Ortografia

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh ja tam czasem robie jakies byki ale co tam... gdy nie wiem jak sie pisze np każdy to pisze kar/zdy i ten to czyta nie ma r/zadnych do mnie problemow nie sadzicie ? dla nie wygodniej jest pisac w ten sposob niz pisac hmm jak niedorozwiniety człowiek :D heh pozdroffka :D
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Rozumiem, że można się czasem pomylić myląc "rz" z "ż", czy np. "u" z "ó", ale pisanie np. "sh" zamiast "sz", lub "oo" zamiast "ó" uważam za przegięcie bo to nie jest dysfunkcja, tylko uleganie nowomodzie, która ostatnio szerzy się na wielu blogach itp. Jeśli chodzi o niepisanie polskich znaków jestem dość tolerancyjny, o ile zastępuje się je takimi samymi znakami tyle że bez ogonka. A co do takich ludzi jak np. lizdonoz_p_edzio to od razu widać że to prowokanci a nie dyslektycy, bo moim zdaniem trzeba sobie zadać świadomy trud żeby popełnić błąd w prawie każdym możliwym miejscu gdzie się da.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
A takich ludzi jak lizdonoz_p_edzio to od razu widać że to prowokanci a nie dyslektycy, bo moim zdaniem trzeba sobie zadać świadomy trud żeby popełnić błąd w prawie każdym możliwym miejscu gdzie się da.
oni robią to specjalnie tylko po to żeby zepsuc atmosferę na forum :/
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
lizdonoz i brozek to ta sama osoba ,to jest człowiek chory z nienawiści do innych ,on na forum już występował pod różnymi nickami,w normalnym kraju za swoje wygłupy pewnie sąd by mu zakazał na jakiś czas zbliżanie się do komputera.I słusznie chorych ludzi należy leczyć i odcinać od żródła choroby,dla niektórych ludzi komputer jest śmiertelnym zagrożeniem .Trzeba stwierdzić że nasz żartowniś należy do tej kategori ludzi ,przykre jest to,że to młody człowiek i już tak ciężko przez los dotknięty.
 

jardel

Zbanowany
Dołączył
4 Wrzesień 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Pragne stanowczo zaprotestowac! Ja niebylem listonozem p_edziem!
Ja bylem jedynie: addam, Uzytkownik, zbanowany, wAzU, XYZ, ..., Mario07l4, norbert123, Brozek, ciepichal, i jeszcze pare ktorych juz niepamietam.
Co wy chcecie kompa mi zabrac? A wiecie jakie nudy w psychiatryku sa? To jedyna rozrywka dla ludzi dotknietych przez los tak jak ja ;(
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Sam widzisz ile w tobie złości ,dleczego tak się zachowujesz,a wiem,że jesteś inteligentnym i mądrym gościem.Nie lepiej zachowywać się ok,przecież to może bawić przez jakiś czas,póżniej staje się nudne. Za każdym razem jak wchodzisz na forum z innym nickiem większość z nas wie kto to,bo twój język i wygłupy są już tak powszednie,że nikogo to nie bawi ani śmieszy co najwyżej czujemy do ciebie litość .Tak się zastanawiam kiedy cię ta wątpliwa zabawa znudzi .Wiem,że przyczyną twojej goryczy jest brak twojej akceptacji na krytykę i uwagi jakie od czasu do czasu tobie robiona na forum.Sam jesteś jednak sobie winien używałeś języka,który jest zabroniony na tym forum ,mam prośbę opanuj się w końcu i zacznij szanować innych .Mimo tego pozdrawiam ciebie miłego dnia .
 

jardel

Zbanowany
Dołączył
4 Wrzesień 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja nigdy swojej torzsamosci nieukrwalem, i niejestem Daniec zeby was rozsmieszac, a robie to wszystko z czystej glupoty i kretynstwa
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
a może tak przestałbyś wymyślać innych i siedział spokojnie na tym jednym?
 

mokoena@op.pl

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
eee to by bylo bezsensu i glupie, a pozatym mam zawsze tylko 1 dzialajace konto i przewaznie dostaje bany za posiadanie wielu kont, wiec to niemozliwe jest
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Magic_Celtic ... slow na ciebie brak... :grymasi: Jestescie z "mokoena@op.pl" bardo do siebie podobni w dzialaniach jednak ON ma bardzo specyficzny BYT... ty za to wolisz KLAMSTWA... :czyban:
NO ale cóz - TOLERANCJA :/ ..

:daibel2:
 
Do góry