobrze mieć najczęściej
pośród innych szczęść
jedno małe szczęście
albo szczęścia część.

Czyli mówiąc jaśniej,
gdyby o mnie szło,
tym szczęściem byłby właśnie
ktoś ... Sama wiesz już kto.

Bo gdy się kogoś ma,
to zaraz jest inaczej
i nagle z każdym dniem
pięknieje cały świat,

a jeszcze niech tem ktoś
tak z bliska w oczy popatrzy,
to jakby promień słońca
w samo serce wpadł

Nagle w mróz zakwitają kasztany,
każde zdanie zamienia się w wiersz,
bo się jest, bo się jest zakochanym,
a jak tak, to już nic tylko wiesz,

że gdy się kogoś ma
tak serdecznie, prawdziwie,
to już się niewątpliwie
wszystko, wszystko ma

Jest to piosenka, znajdziesz ją w internecie, posłuchasz nauczysz się i zaśpiewasz solenizantce
 

refresh

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2013
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja zrobiłabym pudełko .... duże .... w środku dużo muffinek :) upieczone w ładnych papilotkach oczywiście samodzielnie ;)
na dno pudełka włożyłabym prezent - przeżycie: lot balonem.... - albo romantyczne:masaż dla dwojga,wspólna sesja zdjęciowa

fakt biżuteria zawsze kobiecie pasuje :)

a śpiewającego faceta grającego na gitarze to ja też chcę :) nie tylko na prezent ! :p
 
Do góry