Oryginalne i ciekawe dekroacje: czy na ślub?

bioreslub

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
jak wam się podobaja takie długie szklane wazony wypełnione wodą z poswietleniem chyba led? W tej wodzie pływają kwiaty, włąścieiwe się unoszą a na jej powierzchni – jak dobrze widzę są świeczki. //www.g-fiore.pl/galeria/dekoracje-swiecami taka elancka ta dekoracja, ale kwiaty i świeczki pachną tak ślubnie, dlatego zastanawiam się czy nadawałoby się to do ślubu? Tzn na dekroacje Sali weselnej dokładniej tłumacząć. Szukam czegoś ciekawego, dużo młodych będziemy mieć na ślubie, towarzystwo będzie z przewagą przyjaciół i znajomych nad rodziną. Kwiaty ok., świeczki ok., ale cos takiego modnego i nowego. Maż, przyszły mąż, tez jest za. (on na mnie nie mówi żona,mam nadzieje ze po ślubie zacznie hi hi hi) W ogole chyba te całe wazony szklane są podświetlone lampami led, a znajomy elektryk mówi ze ledy mogą być w różnych kolorach  to Mo daje ogromne pole do manewru, jeśli to parwda. Bo mogłabym zatopić róże, a światło dać – nei wiem – błękitne, albo zostawić te storczyki, ale światło różowe, albo tez błękitne. Co myślicie? Nie zrobi sue dyskotekowo? Będą kwiaty, będą świece, co jeszcze więcej chcieć?
 

olaole

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Szczecin
trzeba uważać, żeby nie przekombinować i żeby goście się przy stole widzieli. ale pomysł fajny.
ja właśnie jestem na etapie wybierania motywu ułożenia serwetek, nie mogę się zdecydować pomiędzy tradycyjnym ułożeniem, np. wachlarz, a łabędź. będę miała trochę tych gości, ale mam jeszcze trochę czasu na zabawy w origami :)
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Ja wybrałabym proste ułozenie, tak, zeby było przede wszystkim elegancko.
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Najlepiej to dopytać się w tych sprawach dekoratora, on powinien najlepiej wiedzieć co jest teraz modne. Mi się osobiście podobają takie jak na 4 zdjęciu: //indigoefd.eu/strona/wypozyczalnia-namiotow-i-dekoracji-slubnych Mają coś takiego w sobie, że przyciągają wzrok. :eek:k:
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Takie oryginalne ozdoby będą fajnie wyglądać na weselu. Byle nie za dużo.
 

AnnaAntczak

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja kiedys widziałam dekoracje w takich długich wazonach pływały złote rybki... co o tym myslicie- eleganckie czy okrutne???
 

kasiula1350

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Byłam ostatnio na weselu koleżanki i bardzo spodobał mi się pomysł udekorowania stołów w świeczki pływające, o takie coś
 
Do góry