Orange - którą karta?

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Witajcie,

Sprawa wygląda tak - teraz mam Orange Go, ale zastanawiam się nad zmianą na inną opcję na kartę. Doładowuję raz na 3 miesiące za 50 zł (chyba, że muszę, to częściej). Rozmawiam z tego numeru w 95% tylko z dziewczyną, żeby było taniej.

Dziennie wydzwaniam średnio 10-12 minut i wysyłam około 10 smsów. Pytanie brzmi - którą z opcji Orange na kartę wybrać?

W Go jest fajne to, że przez miesiąc mam rozmowy gratis, ale potem po 30 gr. W Music mam za 6 zł miesięcznie też rozmowy gratis, ale smsy po 15 gr (w Go po 5 gr). Dodatkowo muszę dwa razy doładować aby otrzymać promocyjne smsy w pakiecie (byłoby ich 500 na miesiąc). Natomiast POP ma fajną opcję, że do 3 osób jest za 3 gr minuta. Usługa kosztuje 6 zł miesięcznie.

Co byście mi polecili przy moich założeniach? Sam już się pogubiłem, chociaż na obecną chwilę wychodzi mi, że najbardziej opłaca mi się POP.

Pozdrawiam
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Podobno 16 kwietnia ma być nowa oferta Orange na Karte.

Więc może poczekaj do tego dnia i zobacz co tam wymyslili nowego na Karte.
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Podobno 16 kwietnia ma być nowa oferta Orange na Karte.

Więc może poczekaj do tego dnia i zobacz co tam wymyslili nowego na Karte.
Niby tak, ale nie podejrzewam, by była to jakaś rewolucja. Zresztą nie słyszałem, żeby reklamowali jakąś nową ofertę.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Też troszke wątpie w to żeby to była jakaś rewolucyjna oferta, ale w końcu niespodzianki sie zdarzają ;)

Hehe, no niereklamują hm... no może dopiero zaczną po tym 16 kwietnia.

Cóż powinnieneś poczekać jak narazie do tej nowej oferty, i wtedy spróbuj sobie wybrać odpowiednią oferte dla ciebie ;)
 

husar22

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja bym ci polecił ofertę mix, widzę że trochę dzwonisz i smsujesz więc mógłbyś korzystać z opcji obniżających połączenia i jednocześnie kontrolować stan konta żeby nie wydzwonić za dużo, no i oczywiście nie trzeba latać po zdrapkę do kiosku ;)
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Na Twoim miejscu wybrałbym Nowy Orange Go - masz tam pakiet rozmowy za darmo do wybranej osoby + wiele innych ciekawych ofert i promocji -> link
Orange Go miałem do tej pory. Fajna opcja, ale tylko przez pierwszy miesiąc (wtedy rzeczywiście rozmowy są za darmo). Przy moim założeniu, by doładowywać telefon raz na 3 miesiące kwotą 50 zł później stan konta bardzo szybko się zmniejsza przy zachowaniu średniej częstotliwości rozmów.

A ja bym ci polecił ofertę mix, widzę że trochę dzwonisz i smsujesz więc mógłbyś korzystać z opcji obniżających połączenia i jednocześnie kontrolować stan konta żeby nie wydzwonić za dużo, no i oczywiście nie trzeba latać po zdrapkę do kiosku ;)

Mix to ciekawa opcja - poprzeglądałem oferty i widzę, że jest dobrze. Jednak mnie najbardziej zależy na ograniczeniu kosztów z jednym numerem.


Wybrałem jednak Orange Music - za 7 zł miesięcznie mam 600 min do wykorzystania z wybranym numerem, czyli na same pakiety stracę 21 zł, ale zostaje mi 29 zł na smsy, które również można zakupić w pakiecie w ilości 600 na miesiąc w cenie 6 zł. Co do smsów jeszcze - tam jest jakiś pakiet promocyjny - miał być w ilości 500 smsów na miesiąc (jeśli dobrze rozumiem regulamin), jednak jak dzwonię na *500, automat mówi mi, że tychże smsów mam 7500:) Co oczywiście nie jest powodem do smutku;)

Orange to mój drugi telefon, podstawowy numer mam w Erze, gdzie umowa kończy mi się we wrześniu. Teraz, po głębszym zaznajomieniu się z ofertą Orange zastanawiam się, czy jednak nie zmienić operatora.


Aha i najważniejsze, dziękuję wszystkim za pomoc i rady:)
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Witajcie,

Sprawa wygląda tak - teraz mam Orange Go, ale zastanawiam się nad zmianą na inną opcję na kartę. Doładowuję raz na 3 miesiące za 50 zł (chyba, że muszę, to częściej). Rozmawiam z tego numeru w 95% tylko z dziewczyną, żeby było taniej.

Dziennie wydzwaniam średnio 10-12 minut i wysyłam około 10 smsów. Pytanie brzmi - którą z opcji Orange na kartę wybrać?

W Go jest fajne to, że przez miesiąc mam rozmowy gratis, ale potem po 30 gr. W Music mam za 6 zł miesięcznie też rozmowy gratis, ale smsy po 15 gr (w Go po 5 gr). Dodatkowo muszę dwa razy doładować aby otrzymać promocyjne smsy w pakiecie (byłoby ich 500 na miesiąc). Natomiast POP ma fajną opcję, że do 3 osób jest za 3 gr minuta. Usługa kosztuje 6 zł miesięcznie.

Co byście mi polecili przy moich założeniach? Sam już się pogubiłem, chociaż na obecną chwilę wychodzi mi, że najbardziej opłaca mi się POP.

Pozdrawiam
Jeśli z jedną osobą rozmawiasz to polecam Ci NOWE ORANGE Go, bo możesz mieć (w taryfie malejącej) smsy po 1gr a rozmowy po 20gr do sieci. Do tego masz jeszcze przy każdym doładowaniu (jeśli doładowujesz co miesiąc) 240min do orange i na stacjonarne plus dodatkowo przy uruchomieniu usługi wybrany nr na 90 dni ostajesz 1200min do jednego nr...
 
Do góry