Ortografia

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Brozek napisał:
Ja pragne zaprotestowac! Ponad 5 godzin komisarycznie mnie badali i stwierdzono jednoglosnie ze jestem dysorto-dysgrafo-dysleksjo-dysmozgiem. Widzicie, w obecnych czasach za nieuctwo dyplomy jeszcze daja
[snapback]75503[/snapback]​
Wcalenie neguję tego ,że masz na to dowody,ale moim zdaniem mocno naciągane.
Czy w tym co zacytowałam,widzisz błędy? :p
Dobranoc Krzysiu. :)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Brozek - przestań sobie JAJA z nas robić bo serrrio tego BANA dostaniesz :/
 

lonely-virgo

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraina marzeń i snów
Nie cierpię jak ktoś wali takie byki, że nie można się doczytać co ten ktoś miał na myśli :/ To po prostu razi w oczy i kaleczy polszczyznę. Osobiście poprawiam wszystkich dookoła :] I w pisaniu i w mówieniu
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Magic_Celtic - jeszcze raz wspomnisz o tym użytkowniku... któtym TY BYŁES to dostaniesz KOLEJNEGO BANA!!!!!!!

PS: uspokój swojego kolege - i pozdrów jego lekarza-psychiatre (niech zmieni mu leki)
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
co ty próbujesz mi wmówić milusia32? jakim użytkownikiem? to jest moje 1. i jedyne konto na tym forum.....koniec i kropka! zmień sama lekarza bo nie wiem o co ci chodzi!
 

Ciepichał

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
o nie milusiu! znowu mi bana dalas! oj jak mi przykro ;(
hahahahahahahahhahahahahahahahaha
Załozenie nowego konta zajelo mi az 3 minuty ;(
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Angel - prosze o zablokowanie numeru IP Dj KaSety - który ma takie same IP jak Magic_Celtic

Tutaj mamy przykład ordynarnego KŁAMCY!! :/
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
ahahahaha.....aleś mnie rozśmieszyła koleżanko......to że mam to samo IP co jakiś gosć nie znaczy że jestem nim......nie słyszałaś nigdy o tym że jak masz jednego dostawce neta to zewnętrzne IP jest to samo? po prostu ten dj_kaseta mieszka gdzieś w mojej okolicy i korzysta z usług tego samego internet providera.....i tyle.....oto mój komentarz do całej sprawy....nie jestem winien wygłupów tego kolesia i nie chce być bezpodstawnie oskarżany....mimo że nic nie zrobiłem złego! no i sam sobie stąd pójde nie będe siedział w gronie osób które w każdym wdza wroga i chcą sie go pozbyć! żegnam! ban mi nie potrzebny!
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
nie wiem......nie widziałem sie w lustrze :lol2:......a tak na prawde to nawet nie wiem jak ten gość wygląda....nara!
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Co do wypowiedzi Magic'a stwierdzam ze ja mam takie samo IP jak 90 innych mieszkań z podłaczeniem do internetu....Jest to tym spodowane ze 1 podłaczenie do internetu zostało rozbudowane w poterzna sieć....miedzyblokowa.....Kazdy z nas płaci jakieś 20 zł za internet za 1 miesiać....transfer mamy około 1 MB/s....
wiec to sie nam opłaca....ale niczego nie bede sugerował.....nie denerwujcie sie
...pozdrawiam....
 

vanilliia =)

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
a jak ktos jest n tym co robi te proste błedy?? eh nie jest to dobry pomysł lażdy pisze jak chce:p
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
mnie tam błędy ortograficzne nie przeszkadzają........potrafie narobić specjalnie pełno byków i zrozumiem tez wypowiedź najeżoną nimi.....
 

lonely-virgo

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraina marzeń i snów
vanilliia =) napisał:
a jak ktos jest n tym co robi te proste błedy?? eh nie jest to dobry pomysł lażdy pisze jak chce:p
[snapback]76245[/snapback]​

Proste błędy robi przecież każdy, bo polski jest dość trudnym językiem, ale co innego, jak ktoś nawali 4 byki w jednym wyrazie :/ To się albo nazywa analfabetyzm, albo czyste niedorozwinięcie zwojów mózgowych ;P pozdro
 
Do góry